Wybierz kurs dla siebie

Możesz wybrać inne miasto, jesteśmy w całej Polsce
 • Szkolenie z możliwością zatrudnienia w Wipro

  1845 zł

  Trójmiasto

  16.08.2017

  stacjonarny

  Chcesz rozpocząć pracę w branży IT? Aplikuj do wyjątkowego programu, w ramach którego weźmiesz udział w szkoleniu połączonym z praktykami w międzynarodowej firmie Wipro Ltd. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, po zakończeniu kursu będziesz mieć możliwość podjęcia pracy jako Service Desk Administrator!
  Kurs się jeszcze nie zaczął 22 dni do startu!
  szczegóły
 • JavaScript od podstaw

  8495 zł

  Trójmiasto

  26.08.2017

  weekendowy

  Chcesz zostać programistą frontendowym? Przyjdź na najdłuższy w Polsce kurs, który w 5 miesięcy przygotuje Cię do aplikowania na stanowiska młodszego programisty. Zdobądź kompetencje cenione na rynku pracy i dołącz do najlepiej wynagradzanych specjalistów.
  Kurs się jeszcze nie zaczął 32 dni do startu!
  szczegóły
 • JAVA od podstaw

  8799 zł

  Trójmiasto

  16.09.2017

  weekendowy

  Chcesz zostać programistą JAVA? Słusznie, bo Trójmiasto to jeden z głównych ośrodków IT w Polsce. My nauczymy Cię najczęściej stosowanej technologii w Twoim mieście w 5 miesięcy, Ty kontynuujesz rozwój jako programista. Nasz kurs to nauka programowania + program wsparcia rekrutacyjnego - dzięki temu jesteśmy skuteczni.
  Kurs się jeszcze nie zaczął 53 dni do startu!
  szczegóły

Aktualności z regionu


 • SDA na Metropolitalnych Targach Pracy

  W dniu 2.03.2017r. w gdańskim Amber Expo odbyła się kolejna edycja Metropolitalnych Targów Pracy organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku. Zainteresowanych wejściem do świata nowych technologii nie brakowało, a każdy ochotnik miał możliwość napisania kilkunastu linijek kodu pod czujnym okiem Aleksa – naszego koordynatora merytorycznego ścieżki .NET.