JAVA

Od podstaw
14.02.2017r.
17:30 - 21:00, 9-16:00
Olsztyn
7900 zł

JAVA

4 miesiące – tyle czasu potrzebujesz, aby podnieść swoje dotychczasowe kompetencje i poznać język programowania JAVA oraz poszerzyć swoje portfolio. Innowacyjny model łączący przedsiębiorstwa z programistami sprawia, że kończąc szkolenie uzyskujesz możliwość zdobycia zatrudnienia w czołowych przedsiębiorstwach technologicznych.

Szkolenie z zakresu programowania w języku JAVA to 360 godzin praktycznych warsztatów z naszymi trenerami. Takie podejście gwarantuje zdobycie kompetencji i umiejętności niezbędnych do efektywnej pracy na nowym stanowisku.

Czego nauczę się w trakcie szkolenia?

Program nauczania podzieliliśmy na bloki tematyczne, które przygotują Cię do pracy zawodowej na stanowisku młodszego programisty JAVA. Szkolenie obejmuje:

 • Wprowadzenie do programowania
 • Algorytmy i struktury danych
 • Metody i sposoby wytwarzania oprogramowania
 • Bazy danych
 • Wprowadzenie do platformy Java
 • Podstawy Java
 • Podstawy UML z użyciem Eclipsce
 • Interfejsy graficzne
 • JDBC i ORM
 • JSP
 • Serwery aplikacji
 • Spring/Play
 • UseCase

W trakcie szkolenia poszerzysz swoje portfolio. Będziesz pracować zarówno sam, jak i w realiach zespołu projektowego. Trener będzie pełnić rolę mentora, który pomoże Ci rozwikłać skomplikowane problemy, a także nakieruje Cię na skuteczne rozwiązania.

Kto może wziąć udział?

Szkolenie z zakresu JAVA adresowane jest do wszystkich zainteresowanych nauką programowania od zera lub próbujących sił na własną rękę. Z nami zdobędziesz niezbędne w przyszłej pracy podstawy oraz przygotujesz się do wytwarzania rozwiązań w języku JAVA. Jedyne czego potrzebujesz to duża dawka motywacji i zaangażowania. Pozostałe wymagania to:

Zdolność do analitycznego i logicznego myślenia

Nie musisz być absolwentem kierunków informatycznych. Wystarczy, że potrafisz myśleć w sposób logiczny i analityczny. Twoje zdolności sprawdzimy prostym testem.

Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Przedsiębiorstwa współpracujące z nami każdego dnia pracują z międzynarodowymi klientami. Dlatego niezwykle istotna jest dla nich znajomość języka angielskiego pozwalająca na podstawową komunikację i obycie z dokumentacją.

Dyspozycyjność

Szkolenie realizowane jest w godzinach wieczornych. Dzięki temu nie musisz poświęcać obecnej pracy, aby wziąć udział w zajęciach. To my dostosowujemy się do Ciebie.

Umiejętność pracy w zespole

W trakcie całego szkolenia uczestnicy pracują w realiach funkcjonowania zespołów projektowych. Dlatego też zdolności interpersonalne i komunikacyjne to podstawa. Taki tryb pracy pomoże Ci szybciej zaadaptować się w nowej firmie.

Skontaktuj się z nami i przekonaj nas, że to właśnie Ty zostaniesz świetnym programistą, a zaprosimy Cię do kolejnych etapów rekrutacji. Jesteśmy przekonani, że pasja jest kluczem do sukcesu.

Ile to kosztuje?

Koszt szkolenia z zakresu JAVA od podstaw to 7900 zł brutto. Płatność, dzięki naszemu Partnerowi finansowemu, może zostać rozłożona na 10 równych raty bez dodatkowego oprocentowania płatne za każdy miesiąc szkolenia. Jeśli jednak zdecydujesz się na płatność z góry, otrzymasz od nas 5% rabat. A jeśli zechcesz dodatkowo obniżyć koszt szkolenia…poleć nas swojemu znajomemu – jeśli i on zdecyduje się na udział, każdorazowo otrzymasz kolejne 5% rabatu! ;-)

Zainwestuj w swoją przyszłość

Jako absolwent szkolenia będziesz przygotowany do podjęcia zatrudnienia na stanowisku programisty JAVAW swoim portfolio będziesz posiadać także pierwsze zrealizowane projekty w tym języku. W ramach szkolenia damy Ci dostęp do wyjątkowego pakietu, który obejmuje:

360 godzin praktycznych warsztatów

Nasi trenerzy to praktycy z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie, na co dzień pracujący w branży nowych technologii.

Sprzęt na czas trwania szkolenia

Na okres trwania szkolenia wyposażymy Cię w niezawodny sprzęt, na którym będziesz rozwijał swoje umiejętności.

Narzędzia niezbędne do pracy

Przekażemy Ci dostęp do indywidualnego konta GIT, gdzie będziesz mógł zamieszczać swoje realizacje i dzielić się nimi ze światem.

Certyfikat

Po ukończonym szkoleniu uzyskasz certyfikat potwierdzając nabyte kompetencje, na bazie którego, w następnym kroku będziesz mógł wziąć udział w tzw. „szybkich randkach” z pracodawcami.

Aplikuj teraz

Masz pytania odnośnie szkolenia? Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci znaleźć model dostosowany do Twoich potrzeb.