JAVA i Android od podstaw

14.03.2017
17:30-21:00; 9:00 - 16:00
Business Link Katowice
8499 zł

JAVA i Android od podstaw

Chcesz zostać programistą Androida i JAVA?

Przyjdź na najdłuższy w Polsce kurs, który w 4 miesiące przygotuje Cię do aplikowania na stanowiska młodszego programisty JAVA lub młodszego programisty platform androidowych. Innowacyjny model łączący przedsiębiorstwa z początkującymi programistami, sprawia, że kończąc szkolenie uzyskujesz szansę zatrudnienia w dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstwach z całej Polski.

Co powinieneś wiedzieć?

 • kurs odbywa się w trybie wieczorowym spotykamy się od poniedziałku do piątku (17:30 – 21:00)
 • pakiet zawiera 360 godzin zajęć
 • dodatkowo zapewniamy warsztaty HR i spotkania z potencjalnymi pracodawcami
 • po kursie dostaniesz certyfikat – jesteśmy instytucją szkoleniową

Zapisz się szybciej, zapłać MNIEJ! Elastyczne formy płatności

Dla pierwszych 4 osób, które zgłoszą się na kurs przewidujemy 400 zł rabatu!

Przy płatności jednorazowej, z góry stosujemy 5% rabatu.
Oferujemy także możliwość płatności ratalnej. Jeśli jesteś nią zainteresowany – skontaktuj się z nami!

Masz możliwość pozyskania dofinansowania z urzędu pracy? Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. I chętnie pomożemy Ci załatwić formalności.

P.S. Chcesz polecić nasz kurs? Otrzymasz 5% rabatu za każdego kursanta!

*ceny dla klientów indywidalnych

Dlaczego warto?

Według szacunków w 2020 roku w całej Europie brakować będzie ponad 900 000 programistów. Już w tej chwili eksperci mówią o zdecydowanej przewadze kandydata na rynku pracy IT. Mało tego, aplikacje mobilne notują coraz większy udział w rynku IT.

Jako doświadczony programista możesz zatem nie tylko mieć stabilną pozycję zawodową, ale także osiągnąć zdecydowanie lepsze zarobki niż w znacznej części zawodów. Średnie zarobki doświadczonych programistów oscylują pomiędzy 6000 a 10000 złotych. Aby osiągnąć taki poziom wynagrodzenia nie musisz już posiadać wykształcenia kierunkowego. Wystarczy pasja, doświadczenie, umiejętności i chęć do ciągłej nauki!

78% zatrudnionych po 3 miesiącach

Oczywiście nie osiągniesz tego od razu. SDA powstało po to, aby pomóc Ci wejść do branży w solidnymi umiejętnościami pozwalającymi na poszukiwanie pierwszej pracy jako programisty. Kurs JAVA od podstaw w software development academy to 360 godzin praktycznych warsztatów wyłącznie z doświadczonymi programistami. Stawiamy na maksimum praktyki, zarówno w programach naszych kursów, podejściu do naszych kursantów, jak i wsparciu w późniejszym poszukiwaniu pracy. Takie podejście, dotychczas niespotykane w procesie nauczania, gwarantuje zdobycie kompetencji i umiejętności niezbędnych do efektywnej pracy w branży IT. Nasze wskaźniki pokazują, że 78% kursantów znajduje pracę do 3 miesięcy od momentu ukończenia kursu!

W trakcie kursu najpierw poznasz język JAVA, a następnie specyfikę i architekturę platformy Android. Zapoznasz się także z narzędziami programistycznymi oraz technologiami pozwalającymi na stworzenie Twojej pierwszej aplikacji mobilnej. Zbudujesz własny projekt, który przetestowany finalnie opublikujesz w sklepie Google Play!

Kurs z zakresu języka programowania JAVA oraz tworzenia aplikacji mobilnych na system Android to 360 godzin praktycznych warsztatów z doświadczonymi programistami. Takie podejście gwarantuje zdobycie kompetencji i umiejętności niezbędnych do efektywnej pracy.

Czego się nauczę?

Program nauczania podzieliliśmy na bloki tematyczne, które przygotują Cię do pracy zawodowej na stanowisku młodszego programisty JAVA lub młodszego programisty aplikacji mobilnych na system Android. Szkolenie obejmuje:

 • Wprowadzenie do programowania
 • Wprowadzenie do języka JAVA
 • Programowanie funkcyjne i obiektowe na przykładzie JAVA
 • Wprowadzenie do algorytmów i struktur danych przy użyciu JAVA
 • Programowanie średniozaawansowane
 • Wprowadzenie do systemu Android
 • Architektura systemu
 • Narzędzia programistyczne
 • Aplikacje typu single activity
 • Material design
 • Komunikacja http
 • Bazy danych
 • Przechowywanie i architektura aplikacji
 • Aplikacje wielokomponentowe
 • Testowanie aplikacji
 • Publikacja aplikacji w Google Play

W trakcie kursu zbudujesz także swoje portfolio za sprawą projektu praktycznego. Będziesz pracować zarówno sam, jak i w realiach zespołu projektowego, a co za tym idzie w realiach przedsiębiorstw ze środowiska nowych technologii. Trener będzie pełni rolę mentora, który pomoże Ci rozwikłać skomplikowane problemy, a także nakieruje Cię na skuteczne rozwiązania.

Kto może wziąć udział?

Jakie są wymagania?
Szkolenie z zakresu JAVA i Android adresowane jest do wszystkich zainteresowanych nauką programowania od zera lub próbujących sił na własną rękę. Z nami zdobędziesz niezbędne w przyszłej pracy podstawy oraz przygotujesz się do wytwarzania rozwiązań w języku JAVA i na platformy Android. Jedyne czego potrzebujesz to duża dawka motywacji i zaangażowania. Pozostałe wymagania to:

Zdolność do analitycznego i logicznego myślenia

Nie musisz być absolwentem kierunków informatycznych. Wystarczy, że potrafisz myśleć w sposób logiczny i analityczny.

Znajomość języka angielskiego

Wiele przedsiębiorstw IT każdego dnia pracuje z międzynarodowymi klientami. Dlatego też rekomendujemy znajomość języka angielskiego pozwalająca na podstawową komunikację i obycie z dokumentacją.

Dyspozycyjność

Kurs realizowany jest w trybie wieczorowo-zaocznym. Dzięki temu nie musisz poświęcać obecnej pracy, aby wziąć udział w zajęciach. To my dostosowujemy się do Ciebie. Potrzebujesz jednak poświęcić czas na pracę z trenerem od poniedziałku do czwartku między 17:30-21:00 oraz w soboty, w godzinach 9:00-16:00.

Umiejętność pracy w zespole

W trakcie kursu uczestnicy pracują w realiach funkcjonowania zespołów projektowych. Dlatego też zdolności interpersonalne i komunikacyjne to podstawa. Taki tryb pracy pomoże Ci szybciej zaadaptować się w nowej firmie.

Zainwestuj w swoją przyszłość

Jako absolwent szkolenia będziesz przygotowany do podjęcia zatrudnienia na stanowisku młodszego programisty JAVA/AndroidW swoim portfolio będziesz posiadać także pierwsze zrealizowane projekty w tym języku. W ramach szkolenia damy Ci dostęp do wyjątkowego pakietu, który obejmuje:

360 godzin praktycznych warsztatów

Nasi trenerzy to praktycy z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie, na co dzień pracujący w branży nowych technologii.

Niezbędne narzędzia

Na kursie wyposażamy Cię w wysokiej klasy sprzęt komputerowy, na którym będziesz rozwijał swoje umiejętności. Przekażemy Ci także dostęp do indywidualnego konta GIT, gdzie będziesz mógł zamieszczać swoje realizacje i dzielić się nimi ze światem.

Dostęp do materiałów dydaktycznych

Przekażemy Ci dostęp do materiałów dydaktycznych opracowanych przez naszych trenerów, do których będziesz mógł powrócić w każdej chwili.

Wsparcie w efektywnym poszukiwaniu pracy

Po zakończonej części merytorycznej kursu, organizujemy spotkanie warsztatowe z doświadczonym konsultantem, który pomoże Ci się lepiej przygotować do aplikowania na wymarzoną posadę. Dla absolwentów każdego kursu organizujemy również dedykowane spotkanie z potencjalnymi pracodawcami w formule szybkich randek. Dzięki niemu możesz w szybki i przyjemny sposób zainteresować rekruterów, którzy z nami współpracują swoją kandydaturą.

Certyfikat

Po ukończonym szkoleniu uzyskasz certyfikat potwierdzający nabyte w trakcie kursu kompetencje. To na jego podstawie, w kolejnym kroku, weźmiesz udział w „szybkich randkach” z pracodawcami.

Aplikuj teraz

Masz pytania odnośnie szkolenia? Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci znaleźć model dostosowany do Twoich potrzeb.