.NET od podstaw

kurs od podstaw
14.02.2017
17:30 - 21:00, 9-16
Częstochowa
8499 zł

.NET od podstaw

Chcesz zostać programistą .NET?

Przyjdź na najdłuższy w Polsce kurs, który w niecałe 4 miesiące przygotuje Cię do aplikowania na stanowiska młodszego programisty. Innowacyjny model łączący przedsiębiorstwa z początkującymi programistami, sprawia, że kończąc szkolenie uzyskujesz szansę zatrudnienia w dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstwach z całej Polski.

Co powinieneś wiedzieć?

 • kurs odbywa się w trybie wieczorowo-zaocznym – spotykamy się od poniedziałku do czwartku (17:30 – 21:00) i w soboty (9:00 – 16:00)
 • pakiet zawiera 332 godzin zajęć
 • dodatkowo zapewniamy warsztaty HR i spotkania z potencjalnymi pracodawcami
 • po kursie dostaniesz certyfikat – jesteśmy instytucją szkoleniową

Elastyczne formy płatności

Przy płatności jednorazowej, z góry stosujemy 5% rabatu.
Oferujemy także możliwość płatności ratalnej. Jeśli jesteś nią zainteresowany – skontaktuj się z nami!

Masz możliwość pozyskania dofinansowania z urzędu pracy? Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. I chętnie pomożemy Ci załatwić formalności.

P.S. Chcesz polecić nasz kurs? Otrzymasz 5% rabatu za każdego kursanta!

*ceny dla klientów indywidalnych

Dlaczego warto?

Według szacunków w 2020 roku w całej Europie brakować będzie ponad 900 000 programistów. Już w tej chwili eksperci mówią o zdecydowanej przewadze kandydata na rynku pracy IT. Mało tego, aplikacje mobilne notują coraz większy udział w rynku IT.

Jako doświadczony programista możesz zatem nie tylko mieć stabilną pozycję zawodową, ale także osiągnąć zdecydowanie lepsze zarobki niż w znacznej części zawodów. Średnie zarobki programistów oscylują pomiędzy 6000 a 10000 złotych. Aby osiągnąć taki poziom wynagrodzenia nie musisz już posiadać wykształcenia kierunkowego. Wystarczy pasja, doświadczenie, umiejętności i chęć do ciągłej nauki!

78% zatrudnionych po 3 miesiącach

Oczywiście nie osiągniesz tego od razu. SDA powstało po to, aby pomóc Ci wejść do branży w solidnymi umiejętnościami pozwalającymi na poszukiwanie pierwszej pracy jako programisty. Kurs .NET od podstaw w software development academy to 332 godzin praktycznych warsztatów wyłącznie z doświadczonymi programistami. Stawiamy na maksimum praktyki, zarówno w programach naszych kursów, podejściu do naszych kursantów, jak i wsparciu w późniejszym poszukiwaniu pracy. Takie podejście, dotychczas niespotykane w procesie nauczania, gwarantuje zdobycie kompetencji i umiejętności niezbędnych do efektywnej pracy w branży IT. Nasze wskaźniki pokazują, że 78% kursantów znajduje pracę do 3 miesięcy od momentu ukończenia kursu!

Szkolenie z zakresu programowania od podstaw w .NET to 332 godziny praktycznych warsztatów z wykwalifikowanymi trenerami. Program merytoryczny został przygotowany zarówno w oparciu o potrzeby i sugestie pracodawców, jak i samo środowisko autorów platformy.

Czego nauczę się w trakcie kursu?

Program nauczania został stworzony w oparciu o wiedzę i doświadczenie praktyków, z którymi współpracujemy an co dzień. Zajęcia podzieliliśmy na bloki tematyczne, które kompleksowo przygotują Cię do pracy zawodowej na stanowisku młodszego programisty .NET. Zakres tematyczny obejmuje:

Blok wprowadzenia do programowania, a w nim m.in.:

 • Podstawy HTML i CSS
 • Wprowadzenie do algorytmów
 • JavaScript
 • Programowanie – poziom średniozaawansowany
 • Systemy kontroli wersji
 • RWD

Blok szkolenia właściwego , a w nim m.in.:

 • Wprowadzenie do platformy .NET
 • Visual Studio 2015
 • Podstawy C#
 • Zasady dobrego programowania
 • ASP.NET
 • WinJS
 • xmarin

Blok szkolenia właściwego , a w nim:

 • UseCase
 • Projekt praktyczny

W trakcie szkolenia będziesz pracować zarówno indywidualnie, jak i zespołowo. Poznasz solidne podstawy .NET, jego elementy oraz instrukcje i typy danych. Dowiesz się czym jest SCRUM i dlaczego warto go stosować. No i wreszcie – stworzysz swoje pierwsze aplikacje internetowe we frameworku ASP.NET w oparciu o wzorce projektowe :-).

Kto może wziąć udział?

Jakie są wymagania?
Szkolenie z zakresu .NET adresowane jest do wszystkich zainteresowanych nauką programowania od zera lub próbujących sił na własną rękę. Z nami zdobędziesz niezbędne w przyszłej pracy podstawy oraz przygotujesz się do wytwarzania rozwiązań w technologii .NET. Jedyne czego potrzebujesz to duża dawka motywacji i zaangażowania. Pozostałe wymagania to:

Zdolność do analitycznego i logicznego myślenia

Nie musisz być absolwentem kierunków informatycznych. Wystarczy, że potrafisz myśleć w sposób logiczny i analityczny.

Znajomość języka angielskiego

Wiele przedsiębiorstw IT każdego dnia pracuje z międzynarodowymi klientami. Dlatego też rekomendujemy znajomość języka angielskiego pozwalająca na podstawową komunikację i obycie z dokumentacją.

Dyspozycyjność

Kurs realizowany jest w trybie wieczorowo-zaocznym. Dzięki temu nie musisz poświęcać obecnej pracy, aby wziąć udział w zajęciach. To my dostosowujemy się do Ciebie. Potrzebujesz jednak poświęcić czas na pracę z trenerem od poniedziałku do czwartku między 17:30-21:00 oraz w soboty, w godzinach 9:00-16:00.

Umiejętność pracy w zespole

W trakcie kursu uczestnicy pracują w realiach funkcjonowania zespołów projektowych. Dlatego też zdolności interpersonalne i komunikacyjne to podstawa. Taki tryb pracy pomoże Ci szybciej zaadaptować się w nowej firmie.

Zainwestuj w swoją przyszłość

Jako absolwent szkolenia będziesz przygotowany do podjęcia zatrudnienia na stanowisku młodszego programisty .NETW swoim portfolio będziesz posiadać także pierwszy zrealizowany projekt w tym języku. W ramach szkolenia damy Ci dostęp do wyjątkowego pakietu, który obejmuje:

332 godzin praktycznych warsztatów

Nasi trenerzy to praktycy z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie, na co dzień pracujący w branży nowych technologii.

Niezbędne narzędzia

Na kursie wyposażamy Cię w wysokiej klasy sprzęt komputerowy, na którym będziesz rozwijał swoje umiejętności. Przekażemy Ci także dostęp do indywidualnego konta GIT, gdzie będziesz mógł zamieszczać swoje realizacje i dzielić się nimi ze światem.

Dostęp do materiałów dydaktycznych

Przekażemy Ci dostęp do materiałów dydaktycznych opracowanych przez naszych trenerów, do których będziesz mógł powrócić w każdej chwili.

Wsparcie w efektywnym poszukiwaniu pracy

Po zakończonej części merytorycznej kursu, organizujemy spotkanie warsztatowe z doświadczonym konsultantem, który pomoże Ci się lepiej przygotować do aplikowania na wymarzoną posadę. Dla absolwentów każdego kursu organizujemy również dedykowane spotkanie z potencjalnymi pracodawcami w formule szybkich randek. Dzięki niemu możesz w szybki i przyjemny sposób zainteresować rekruterów, którzy z nami współpracują swoją kandydaturą.

Certyfikat

Po ukończonym szkoleniu uzyskasz certyfikat potwierdzający nabyte w trakcie kursu kompetencje. To na jego podstawie, w kolejnym kroku, weźmiesz udział w „szybkich randkach” z pracodawcami.

Aplikuj teraz

Masz pytania odnośnie szkolenia? Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci znaleźć model dostosowany do Twoich potrzeb.