PHP i JavaScript

Kurs od podstaw
17.01.2017r.
17:30-21:00; 9:00-16:00
Trójmiasto
7499 zł

PHP i JavaScript

Chcesz zostać programistą JavaScript i PHP?

Przyjdź na najdłuższy w Polsce kurs, który w 3,5 miesiąca przygotuje Cię do aplikowania na stanowiska młodszego programisty JavaScript lub młodszego programisty PHP. Kurs jest odpowiedzią dla osób, które chciałby spróbować swoich sił zarówno w technologiach backendowych, jak i frontendowych. Po jego ukończeniu posiądziesz pakiet cennych na rynku pracy IT szerokich umiejętności w zakresie programowania.

Innowacyjny model łączący przedsiębiorstwa z początkującymi programistami, sprawia, że kończąc szkolenie uzyskujesz szansę zatrudnienia w dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstwach z całej Polski.

Co powinieneś wiedzieć?

 • kurs odbywa się w trybie wieczorowo-zaocznym – spotykamy się od poniedziałku do czwartku (17:30 – 21:00) i w soboty (9:00 – 16:00)
 • pakiet zawiera 322 godzin zajęć
 • dodatkowo zapewniamy warsztaty HR i spotkania z potencjalnymi pracodawcami
 • po kursie dostaniesz certyfikat – jesteśmy instytucją szkoleniową

Elastyczne formy płatności

Przy płatności jednorazowej, z góry stosujemy 5% rabatu.

Oferujemy także możliwość płatności ratalnej. Jeśli jesteś nią zainteresowany – skontaktuj się z nami!

Masz możliwość pozyskania dofinansowania z urzędu pracy? Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. I chętnie pomożemy Ci załatwić formalności.

P.S. Chcesz polecić nasz kurs? Otrzymasz 5% rabatu za każdego kursanta!

*ceny dla klientów indywidalnych

Dlaczego warto?

Według szacunków w 2020 roku w całej Europie brakować będzie ponad 900 000 programistów. Już w tej chwili eksperci mówią o zdecydowanej przewadze kandydata na rynku pracy IT. Mało tego, aplikacje mobilne notują coraz większy udział w rynku IT.

Jako doświadczony programista możesz zatem nie tylko mieć stabilną pozycję zawodową, ale także osiągnąć zdecydowanie lepsze zarobki niż w znacznej części zawodów. Średnie zarobki programistów oscylują pomiędzy 5000 a 10000 złotych. Aby osiągnąć taki poziom wynagrodzenia nie musisz już posiadać wykształcenia kierunkowego. Wystarczy pasja, doświadczenie, umiejętności i chęć do ciągłej nauki

78% zatrudnionych po 3 miesiącach

Oczywiście nie osiągniesz tego od razu. SDA powstało po to, aby pomóc Ci wejść do branży w solidnymi umiejętnościami pozwalającymi na poszukiwanie pierwszej pracy jako programisty. Kurs PHP i JavaScipt od podstaw w software development academy to 322 godzin praktycznych warsztatów wyłącznie z doświadczonymi programistami. Stawiamy na maksimum praktyki, zarówno w programach naszych kursów, podejściu do naszych kursantów, jak i wsparciu w późniejszym poszukiwaniu pracy. Takie podejście, dotychczas niespotykane w procesie nauczania, gwarantuje zdobycie kompetencji i umiejętności niezbędnych do efektywnej pracy w branży IT. Nasze wskaźniki pokazują, że 78% kursantów znajduje pracę do 3 miesięcy od momentu ukończenia kursu!

W trakcie kursu poznasz tajniki frontendu zgłębiając jego najbardziej popularną technologię JavaScript, a następnie specyfikę pracy programisty backendowego dzięki nauce języka PHPZapoznasz się także z narzędziami programistycznymi oraz technologiami pozwalającymi na stworzenie Twojego pierwszego projektu!

Szkolenie z zakresu programowania w języku PHP to 322 godziny praktycznych warsztatów z naszymi trenerami. Takie podejście, dotychczas niespotykane w procesie nauczania, gwarantuje zdobycie kompetencji i umiejętności niezbędnych do efektywnej pracy w branży IT.

Przekażemy Ci kompleksową wiedzę pozwalającą na podjęcie zatrudnienia w każdym z przedsiębiorstw współpracujących z Software Development Academy. Wszystko w Waszych rękach i głowach! ;-)

Czego nauczę się w trakcie szkolenia?

Program nauczania podzieliliśmy na bloki tematyczne, które przygotują Cię do podjęcia pierwszej pracy w branży IT. Szkolenie obejmuje:

 • Podstawy HTML/CSS
 • Wprowadzenie do algorytmów przy użyciu Javascript
 • PHP i Javascript – różnice
 • Programowanie funkcyjne i obiektowe
 • Programowanie – poziom średniozaawansowany
 • DOM, HTTP, serwery www
 • Systemy kontroli wersji, czyli dlaczego GIT
 • Podstawy programowania w Javascript / DOM
 • jQuery
 • Preprocesory CSS
 • Bazy danych – SQL, noSQL
 • LAMP
 • CMS
 • Workflow, metodyki wytwarzani, zarządzanie projektem
 • CSS – zaawansowane elementy
 • Bootstrap
 • CSS – frameworks, RWD
 • UX – zasady dobrego projektowania
 • Javascript – zaawansowane elementy
 • PHP – zaawansowane elementy

W trakcie szkolenia zbudujesz także swoje portfolio zrealizowanych projektów. Będziesz pracować zarówno sam, jak i w realiach zespołu projektowego. Trener będzie pełnić rolę mentora, który pomoże Ci rozwikłać skomplikowane problemy, a także nakieruje Cię na skuteczne rozwiązania.

Kto może wziąć udział?

Jakie są wymagania?
Szkolenie z zakresu PHP i JavaScript adresowane jest do wszystkich zainteresowanych nauką programowania od zera lub próbujących sił na własną rękę. Z nami zdobędziesz niezbędne w przyszłej pracy podstawy oraz przygotujesz się do wytwarzania rozwiązań w technologiach backendowych i frontendowych. Jedyne czego potrzebujesz to duża dawka motywacji i zaangażowania. Pozostałe wymagania to:

Zdolność do analitycznego i logicznego myślenia

Nie musisz być absolwentem kierunków informatycznych. Wystarczy, że potrafisz myśleć w sposób logiczny i analityczny.

Znajomość języka angielskiego

Wiele przedsiębiorstw IT każdego dnia pracuje z międzynarodowymi klientami. Dlatego też rekomendujemy znajomość języka angielskiego pozwalająca na podstawową komunikację i obycie z dokumentacją.

Dyspozycyjność

Kurs realizowany jest w trybie wieczorowo-zaocznym. Dzięki temu nie musisz poświęcać obecnej pracy, aby wziąć udział w zajęciach. To my dostosowujemy się do Ciebie. Potrzebujesz jednak poświęcić czas na pracę z trenerem od poniedziałku do czwartku między 17:30-21:00 oraz w soboty, w godzinach 9:00-16:00.

Umiejętność pracy w zespole

W trakcie kursu uczestnicy pracują w realiach funkcjonowania zespołów projektowych. Dlatego też zdolności interpersonalne i komunikacyjne to podstawa. Taki tryb pracy pomoże Ci szybciej zaadaptować się w nowej firmie.

Zainwestuj w swoją przyszłość

Jako absolwent szkolenia będziesz przygotowany do podjęcia zatrudnienia na stanowisku młodszego programisty JavaScript/PHPW swoim portfolio będziesz posiadać także pierwsze zrealizowane projekty w tych technologiach. W ramach kursu damy Ci dostęp do wyjątkowego pakietu, który obejmuje:

322 godziny praktycznych warsztatów

Nasi trenerzy to praktycy z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie, na co dzień pracujący w branży nowych technologii.

Niezbędne narzędzia

Na kursie wyposażamy Cię w wysokiej klasy sprzęt komputerowy, na którym będziesz rozwijał swoje umiejętności. Przekażemy Ci także dostęp do indywidualnego konta GIT, gdzie będziesz mógł zamieszczać swoje realizacje i dzielić się nimi ze światem.

Dostęp do materiałów dydaktycznych

Przekażemy Ci dostęp do materiałów dydaktycznych opracowanych przez naszych trenerów, do których będziesz mógł powrócić w każdej chwili.

Wsparcie w efektywnym poszukiwaniu pracy

Po zakończonej części merytorycznej kursu, organizujemy spotkanie warsztatowe z doświadczonym konsultantem, który pomoże Ci się lepiej przygotować do aplikowania na wymarzoną posadę. Dla absolwentów każdego kursu organizujemy również dedykowane spotkanie z potencjalnymi pracodawcami w formule szybkich randek. Dzięki niemu możesz w szybki i przyjemny sposób zainteresować rekruterów, którzy z nami współpracują swoją kandydaturą.

Certyfikat

Po ukończonym szkoleniu uzyskasz certyfikat potwierdzający nabyte w trakcie kursu kompetencje. To na jego podstawie, w kolejnym kroku, weźmiesz udział w „szybkich randkach” z pracodawcami.

Aplikuj teraz

Masz pytania odnośnie szkolenia? Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci znaleźć model dostosowany do Twoich potrzeb.