Programista JAVA

od podstaw
4.04.2017
17:30 - 21:00
Poznań
8099 ZŁ

Programista JAVA

Chcesz zostać programistą JAVA?

Przyjdź na najdłuższy w Polsce kurs, który w 4 miesiące przygotuje Cię do aplikowania na stanowiska młodszego programisty JAVA . Innowacyjny model łączący przedsiębiorstwa z początkującymi programistami, sprawia, że kończąc szkolenie uzyskujesz szansę zatrudnienia w dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstwach z całej Polski.

Co powinieneś wiedzieć?

 • kurs odbywa się w trybie wieczorowo-zaocznym – spotykamy się od poniedziałku do czwartku (17:30 – 21:00) i w soboty (9:00 – 16:00)
 • pakiet zawiera 360 godzin zajęć
 • dodatkowo zapewniamy warsztaty HR i spotkania z potencjalnymi pracodawcami
 • po kursie dostaniesz certyfikat – jesteśmy instytucją szkoleniową

Elastyczne formy płatności

Przy płatności jednorazowej, z góry stosujemy 5% rabatu.
Oferujemy także możliwość płatności ratalnej. Jeśli jesteś nią zainteresowany – skontaktuj się z nami!

Masz możliwość pozyskania dofinansowania z urzędu pracy? Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. I chętnie pomożemy Ci załatwić formalności.

P.S. Chcesz polecić nasz kurs? Otrzymasz 2,5 % rabatu za każdego kursanta!

*ceny dla klientów indywidalnych

Dlaczego warto?

Według szacunków w 2020 roku w całej Europie brakować będzie ponad 900 000 programistów. Już w tej chwili eksperci mówią o zdecydowanej przewadze kandydata na rynku pracy IT. Mało tego, aplikacje mobilne notują coraz większy udział w rynku IT.

Jako doświadczony programista możesz zatem nie tylko mieć stabilną pozycję zawodową, ale także osiągnąć zdecydowanie lepsze zarobki niż w znacznej części zawodów. Średnie zarobki programistów oscylują pomiędzy 6000 a 10000 złotych. Aby osiągnąć taki poziom wynagrodzenia nie musisz już posiadać wykształcenia kierunkowego. Wystarczy pasja, doświadczenie, umiejętności i chęć do ciągłej nauki!

78% zatrudnionych po 3 miesiącach

Oczywiście nie osiągniesz tego od razu. SDA powstało po to, aby pomóc Ci wejść do branży w solidnymi umiejętnościami pozwalającymi na poszukiwanie pierwszej pracy jako programisty. Kurs JAVA od podstaw w software development academy to 360 godzin praktycznych warsztatów wyłącznie z doświadczonymi programistami. Stawiamy na maksimum praktyki, zarówno w programach naszych kursów, podejściu do naszych kursantów, jak i wsparciu w późniejszym poszukiwaniu pracy. Takie podejście, dotychczas niespotykane w procesie nauczania, gwarantuje zdobycie kompetencji i umiejętności niezbędnych do efektywnej pracy w branży IT. Nasze wskaźniki pokazują, że 78% kursantów znajduje pracę do 3 miesięcy od momentu ukończenia kursu!

Szkolenie z zakresu programowania w języku JAVA to 360 godzin praktycznych warsztatów z naszymi trenerami. Takie podejście gwarantuje zdobycie kompetencji i umiejętności niezbędnych do efektywnej pracy na nowym stanowisku.

Czego nauczę się w trakcie szkolenia?

Program nauczania podzieliliśmy na bloki tematyczne, które przygotują Cię do pracy zawodowej na stanowisku programisty JAVA. Szkolenie obejmuje:

 • Podstawy HTML, CSS i Angular JS
 • Wprowadzenie do programowania
 • Wprowadzenie do języka JAVA
 • Programowanie w języku JAVA
 • Zarządzanie projektem IT (Scrum)
 • Systemy kontroli wersji GIT
 • Testowanie oprogramowania
 • Bazy danych
 • Algorytmy i struktury danych
 • Frameworki
 • Podstawy UML
 • UseCase
 • Projekt praktyczny

W trakcie szkolenia poszerzysz swoje portfolio. Będziesz pracować zarówno sam, jak i w realiach zespołu projektowego. Trener będzie pełnić rolę mentora, który pomoże Ci rozwikłać skomplikowane problemy, a także nakieruje Cię na skuteczne rozwiązania.

Kto może wziąć udział?

Jakie są wymagania?
Szkolenie z zakresu JAVA  adresowane jest do wszystkich zainteresowanych nauką programowania od zera lub próbujących sił na własną rękę. Z nami zdobędziesz niezbędne w przyszłej pracy podstawy oraz przygotujesz się do wytwarzania rozwiązań w języku JAVA . Jedyne czego potrzebujesz to duża dawka motywacji i zaangażowania. Pozostałe wymagania to:

Zdolność do analitycznego i logicznego myślenia

Nie musisz być absolwentem kierunków informatycznych. Wystarczy, że potrafisz myśleć w sposób logiczny i analityczny.

Znajomość języka angielskiego

Wiele przedsiębiorstw IT każdego dnia pracuje z międzynarodowymi klientami. Dlatego też rekomendujemy znajomość języka angielskiego pozwalająca na podstawową komunikację i obycie z dokumentacją.

Dyspozycyjność

Kurs realizowany jest w trybie wieczorowo-zaocznym. Dzięki temu nie musisz poświęcać obecnej pracy, aby wziąć udział w zajęciach. To my dostosowujemy się do Ciebie. Potrzebujesz jednak poświęcić czas na pracę z trenerem od poniedziałku do czwartku między 17:30-21:00 oraz w soboty, w godzinach 9:00-16:00.

Umiejętność pracy w zespole

W trakcie kursu uczestnicy pracują w realiach funkcjonowania zespołów projektowych. Dlatego też zdolności interpersonalne i komunikacyjne to podstawa. Taki tryb pracy pomoże Ci szybciej zaadaptować się w nowej firmie.

Zainwestuj w swoją przyszłość

Jako absolwent szkolenia będziesz przygotowany do podjęcia zatrudnienia na stanowisku młodszego programisty JAVAW swoim portfolio będziesz posiadać także pierwsze zrealizowane projekty w tym języku. W ramach szkolenia damy Ci dostęp do wyjątkowego pakietu, który obejmuje:

360 godzin praktycznych warsztatów

Nasi trenerzy to praktycy z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie, na co dzień pracujący w branży nowych technologii.

Niezbędne narzędzia

Na kursie wyposażamy Cię w wysokiej klasy sprzęt komputerowy, na którym będziesz rozwijał swoje umiejętności. Przekażemy Ci także dostęp do indywidualnego konta GIT, gdzie będziesz mógł zamieszczać swoje realizacje i dzielić się nimi ze światem.

Dostęp do materiałów dydaktycznych

Przekażemy Ci dostęp do materiałów dydaktycznych opracowanych przez naszych trenerów, do których będziesz mógł powrócić w każdej chwili.

Wsparcie w efektywnym poszukiwaniu pracy

Po zakończonej części merytorycznej kursu, organizujemy spotkanie warsztatowe z doświadczonym konsultantem, który pomoże Ci się lepiej przygotować do aplikowania na wymarzoną posadę. Dla absolwentów każdego kursu organizujemy również dedykowane spotkanie z potencjalnymi pracodawcami w formule szybkich randek. Dzięki niemu możesz w szybki i przyjemny sposób zainteresować rekruterów, którzy z nami współpracują swoją kandydaturą.

Certyfikat

Po ukończonym szkoleniu uzyskasz certyfikat potwierdzający nabyte w trakcie kursu kompetencje. To na jego podstawie, w kolejnym kroku, weźmiesz udział w „szybkich randkach” z pracodawcami.

Aplikuj teraz

Masz pytania odnośnie szkolenia? Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci znaleźć model dostosowany do Twoich potrzeb.