Zdobądź certyfikat Oracle

Software Development Academy dołączyło do Workforce Development Program. Tym samym Oracle zostało partnerem merytorycznym kursów Java. Oznacza to, że jako uczestnik kursu Java od podstaw, poza certyfikatem poświadczającym Twoje kompetencje i nabytą wiedzę, masz możliwość wzięcia udziału w procesie certyfikacji Oracle, właściciela platformy Java. 

Dla kogo

Proces przygotowania do certyfikacji oraz możliwość zdobycia certyfikatu przysługuje uczestnikom kursu Java od podstaw, którzy chcieliby nabyć dodatkowe kompetencje i udokumentować je międzynarodowym wyróżnieniem. Certyfikat jest potwierdzeniem nabycia odpowiednich kompetencji podczas 360-godzinnego kursu od podstaw realizowanego przez Software Development Academy oraz efektywnego udziału w procesie przygotowania do certyfikacji na podstawie materiałów dostarczanych przez Oracle za pośrednictwem Software Development Academy.

Korzyści

Java jest jedną z największych platform programistycznych i jednym z najbardziej znaczących języków programistycznych. Certyfikacja Java SE daje Ci możliwość dołączenia do grona kompetentnych specjalistów, którzy poza nabytą wiedzą potwierdzają swoją dobrą znajomość środowiska Java.

Certyfikat Oracle daje ustandaryzowane potwierdzenie umiejętności nabytych podczas kursu i procesu przygotowania. Należy pamiętać, że poziom ten jest potwierdzony przez twórcę języka JAVA. Takie potwierdzenie, poza standardowym certyfikatem szkolenia, jaki uczestnik kursu nabywa po 360 godzinach nauki, może pozytywnie wpłynąć na ocenę jego kompetencji podczas procesu rekrutacji.

Ponadto przygotowanie do certyfikacji daje możliwość uporządkowania i usystematyzowania nabytych podczas kursu umiejętności, jak również nabycia nowej wiedzy przy wsparciu wykładowcy i materiałów Oracle.

Poznaj dodatkowe korzyści certyfikacji:

Proces certyfikacji

Na etapie zgłoszenia na wybrany kurs Java od podstaw przekaż osobie odpowiedzialnej za zapisy informację o chęci przystąpienia do certyfikacji Oracle. Przygotowanie do certyfikacji oraz egzamin rozpocznie się po zakończeniu kursu właściwego.

Jeżeli o chęci przystąpienia do certyfikacji zdecydujesz podczas trwania kursu, zgłoś to swojemu opiekunowi, byśmy mogli omówić z Tobą kwestie formalne.

 

Zgłoszenia na przygotowanie do certyfikacji będą przyjmowane od 25 listopada. 

Wybierz kurs i zapisz się już dziś

 • Java od podstaw

  Bydgoszcz

  27.01.2018

  3 dni do startu!
  szczegóły
 • Java od podstaw

  Katowice

  27.01.2018

  3 dni do startu!
  szczegóły
 • Java od podstaw

  Kraków

  30.01.2018

  6 dni do startu!
  szczegóły
 • Java od podstaw

  Lublin

  30.01.2018

  6 dni do startu!
  szczegóły
 • osoba kontaktowa

  Umów się, żeby porozmawiać z nami o kursie!

  Gdynia, Aleja Zwycięstwa 96/98, skrzydło IVD, II piętro

  58 782 48 88

  info@sdacademy.pl