Jesteśmy w 13 miastach Polski, niebawem w kolejnych

Szkolenia skierowane na zapotrzebowanie pracodawców

81% absolwentów znajduje zatrudnienie w ciągu 3 miesięcy

Java + Android od podstaw

 • Jak wygląda kurs w naszej akademii?

  SDA powstało po to, aby pomóc Ci wejść do branży w solidnymi umiejętnościami pozwalającymi na znalezienie pierwszej pracy jako programista.

  Stawiamy na maksimum praktyki, zarówno w programach naszych kursów, podejściu do naszych kursantów, jak i wsparciu w późniejszym poszukiwaniu pracy. Takie podejście, dotychczas niespotykane w procesie nauczania, gwarantuje zdobycie kompetencji i umiejętności niezbędnych do efektywnej pracy w branży IT.
  Nasze wskaźniki pokazują, że 81% kursantów znajduje pracę do 3 miesięcy od momentu ukończenia kursu!

  W trakcie kursu poznasz Javę oraz Androida. Zapoznasz się także z narzędziami programistycznymi, metodyką zwinną oraz technologiami pozwalającymi na stworzenie Twojego pierwszego projektu w tej technologii. Zajęcia odbywają się stacjonarnie w grupach od 12 do 18 osób. Dzięki trybowi weekendowemu nie musisz rezygnować z pracy lub nauki! :) Dodatkowo, w ciągu tygodnia możesz powtarzać materiał z tygodnia, żeby usystematyzować swoją wiedzę i zwiększyć efektywność nauki.

   

  Software Development Academy dołączyło do Workforce Development Program. Tym samym Oracle zostało partnerem merytorycznym kursów Java.

 • Czy programowanie jest dla Ciebie?

  Nie martw się, jeśli nie masz doświadczenia w programowaniu. Ważne, żebyś posiadał/-a predyspozycje umożliwiające Ci zrozumienie zasad i mechanizmów, którymi rządzi się język Java i ogólnie, programowanie:

  Jeśli nie jesteś pewien, czy poradzisz sobie na kursie, wypełnij nasz test predyspozycji. Ma on na celu sprawdzenie Twoich zdolności do logicznego, przyczynowo-skutkowego myślenia, umiejętności analitycznych, wrażliwości na szczegóły oraz elastyczności.

  Test predyspozycji

  Dlaczego Java+Android?

  Aplikacje dla systemu Android piszemy właśnie w Javie. Połączyliśmy naukę tych dwóch zagadnień, aby dać Ci więcej możliwości na rozwój po kursie. Jeżeli znasz podstawy języka Java, z łatwością stworzysz aplikację na Androida. Dowiedz się, dlaczego warto je poznać!

  Na kursie Java+Android:
  •  Poznasz specyfikę aplikacji mobilnych i sposoby radzenia sobie z najczęstszymi problemami specyficznymi dla tej platformy
  •  Będziesz samodzielnie tworzyć aplikacje na platformę Android
  •  Poznasz język Java w stopniu podstawowym
  •  Opanujesz Android SDK w stopniu podstawowym (wystarczającym do podjęcia pracy jako Android Developer)
  •  Zyskasz wiedzę wystarczającą do uzyskania certyfikatu Associate Android Developer

  Zalety Androida:
  Duża baza użytkowników – wraz z rozwojem branży aplikacji mobilnych rośnie liczba użytkowników. To oznacza, że system ten będzie użytkowany jeszcze przez wiele lat, a rynek aplikacji androidowych zanotuje ogromny wzrost w najbliższych latach
  Wysokie zapotrzebowanie – marki chcą wykorzystać branżę aplikacji mobilnych, więc firmy programistyczne zaczynają je tworzyć. Ta sytuacja zwiększyła zapotrzebowanie na wysokiej jakości programistów Androida
  Wsparcie – programiści Androida mają pełne wsparcie, między innymi od Google oraz twórców licznych kursów online
  Łatwy dostęp – deweloper może uzyskać dostęp do platformy open source Android z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie jedynie za pośrednictwem urządzenia komputerowego i połączenia internetowego
  Wysokie zarobki – niezależnie od tego, czy tworzysz aplikację na system Android dla firmy biznesowej, software house’u, czy jako freelancer sprzedający ją w Google Store – możesz liczyć na wysokie korzyści pieniężne

  Zalety Javy:
  Wieloplatformowość – w Javie możesz pisać programy na Windows, iOS, Linux, Android i wiele innych
  Prostota – jasne i zrozumiałe polecenia, szczególnie przyjazne dla początkujących
  Uniwersalność – możliwość tworzenia programów zarówno desktopowych, jak i mobilnych. Jednym zdaniem – „Write once, run anywhere”
  Udogodnienia – Java to niezwykle popularny język. Następstwem tego jest tworzenie ogromnej bazy bibliotek standardowych (fragmentów kodu do wykorzystania, które są w dodatku świetnie zoptymalizowane), co oszczędza masę czasu.
  Popularność – Java to jeden z najpopularniejszych języków, co przekłada się na stałe zapotrzebowanie na rynku pracy. Z jej wykorzystaniem powstały m.in. Gmail, Minecraft, Amazon. YouTube, eBay, Twitter i większość aplikacji androidowych.
  Społeczność – dzięki popularności i uniwersalności z Javy korzysta wiele osób. To przekłada się na łatwość znalezienia pomocy.

   

Korzyści po kursie

 • 1. benefit icon
  360 godzin praktycznych warsztatów

  Masz szansę wziąć udział w najdłuższym kursie programowania od podstaw na rynku! Zajęcia to ok. 20% niezbędnego wprowadzenia teoretycznego i aż 80% praktyki, a nasi trenerzy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie.

 • 2. benefit icon
  Absolvent Success Program

  Twój cel jest naszym celem – dlatego przykładamy szczególną uwagę, aby kurs zakończył się zatrudnieniem. Oferujemy konsultacje HR, szkolenie z umiejętności miękkich, przygotowanie do rekrutacji – wszystko czego potrzebujesz by otrzymać pracę.

 • 3. benefit icon
  Atrakcyjny tryb zajęć

  Dzięki temu nie musisz poświęcać obecnej pracy, aby wziąć udział w zajęciach. Potrzebujesz jednak poświęcić czas na pracę z trenerem od soboty do niedzieli w godzinach 09:00 – 16:00. Pamiętaj też, że praca własna po godzinach zwiększa szansę na pozytywne ukończenie kursu.

 • 4. benefit icon
  Certyfikat i portfolio

  Po ukończeniu kursu otrzymujesz certyfikat potwierdzający ukończenie kursu  i nabycie umiejętności. Innym namacalnym potwierdzeniem będzie Twoje portfolio, które stworzysz podczas kursu!

 • 5. benefit icon
  Konkretne umiejętności

  Program kursu jest uszyty na miarę potrzeb rynku. Uczmy tego co najważniejsze, aby wejść do świata IT jako programista. Naszą misją jest przekazanie nie tylko konkretnej wiedzy technicznej, ale zaszczepienie sposobu myślenia, niezbędnego w branży.

 • 6. benefit icon
  Trenerzy z branży

  Uczą Cię wyłącznie praktycy – programiści z doświadczeniem, którzy jak nikt inny potrafią zaszczepić w Tobie pasję świata IT. Przekazują też cenne i praktyczne porady nie tylko o programowaniu, ale również o rynku.

 • 7. benefit icon
  Na bieżąco z trendami

  Każdy kurs posiada własnego koordynatora merytorycznego. Dzięki zespołowi merytorycznemu jesteś pewien, że kursy są dostosowane do potrzeb rynku IT.

 • benefit icon
  Masz pytania?

  Napisz do nas

Program kursu

Wprowadzenie do programowania

Zagadnienia m.in:

 • Wprowadzenie do programowania
 • Wprowadzenie do języka JAVA
Programowanie w technologii Java

Zagadnienia m.in.:

 • Programowanie funkcyjne i obiektowe na przykładzie JAVA
 • Wprowadzenie do algorytmów i struktur danych przy użyciu JAVA
 • Programowanie średniozaawansowane
Platforma Android

Zagadnienia m.in.:

 • Podstawy Android SDK
 • Narzędzia programistyczne
 • Interface użytkownika aplikacji mobilnej
 • Material Design
 • Komunikacja http
 • Sposoby przechowywania danych
 • Architektura aplikacji mobilnej
 • Komunikacja sieciowa
 • Sposoby wykorzystania dostępnego hardware’u
 • Usługi dodatkowe dla developerów aplikacji (Google Play Services, Firebase)
Własna aplikacja

Zagadnienia m.in.:

 • Tworzenie aplikacji mobilnych
 • Testowanie aplikacji
 • Publikacja aplikacji w Google Play

Jestem zdecydowany, co dalej?

 • 01

  Proces aplikacyjny

  Wysyłasz do nas formularz aplikacyjny, który znajdziesz po prawej stronie ekranu (Zapisz się). Nie jest to jednoznaczne z potwierdzeniem udziału i obowiązkiem zapłaty. O dostaniu się na kurs decyduje kolejność zgłoszeń.

  Kontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin w celu rozwiania ewentualnych wątpliwości. Jeżeli zdecydujesz się zapisać na kurs, dopełnimy formalności. W tym momencie Twój udział jest potwierdzony i miejsce na kursie zarezerwowane.

 • 02

  Kursy online

  Przy pierwszym kontakcie wysyłamy Ci kursy online.

  Pomogą Ci wdrożyć się w podstawy programowania oraz podstawy wybranej technologii.

  Dla uczestników kursu są obowiązkowe do zrobienia przed rozpoczęciem zajęć.

 • 03

  Kurs

  Zajęcia trwają około 7 miesięcy. Spotykamy się w trybie weekendowym (09:00-16:00), od soboty do niedzieli. W ich trakcie poznajesz tajniki programowania od podszewki oraz tworzysz własny projekt.

 • 04

  Wsparcie HR

  Jeszcze w trakcie i po zakończonym kursie zostaniesz otoczony opieką konsultanta HR z branży IT, który kompleksowo przygotowuje Cię do efektywnego poszukiwania pracy. Pomoże Ci stworzyć dokumenty aplikacyjne, przeszkoli z kompetencji miękkich i zaopatrzy w listę najpopularniejszych zagadnień/zadań, które najprawdopodobniej napotkasz na swojej drodze szukając pracy.

Elastyczne formy płatności:

Zapłać z góry i odbierz prezent w postaci zniżki

Jeśli opłacisz naukę w jednym przelewie, otrzymasz prezent – 5% rabatu od ostatecznej ceny kursu

* nie dotyczy płatności dokonanej za pomocą programu rządowego „Inwestuj w rozwój – pożyczki na kształcenie”

Kredyt 0% w Alior Bank

Chcesz rozpocząć naukę, ale nie posiadasz wolnej gotówki? Wraz z Alior Bankiem przygotowaliśmy specjalne formy kredytowania!

 1. Interesują Cię raty 0 %?
  To brak jakichkolwiek kosztów kredytu, przy jednoczesnym budowaniu historii kredytowej.
  Weź od 3 do 10 rat i spłacaj jedynie koszt kursu, a my spłacimy za Ciebie koszty kredytu. :)
 2. Interesuje Cię kredytowanie powyżej 10 rat?
  Jeśli chcesz jeszcze bardziej obniżyć ratę, mamy dla Ciebie specjalnie przygotowaną   ofertę.
  Od 11 do 60 rat przy jednolitym, korzystnym oprocentowaniu!
Rozłóż płatność na trzy raty z SDA

Nie chcesz otwierać procedury w banku? Możemy rozłożyć płatność na na max. 3 raty.

Dofinansowanie z Urzędu Pracy

Jesteś osobą o statusie osoby bezrobotnej, który pozwala na uzyskanie dofinansowania z Urzędu Pracy? Jesteśmy Instytucją Szkoleniową (numer RIS 2.22/00104/2015) i mamy duże doświadczenie we współpracy z urzędami z całej Polski.

Zgłoś się do nas, chętnie pomożemy! :)

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin w celu ustalenia warunków płatności dogodnych dla Ciebie oraz terminu podpisania umowy