Aplikuj

Dowiedz się, w jaki sposób możesz stać się częścią Software Development Academy

Na miejsca…

Zapoznaj się z opisem kursu, który Cię interesuje – sprawdź cenę, datę rozpoczęcia i terminy zajęć. Wypełnij formularz aplikacyjny. My zapiszemy Cię na listę osób zainteresowanych i skontaktujemy się z Tobą z dalszymi informacjami. Odpowiemy na ewentualne pytania i poprosimy Cię o ostateczne mailowe potwierdzenie zgłoszenia.

Do startu…

Zapoznamy się z Twoim CV i prześlemy Ci linki do obowiązkowych szkoleń wprowadzających online. Szkolenia wprowadzające są bardzo ważne – dzięki nim wszyscy rozpoczniecie kurs z przynajmniej podstawową wiedzą na temat tego, czego możecie się spodziewać, a sami sprawdzicie, czy kod Wam w duszy zagra. 

Gotowi…

Ostatni krok to podpisanie umów i spotkanie wprowadzające przed rozpoczęciem kursu. Dopełnimy formalności i opowiemy Wam, czego się spodziewać i jak wyciągnąć z kursu 100%. Jeszcze tylko płatność i…

 Start!

Rozpoczniesz maraton nauki i świetnej zabawy w gronie ludzi, którzy tak jak Ty patrzą w przyszłość z błyskiem w oku i determinacją do zmian.

Aplikuj teraz

Kto może wziąć udział?

Jeśli trafiłeś tutaj to znaczy, że Software Development Academy jest dla Ciebie. Kształcimy zarówno zupełnie od podstaw jak i na poziomie zaawansowanym. Sam zdecyduj, który kierunek preferujesz. Wierzymy, że każdy entuzjasta przy odpowiednim wsparciu jest w stanie zmieniać świat, dlatego też wymagania, które stawiamy przed kandydatami na uczestników są maksymalnie transparentne.

Wymagania brzegowe:

Inicjatywa

To podstawa! Zanim podjedziesz do szkolenia warto, abyś zrealizował przynajmniej jeden kurs online z podstaw języka, który Cię interesuje. Jeśli poszukujesz inspiracji – napisz do nas, a podamy Ci kilka wartościowych propozycji.

Zdolność do analitycznego i logicznego myślenia

Nie musisz być absolwentem kierunków informatycznych. Wystarczy, że potrafisz myśleć w sposób logiczny i analityczny.

Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Ze względu na specyfikę branży rekomendujemy znajomość języka angielskiego pozwalająca na podstawową komunikację i obycie z dokumentacją.

Dyspozycyjność

Wierzymy, że nauka programowania może być efektywna tylko w przypadku ciągłego nauczania. Dlatego też od kandydatów na uczestników oczekujemy dyspozycyjności w dni trwania kursu.

Umiejętność pracy w zespole

W trakcie całego szkolenia uczestnicy pracują w realiach funkcjonowania zespołów projektowych. Dlatego też zdolności interpersonalne i komunikacyjne to podstawa. Taki tryb pracy pomoże Ci szybciej zaadaptować się w nowej firmie.

Zainteresowanie nowymi technologiami

Los sprawił, że nigdy nie miałeś możliwości podjęcia nauki programowania, mimo że od zawsze interesowały Cię nowinki technologiczne i informatyka? A może w zaciszu domu próbowałeś tworzyć aplikacje mobilne? Opowiedz nam o tym!

Jeśli nie spełniasz, któregoś z kryteriów, nie przejmuj się. Skontaktuj się z nami mimo wszystko i przekonaj nas, że to właśnie Ty zostaniesz świetnym programistą, a zaprosimy Cię do kolejnych etapów rekrutacji. Jesteśmy przekonani, że pasja jest kluczem do sukcesu.

Gotowy by zmienić swoje życie na zawsze?

To jak, zdecydujesz się? Już tylko krok dzieli Cię od tego, aby zmienić swoje życie na zawsze. Nie czekaj dłużej, prześlij do nas swoje CV, a także powiedz nam o tym, dlaczego to Ty zostaniesz świetnym programistą. Wierzymy w Ciebie!

Aplikuj teraz