Wybierz kurs dla siebie

Możesz wybrać inne miasto, jesteśmy w całej Polsce
 • Java + Android od podstaw

  8 499 zł

  Kraków

  28.11.2017

  wieczorowy

  Chcesz zostać programistą?. Przyjdź na kurs, który w 5 miesięcy przygotuje Cię do tej pozycji. Nasz kurs to nauka programowania + program wsparcia rekrutacyjnego - to dzięki takiemu połączeniu jesteśmy aż tak skuteczni!
  Kurs się jeszcze nie zaczął 8 dni do startu!
  szczegóły
 • Tester manualny

  4 999 zł

  Kraków

  14.12.2017

  wieczorowy

  Chcesz zostać testerem manualnym? Przyjdź na kurs (w trybie wieczorowym), który przygotuje Cię do pozycji manualnego testera oprogramowania. Nasz kurs to nauka + program wsparcia rekrutacyjnego - dzięki temu jesteśmy skuteczni!
  Kurs się jeszcze nie zaczął 24 dni do startu!
  szczegóły

Aktualności z regionu


 • Kierunek Kariera

  Oferujemy nową metodę płatności za nasze kursy dla uczestników projektu Kierunek Kariera organizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie oraz Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości – bony Sodexo.

  Kto może być uczestnikiem projektu Kierunek Kariera?
  Uczestnikami projektu mogą być pracujące osoby dorosłe (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, samozatrudnieni nie zatrudniający pracowników), które mieszkają, uczą się lub pracują w Małopolsce.


 • Promocja Czytnik e-book za 1zł!

  15 listopada wystartowaliśmy z promocją – „Czytnik e-book za 1zł”. Wystarczy, że zaaplikujesz na dowolny kurs, zapłacisz za niego z góry i czytnik e-booków Amazon Kindle jest Twój! Promocja trwa do 19 listopada 2017r.

  Uczestnik, który w okresie trwania promocji zapisze się po raz pierwszy na wybrany kurs, po spełnieniu pozostałych warunków określonych w regulaminie będzie uprawniony do zakupu czytnika „e-book Amazon Kindle 6 4GB bez reklam” wraz z dostępem do przygotowanej według wyboru Organizatora książki za promocyjną cenę 1,00 zł brutto.


 • Dołączyliśmy do Bazy Usług Rozwojowych

  Dołączyliśmy do Bazy Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości!

  Na usługi zamieszczone w Bazie Usług Rozwojowych mikro, mały lub średni przedsiębiorca pozyska dofinansowanie w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych (RPO), którymi zarządzają poszczególne Urzędy Marszałkowskie (Instytucje Zarządzające RPO). Z dofinansowania mogą też skorzystać pracownicy mikro, małych lub średnich przedsiębiorstw, osoby samozatrudnione oraz w zależności od decyzji operatora danego województwa także osoby indywidualne. Wysokość dofinansowania zależy między innymi od wielkości przedsiębiorstwa, branży w której działa oraz statusu pracownika, którego deleguje do udziału w kursie.


 • Zostaliśmy partnerem HackYeah!

  Miło nam ogłosić, że zostaliśmy partnerem HackYeah – największego stacjonarnego hackathonu w Europie, który odbędzie się już 28-29 października w Tauron Arenie w Krakowie!

  2000 uczestników. Darmowe busy z całej Europy do Krakowa. Kilka zadań do rozwiązania, w tym zmagania z zagadnieniem georewolucji w Krakowie, wyłapywaniem oszustw podatkowych, szukaniem rozwiązań dla sportowców ekstremalnych, problemów społecznych oraz klęsk żywiołowych. Rywalizacja, 24 godziny wytężonej pracy i wartościowe nagrody zgarnięcia o łącznej wartości ponad 100 000 PLN – to skrótowy opis hackathonu.


 • Let’s code!

  Objęliśmy patronatem Let’s Code 2017 – nocny konkurs programistyczny by Sii Polska.

  Let’s code 2017 to czwarta edycja konkursu organizowanego przez Sii Polska w 8 miastach – Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Lublinie i Katowicach. Od 18 do 19 listopada przez 24 godziny zespoły pasjonatów programowania będą tworzyły aplikacje mobilne.