Wybierz kurs dla siebie

Możesz wybrać inne miasto, jesteśmy w całej Polsce
 • Java od podstaw

  8 999 zł

  Kraków

  30.01.2018

  wieczorowy

  Chcesz zostać programistą JAVA?. Przyjdź na kurs, który w 5 miesięcy przygotuje Cię do tej pozycji. Nasz kurs to nauka programowania + program wsparcia rekrutacyjnego - to dzięki takiemu połączeniu jesteśmy aż tak skuteczni!
  Kurs się jeszcze nie zaczął 6 dni do startu!
  szczegóły

Aktualności z regionu


 • Koordynator Projektów Szkoleniowych w Katowicach poszukiwany

  Dołącz do naszego zespołu! Jako, że rozwijamy się bardzo, bardzo szybko i otwieramy coraz więcej kursów, poszukujemy do naszego zespołu Koordynatora Projektów Szkoleniowych w Katowicach. 


 • Kodujemy dla WOŚP w całej Polsce

  Zaprogramujcie się na dobro razem z nami i dołączcie do kodowania dla WOŚP!

  W dniach 13-14 stycznia organizujemy warsztaty kodowania od podstaw w całej Polsce – możesz przyjść, wrzucić datek do puszki i zacząć programować przy wsparciu naszego trenera. Widzimy się w Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdyni, Gdańsku, Bydgoszczy i Łodzi, a lada moment potwierdzimy także kolejne lokalizacje :)


 • Junior Researcher poszukiwany

  Poszukujemy do naszej ekipy energicznego, dociekliwego, zmotywowanego bystrzaka, chłonącego wiedzę jak gąbka wodę. Jeżeli powyższe cechy opisują Ciebie, dołącz do naszego zespołu jako Junior Researcher i wspieraj zespół zajmujący się rozwojem naszych zagranicznych regionów przy boku vice prezesa SDA. Jest od kogo się uczyć! Na zgłoszenia czekamy do 8 stycznia.


 • Noworoczne odliczanie!

  Rozpoczynamy Noworoczne Odliczanie! Odliczamy nie tylko dni do Nowego Roku, ale i… zniżki na kurs. Każdego dnia macie możliwość zdobycia rabatu na kurs programowania od podstaw. 


 • Rozdajemy prezenty!

  Zbliża się czas Świąt, a tym samym… prezentów! Dla nas to jednak chleb powszedni, bo prezenty sprawiamy cały rok ;)

  Uczymy programowania od podstaw i pomagamy znaleźć pracę naszym absolwentom, a naszym firmom partnerskim (takim jak Nordea Bank)… najlepszych pracowników!