Zostań programistą C++ w Ericsson

Pierwszy taki projekt szkoleniowy!
Kraków
5227,50 zł

Zostań programistą C++ w Ericsson

Weź udział w pierwszym w Polsce projekcie szkoleniowym z gwarancją zatrudnienia!

Przyjdź na najdłuższy w Polsce kurs, który w niecałe 4 miesiące przygotuje Cię i zapewni stanowisko młodszego programisty w jednej z największych na świecie firm telekomunikacyjnych. 

 Innowacyjny model łączący firmę Ericsson z początkującymi programistami, sprawia, że kończąc kurs uzyskujesz szansę zatrudnienia w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie.  Jednocześnie osoby, które pomyślnie przejdą wszystkie procesy rekrutacji na kurs otrzymają 50% dofinansowania do kursu. Dzięki temu jest to najtańsza i jednocześnie najbardziej profesjonalna na rynku forma wejścia do branży IT.
Czy nie brzmi to świetnie?

Co musisz wiedzieć?

  • kurs odbywa się w trybie wieczorowo-zaocznym – spotykamy się od poniedziałku do czwartku (17:30 – 21:00) i w soboty (9:00 – 16:00)
  • pakiet zawiera 360 godzin zajęć
  • cena pakietu po dofinansowaniu Ericsson to 5227 zł*
  • aby zostać zakwalifikowanym do programu należy pomyślnie przejść wszystkie etapy rekrutacji
  • grupa szkoleniowa liczy 15 osób

Dlaczego warto?

Według szacunków Komisji Europejskiej w 2020 roku w całej Europie brakować będzie ponad 900 000 programistów. Już w tej chwili eksperci mówią o zdecydowanej przewadze kandydata na rynku pracy IT.

Jako doświadczony programista możesz zatem nie tylko mieć stabilną pozycję zawodową, ale także osiągnąć zdecydowanie lepsze zarobki niż w znacznej części zawodów. Aby osiągnąć dobry poziom wynagrodzenia wystarczy pasja, doświadczenie, umiejętności i chęć do ciągłej nauki!

Wraz z Ericsson dajemy Ci jedyną w Polsce możliwość jednoczesnego zdobycia umiejętności programowania w zakresie języka C++ i rozpoczęcia kariery zaraz po zakończeniu nauki! 

O organizatorach

Software Development Academy jest największą w Polsce akademią programowania i liderem rynku w Polsce. Firma oraz oferowane przez nią usługi szkoleniowe powstały z potrzeby rynku, jaką jest deficyt dobrze wyszkolonej kadry programistów. Co za tym idzie, od początków działalności SDA stawia nacisk na maksimum praktyki w oferowanych przez siebie programach. Odzwierciedleniem praktycznego, prorynkowego podejścia są efekty tych, które są już zrealizowane – aż 78% kursantów otrzymuje zatrudnienie w branży w przeciągu maksymalnie 3 miesięcy od ukończenia kursu. Współpracując z ponad setką trenerów-praktyków, ponad 90 partnerami z branży IT, w 9 oddziałach na terenie całej Polski, Software Development Academy pozostaje liderem na rynku bootcampów programistycznych.

Ericsson to jedna z największych na świecie firm telekomunikacyjnych. W Polsce historia firmy Ericsson  sięga 112 lat. Od początku uznawana za jednego z najciekawszych pracodawców, jeszcze przed wojną będąc pionierem w zakresie zatrudniania kobiet. Obecnie przedsiębiorstwo współpracuje z wszystkimi najważniejszymi operatorami komórkowymi. W chwili obecnej największymi klientami Ericssona w Polsce są Polkomtel, T-Mobile i Netia. Firma zapewnia operatorom najnowocześniejszą infrastrukturę, oprogramowanie, utrzymanie i obsługę sieci. Już w 1994 roku Ericsson podpisał kontrakt z PTK Centertel (obecnie Orange) na budowę pierwszej sieci telefonii komórkowej w Polsce. Natomiast w 1996 roku firma podpisała umowę z PTC na na budowę sieci komórkowej GSM.  W 2004 roku Ericsson podpisał przełomowy kontrakt na dostarczenie infrastruktury 2G i 3G dla Polkomtela. Wspomniana umowa była kontynuacją bliskiej współpracy zapoczątkowanej w 2002 r. W 2006 roku Ericsson rozszerzył spektrum działań, podpisując pierwszą na świecie umowę managed services z operatorem stacjonarnym, którym była Netia. Umowa została rozszerzona w 2010 i ponownie w 2012 roku. Firma ma swoją centralę w Szwecji, a na całym świecie zatrudnia ponad 115 000 osób.

Kto może wziąć udział?

Projekt szkoleniowy  jest adresowany do wszystkich zainteresowanych pracą w Ericsson na stanowisku Junior Software Developer.

Z software development academy zdobędziesz niezbędną w przyszłej pracy wiedzę oraz przygotujesz się do tworzenia rozwiązań w języku C++.
Wraz z Ericsson rozpoczniesz swoją praktykę zawodową i będziesz miał niesamowitą możliwość rozwoju i  pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji.
Jedyne czego potrzebujesz to duża dawka motywacji i zaangażowania.
Pozostałe wymagania to:

Zdolność do analitycznego i logicznego myślenia

Nie musisz być absolwentem kierunków informatycznych. Wystarczy, że potrafisz myśleć w sposób logiczny i analityczny.

Znajomość języka angielskiego

Programiści w Ericsson każdego dnia pracują z dokumentacją w języku angielskim i niejednokrotnie z międzynarodowymi partnerami. Dlatego też rekomendujemy znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację i obycie z dokumentacją.

Dyspozycyjność

Kurs realizowany jest w trybie wieczorowo-zaocznym. Dzięki temu nie musisz poświęcać obecnej pracy, aby wziąć udział w zajęciach. To my dostosowujemy się do Ciebie. Potrzebujesz jednak poświęcić czas na pracę z trenerem od poniedziałku do czwartku między 17:30-21:00 oraz w soboty, w godzinach 9:00-16:00.

Umiejętność pracy w zespole

W trakcie kursu uczestnicy pracują w realiach funkcjonowania zespołów projektowych. Dlatego też zdolności interpersonalne i komunikacyjne to podstawa. Taki tryb pracy pomoże Ci szybciej zaadaptować się w nowej firmie.

Zainwestuj w swoją przyszłość

W ramach kursu damy Ci dostęp do jedynego takiego, wyjątkowego pakietu obejmującego:

360 godzin praktycznych warsztatów

Nasi trenerzy to praktycy z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie, na co dzień pracujący w branży nowych technologii.

Niezbędne narzędzia

Na kursie wyposażamy Cię w wysokiej klasy sprzęt komputerowy, na którym będziesz rozwijał swoje umiejętności. Przekażemy Ci także dostęp do indywidualnego konta GIT, gdzie będziesz mógł zamieszczać swoje realizacje.

Dostęp do materiałów dydaktycznych

Przekażemy Ci dostęp do materiałów dydaktycznych opracowanych przez naszych trenerów, do których będziesz mógł powrócić w każdej chwili.

Dofinansowanie firmy Ericsson

Dzięki naszemu partnerowi kurs kosztuje aż 50% mniej. To wyjątkowa okazja wejścia w świat IT.

Gwarancja zatrudnienia

Po ukończonym kursie będziesz mógł rozwinąć swoją wiedzę, dzięki zagwarantowanemu zatrudnieniu w Ericsson.

Zakończyliśmy zbieranie aplikacji :(

Masz dodatkowe pytania? Nie krępuj się, napisz do nas! Odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe.