Wybierz kurs dla siebie

Możesz wybrać inne miasto, jesteśmy w całej Polsce
 • JAVA od podstaw

  8 799 zł

  Trójmiasto

  26.09.2017

  wieczorowy

  Chcesz zostać programistą JAVA?. Przyjdź na najdłuższy kurs (w trybie wieczorowym), który w 5 miesięcy przygotuje Cię do tej pozycji. Nasz kurs to nauka programowania + program wsparcia rekrutacyjnego - dzięki temu jesteśmy skuteczni!
  Kurs się rozpoczął 0 dni do startu!
  szczegóły
 • .NET od podstaw

  8899 zł

  Trójmiasto

  30.10.2017

  wieczorowy

  Myślisz o pracy programisty C#?. Wybierz .NET - jedną z najbardziej popularnych technologii backendowych. Partnerem merytorycznym kursu jest twórca platformy - firma Microsoft. Dzięki temu poznasz aktualne trendy, a także specjalnie przygotowane materiały szkoleniowe i dyplom.
  Kurs się jeszcze nie zaczął 34 dni do startu!
  szczegóły

Aktualności


 • Rządowe pożyczki na kształcenie

  Program rządowy „Pożyczki na kształcenie” już ruszył! Jeśli myślisz o nauce programowania w  naszej akademii – to doskonała okazja, żeby odciążyć swój budżet i pokryć koszt szkolenia w 100% ze środków z programu.

  Pożyczki na kształcenie to pilotażowe narzędzie Ministerstwa Rozwoju, finansowane w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, ukierunkowane na wsparcie kształcenia ustawicznego.


 • Świeżo upieczeni programiści na katowickim rynku pracy

  Niedawno zakończyliśmy w Katowicach projekt, w ramach którego kursanci mieli szansę na zatrudnienie w firmie Sapiens. Co więcej, pokrywali tylko 25% kosztu kursu. Wszyscy absolwenci weszli już na katowicki rynek pracy IT i z sukcesami stawiają na nim pierwsze kroki. 


 • SDA członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych

  Miło nam poinformować, że nasza akademia 7 września 2017 r. została członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych – największej organizacji firm szkoleniowych w Polsce.

  Polska Izba Firm Szkoleniowych współpracuje m.in. z Ministerstwem Edukacji Narodowej, Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Krajową Izbą Gospodarczą.


 • SDA na Metropolitalnych Targach Pracy

  W dniu 2.03.2017 r. w gdańskim Amber Expo odbyła się kolejna edycja Metropolitalnych Targów Pracy organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku. Zainteresowanych wejściem do świata nowych technologii nie brakowało, a każdy ochotnik miał możliwość napisania kilkunastu linijek kodu pod czujnym okiem Aleksa – naszego koordynatora merytorycznego ścieżki .NET.