FAQ

Najczęściej zadawane pytania:

Czy mogę zostać programistą zaczynając zupełnie od podstaw?

Tak, jest to możliwe, jednak wymaga dużej ilości pracy – nie tylko w trakcie kursu, ale również po godzinach. Przysłowiowe krew, pot, ból i łzy zaprocentują jednak świetną, opłacalną i pełną zawodowych wyzwań pracą. Zaryzykujesz? :)

Czy udział w rekrutacji jest bezpłatny?

Tak, zupełnie bezpłatny. Ostateczną decyzję o udziale w kursie podejmujesz po otrzymaniu szczegółowych informacji na temat kursu i przejściu sugerowanych szkoleń online. Dopiero wtedy, wspólnie, ustalimy odpowiadający Ci model płatności.

Jak wygląda rekrutacja?

Prześlij do nas swoje CV i napisz nam kilka słów o dotychczasowej styczności z programowaniem. To pomoże nam dobrać odpowiedni kurs dla Ciebie. W kolejnym kroku skontaktujemy się z Tobą, aby udzielić szczegółowych informacji na temat naszej akademii, oferowanych kursów, wariantów płatności oraz ścieżek rozwoju po zakończeniu nauki.

Czy rekrutacja trwa cały rok?

Tak, rekrutacja na kursy trwa przez cały rok. Każda edycja jest uruchamiana w momencie skompletowania minimalnej grupy osób (10 uczestników) niezbędnej do jego przeprowadzenia.

Czy mogę zrezygnować z kursu w dowolnym momencie?

I tak i nie (:-)), warunki rezygnacji określa regulamin Software Development Academy.

W jakim trybie odbywają się kursy?

Kursy prowadzimy w trybie wieczorowo-zaocznym. Oznacza to, że zajęcia odbywają się po godzinach Twoich codziennych obowiązków. Z reguły uczymy między 17:00 a 20:30 (lub między 17:30 a 21) od poniedziałku do czwartku oraz w soboty w godzinach 9:00 – 16:00.

Czy dostanę fakturę VAT?

Tak, zawsze i bezwarunkowo, jednak dla przedsiębiorstw koszt kursu brutto jest kwotą netto i doliczony zostanie do niego podatek VAT w wysokości 23%.

Czy mogę pracować na swoim sprzęcie w trakcie kursu?

Oczywiście, to Twoja decyzja. Model BYOL jest jak najbardziej dopuszczalny, jednak nie prowadzi do obniżenia ceny kursu. :-)

Czy po zakończeniu kursu mam gwarancję zatrudnienia?

Nie i nigdy takiej gwarancji Ci nie damy. Masz jednak ogromne szanse na zatrudnienie, bowiem aż 78% absolwentów naszych kursów zostaje zatrudnionych przez przedsiębiorstwa partnerskie Software Development Academy.

Czy muszę od razu opłacić cały koszt kursu?

Nie. Kwota może zostać rozłożona na cztery równe raty, z których pierwsza płatna jest przed rozpoczęciem zajęć. Jeśli jednak zdecydujesz się na płatność z góry, zawsze otrzymasz od nas 5% rabat.

Czy mogę dodatkowo obniżyć cenę kursu?

Tak, jeśli zarekomendujesz nasz kurs znajomemu, który zdecyduje się na udział. W takiej sytuacji, za każdego znajomego, otrzymasz dodatkowe 5% rabatu.

Mogę uzyskać dofinansowanie na kurs z Urzędu Pracy. Czy akceptujecie taką formę?

Tak, musisz być zarejestrowany jako osoba bezrobotna i zgłosić chęć udziału w kursie swojemu doradcy zawodowemu. Wszystkie pozostałe kwestie załatwimy za Ciebie.

Jeśli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na pytania, które chcesz nam zadać – nie krępuj się, skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji :-)