Akademia

Poznajmy się

Szkoła programowania

Software Development Academy to akademia programowania odpowiadająca na realne zapotrzebowanie pracodawców. Stworzyliśmy ją, by kształcić pracowników odpowiadających wymaganiom przedsiębiorstw. 

Programy na miarę rynku pracy

Nasze szkolenia oraz merytoryka realizowanych warsztatów są przygotowywane w oparciu
o potrzeby pracodawców i konsultowane z naszymi ekspertami, którzy na co dzień zarządzają zespołami programistów.

Teoria ograniczona do minimum

W ciągu kilku tysięcy godzin szkoleń uczestnicy poznają języki i technologie programowania funkcjonując w realiach zespołów projektowych. Zdobytą wiedzę i umiejętności stosują następnie w pracy zawodowej.

Praktyczna wiedza

Podczas kilkumiesięcznych szkoleń uczestnicy stopniowo poznają zagadnienia programistyczne. Dzięki zdobytej wiedzy, umiejętnościom oraz pozyskanemu doświadczeniu są przygotowani do realizacji pierwszych projektów informatycznych oraz poszerzania swoich kompetencji w firmach partnerskich.

Zajęcia ze specjalistami

Nasi trenerzy to praktycy z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie, na co dzień pracujący w branży nowych technologii lub zarządzający zespołami programistów.

Ciągła weryfikacja postępów

W trakcie trwania szkolenia zaangażowane przedsiębiorstwa śledzą postępy uczestników, a także mogą tworzyć dla nich własne zadania poprzez udostępnione do tego celu narzędzia. Szkolenie każdorazowo kończy się projektem praktycznym, który trafia do portfolio absolwenta.

Szybkie randki z pracodawcami

Każdy uczestnik szkolenia, który nabędzie umiejętności, a także wykaże się 60% obecnością weźmie udział w Speeddata – szybkich randkach z pracodawcami zainteresowanymi zatrudnieniem.

Zatrudnienie78%

Jesteśmy skuteczni!

W obszarze szkoleń z zakresu programowania działamy od lutego 2014 roku. Od tego czasu wykształciliśmy ponad 250 absolwentów, którzy zasilili zespoły blisko trzydziestu przedsiębiorstw z branży nowych technologii. Współpracujemy z lokalnymi przedsiębiorstwami, perspektywicznymi startup’ami oraz wielkimi, międzynarodowymi korporacjami.

Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane przez nas szkolenia były jak najwyższej jakości, a proces rekrutacji i wdrożenia pracownika do firmy sprawny i efektywny. Pragniemy stworzyć komfortowe warunki do nauki programowania uwalniające pasję. Wierzymy, że każdy entuzjasta przy odpowiednim wsparciu jest w stanie zmieniać świat.  

Mówią o nas

Poznaj naszych absolwentów i partnerów. Zobacz, co o nas mówią.