.NET od podstaw

 • Partner merytoryczny kursu:

   

  Czym jest kurs w naszej akademii?

  SDA powstało po to, aby pomóc Ci wejść do branży w solidnymi umiejętnościami pozwalającymi na znalezienie pierwszej pracy jako programisty.

  Stawiamy na maksimum praktyki, zarówno w programach naszych kursów, podejściu do naszych kursantów, jak i wsparciu w późniejszym poszukiwaniu pracy. Takie podejście, dotychczas niespotykane w procesie nauczania, gwarantuje zdobycie kompetencji i umiejętności niezbędnych do efektywnej pracy w branży IT.
  Nasze wskaźniki pokazują, że 81% kursantów znajduje pracę do 3 miesięcy od momentu ukończenia kursu!

  W trakcie kursu najpierw wprowadzimy Cię w tajniki programowania, poznasz niezbędne narzędzia oraz frontendową stronę programowania, a następnie nauczysz się języka C# i platformy .NETZapoznasz się także z narzędziami programistycznymi,  czy metodyką zwinną. Wszytko zakończy projekt praktyczny, podczas którego stworzysz swoją pierwszą aplikację! 🙂

  Dlaczego warto programować w .NET?

  Czy wiesz, że .NET działa zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i desktopowych (MacOS, Windows, Linux) oraz jest 2x szybszy niż Java? Poznaj szereg zalet .NET-a:

   

  Dlaczego warto programować w .NET?

  Parę faktów na temat wszechstronnej technologii .NET od partnera merytorycznego naszego kursu – Microsoft 🙂 Nabór na kurs .NET trwa i rusza już za miesiąc w Trójmieście ? Odbędzie się on w trybie weekendowym: http://sdacademy.pl/lista-kursow/net-od-podstaw/.

  Opublikowany przez software development academy na 16 maja 2017

 • Czy programowanie jest dla Ciebie?

  software_page_kurs_4

  Jeśli nie jesteś pewien, czy sobie poradzisz, napisz do nas, aby otrzymać tzw. „prework”. Są to materiały, które należy przerobić przed kursem i które mogą pomóc Ci nabrać pewności, że programowanie to dobry kierunek. Wyślij e-mail z tematem „Prework Gdańsk .NET” na adres prework@sdacademy.pl, a otrzymasz materiały 🙂

  Ewentualne wątpliwości możesz także rozwiać uczestnicząc w naszym webinarze „Let’s do IT #5 – .NET bez tajemnic”, który odbędzie się 24 października. Opowiemy o tym, czym tak naprawdę jest .NET, jak się go uczyć oraz dlaczego wybierają go programiści i osoby rozpoczynające swoją przygodę z branżą IT. Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajdziesz tutaj.

  Chcesz skorzystać z programu Pożyczki na kształcenie”?

  Od 18 września możesz skorzystać z programu rządowych pożyczek na kształcenie. Dzięki nim możliwe jest całkowite sfinansowanie kursu w naszej akademii przy zerowym oprocentowaniu. Co więcej, projekt przy spełnieniu określonych wytycznych daje możliwość umorzenia do 25% wysokości pożyczki. Więcej na ten temat dowiesz się tutaj.

Co nas wyróżnia?

 • 1. benefit icon
  332 godziny praktycznych warsztatów

  Masz szansę wziąć udział w najdłuższym kursie programowania od podstaw na rynku! Zajęcia to ok 20% niezbędnego wprowadzenia teoretycznego i aż 80% praktyki, a nasi trenerzy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie.

 • 2. benefit icon
  Absolvent Success Program

  Twój cel jest naszym celem – dlatego przykładamy szczególną uwagę, aby kurs zakończył się zatrudnieniem. Oferujemy konsultacje HR, spotkania z potencjalnymi pracodawcami, przygotowanie do rekrutacji – wszystko czego potrzebujesz by otrzymać pracę.

 • 3. benefit icon
  Atrakcyjny tryb zajęć

  Dzięki temu nie musisz poświęcać obecnej pracy, aby wziąć udział w zajęciach. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku między 17:30 a 21:00 Pamiętaj też, że praca własna po godzinach zwiększa szansę na pozytywne ukończenie kursu.

 • 4. benefit icon
  Certyfikat i portfolio

  Po ukończeniu kursu otrzymujesz certyfikat potwierdzający ukończenie kursu  i nabycie umiejętności. Innym namacalnym potwierdzeniem będzie Twoje portfolio, które stworzysz podczas kursu!

 • 5. benefit icon
  Konkretne umiejętności

  Program kursu jest uszyty na miarę potrzeb rynku. Uczymy tego, co najważniejsze, aby wejść do świata IT jako programista. Naszą misją jest przekazanie nie tylko konkretnej wiedzy technicznej, ale i zaszczepienie sposobu myślenia, niezbędnego w branży.

 • 6. benefit icon
  Trenerzy z branży

  Uczą Cię wyłącznie praktycy – programiści z doświadczeniem, którzy jak nikt inny potrafią zaszczepić w Tobie pasję świata IT. Przekazują też cenne i praktyczne porady nie tylko o programowaniu, ale również o rynku.

 • 7. benefit icon
  Na bieżąco z trendami

  Ścieżka technologiczna .NET posiada koordynatora merytorycznego – eksperta w swojej dziedzinie. Dzięki zespołowi merytorycznemu nasze kursy są ciągle aktualizowane o najnowsze trendy ze świata IT.

 • benefit icon
  Masz pytania?

  Napisz do nas

Poznaj program

Wprowadzenie do programowania

Blok zawiera m.in.:

 • HTML
 • CSS
 • Algorytmy
 • Programowanie funkcyjne i obiektowe
 • jQuery
 • Niezbędnik frontenda
 • RWD
 • Systemy kontroli wersji
 • Programowanie – poziom średniozaawansowany
Blok szkolenia właściwego I

Blok zawiera m.in.:

 • Wprowadzenie do platformy .NET
 • Język C#
 • WPF
 • ASP.NET
Blok szkolenia właściwego II

Blok zawiera m.in.:

 • Bazy danych
 • Operowanie na danych
 • Visual Studio – zajęcia wprowadzające i średniozaawansowane
 • WinJS
Cześć praktyczna

Zawiera m.in.:

 • xmarin
 • UseCase
 • Projekt praktyczny (tworzenie aplikacji)

 

 

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami – przekażemy Ci szczegółowy program.

Jestem zdecydowany, co dalej?

 • 01

  Proces aplikacyjny

  Wysyłasz do nas formularz aplikacyjny, do którego link znajduje się po prawej stronie ekranu (Zapisz się).

  Kontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin w celu potwierdzenia zgłoszenia i wybrania sposobu finansowania.

  Załatwiamy sprawy formalne.

  Twój udział jest potwierdzony.

 • 02

  Kursy online

  Przy pierwszym kontakcie wysyłamy Ci kursy online.

  Pomogą Ci wdrożyć się w podstawy programowania oraz podstawy wybranej technologii.

  Dla uczestników kursu są obowiązkowe do zrobienia przed rozpoczęciem zajęć.

 • 03

  Kurs

  Zajęcia trwają około 6 miesięcy. Spotykamy się w trybie wieczorowym (17:30-21:00) od poniedziałku do piątku. W ich trakcie poznajesz tajniki programowania od podszewki oraz tworzysz własny projekt.

  W trakcie kursu przeprowadzamy również testy sprawdzające wiedzę nabytą podczas zajęć. Nie są one obowiązkowe i nie wpływają na certyfikację, jednakże pozwalają na bieżąco monitorować swoje postępy. 

 • 04

  Wsparcie HR

  Jeszcze w trakcie i po zakończonym kursie zostaniesz otoczony opieką konsultanta HR z branży IT, który kompleksowo przygotowuje Cię do efektywnego poszukiwania pracy. Pomoże Ci stworzyć dokumenty aplikacyjne, przeszkoli z kompetencji miękkich i zaopatrzy w listę najpopularniejszych zagadnień/zadań, które najprawdopodobniej napotkasz na swojej drodze, szukając pracy.

Elastyczne formy płatności:

Zapłać z góry i odbierz prezent w postaci zniżki

Jeśli opłacisz naukę w jednym przelewie, otrzymasz prezent – 5% rabatu od ostatecznej ceny kursu.

Kredyt 0% w Alior Bank

Chcesz rozpocząć naukę, ale nie posiadasz wolnej gotówki? Wraz z Alior Bankiem przygotowaliśmy specjalne formy kredytowania!

 1. Interesują Cię raty 0 %?
  To brak jakichkolwiek kosztów kredytu, przy jednoczesnym budowaniu historii kredytowej.
  Weź od 3 do 10 rat i spłacaj jedynie koszt kursu, a my spłacimy za Ciebie koszty kredytu. 🙂
 2. Interesuje Cię kredytowanie powyżej 10 rat?
  Jeśli chcesz jeszcze bardziej obniżyć ratę, mamy dla Ciebie specjalnie przygotowaną   ofertę.
  Od 11 do 60 rat przy jednolitym, korzystnym oprocentowaniu!
Rozłóż płatność na trzy raty z SDA

Nie chcesz otwierać procedury w banku? Możemy rozłożyć płatność na na max. 3 raty.

Dofinansowanie z Urzędu Pracy

Jesteś osobą o statusie osoby bezrobotnej, który pozwala na uzyskanie dofinansowania z Urzędu Pracy? Jesteśmy Instytucją Szkoleniową (numer RIS 2.22/00104/2015) i mamy duże doświadczenie we współpracy z urzędami z całej Polski.

Zgłoś się do nas, chętnie pomożemy! 🙂

Pełne wsparcie w znalezieniu nowej pracy

Jako jedyna akademia programowania posiadamy
program Absolvent Success Program, który zapewnia
stałą i kompleksową opiekę nad każdym uczestnikiem
i absolwentem
naszych kursów.

- Otrzymujesz wsparcie w ramach poszukiwania pracy na każdym etapie kursu oraz po jego zakończeniu,

- Będziesz na bieżąco otrzymywał od Martyny wskazówki, jak zaistnieć w branży IT

- Spotykasz się z konsultantami HR

- Przygotowujesz się do efektywnego poszukiwania pracy

- Poprawiasz swoje CV

- Dostajesz wskazówki, jak rozmawiać z rekruterami

- Przez cały czas trwania kursu i trzy miesiące po kursie będziesz otrzymywał od nas i naszych firm partnerskich wyselekcjonowane oferty pracy

Dowiedz się więcej

Poznaj opinie naszych absolwentów

 • Adrian Maryniewski

  Java Developer Java od podstaw “To wytężona praca przez cztery miesiące, ale opłaca się. Decyzja o zmianie branży to decyzja na lata, nie tygodnie. Serdecznie polecam.”
 • Łukasz Perwejnis

  Junior Developer Java od podstaw “Chcesz poznać podstawy programowania, masz dużą motywację i możesz poświecić dużo czasu by osiągnąć zamierzony cel? Jest to kurs dla Ciebie, ale bez pracy nie ma kołaczy!”
 • Jarosław Chachulski

  Inżynier ds. testów i analiz .NET od podstaw “Polecam Software Development Academy, dlatego że pomaga w znalezieniu pracy swoim absolwentom . Połowa z osób, które ukończyły kurs i uzyskały zatrudnienie, zrobiły to właśnie dzięki akademii.”
 • Maciej Lisowski

  Młodszy inżynier ds. testów i analiz .NET od podstaw “Profesjonalny dobór trenerów oraz bardzo dobry kontakt z organizatorem. Kurs to świetne „drzwi” do pracy w branży IT. Propozycję współpracy z jedną z największych firm w branży otrzymałem po 1.5 tygodnia po zakończeniu kursu.”

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin w celu ustalenia warunków płatności dogodnych dla Ciebie oraz terminu podpisania umowy