Trenerzy Sofware Development Academy to praktycy z branży

Stawiamy na praktyczną edukację od początku do końca. Dlatego też naszymi wykładowcami są praktycy z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie, którzy posiadający zdolności dydaktyczne. Praktyczne podejście do nauki programowania daje gwarancję jakości nauczania oraz dostosowania programu do aktualnych trendów rynkowych. Nad programem nauczania czuwa koordynator merytoryczny, który dba o to, aby wszystkie zainteresowane strony były zadowolone z efektów pracy.

Możesz wybrać inne miasto, jesteśmy w całej Polsce
 • Ryszard Bosiak

  ,

  Technologie i języki, jakimi Ryszard się posługuje to m.in. HTML, CSS, SASS, LESS, JS, jQuery, Bootstrap, WordPress i EpiServer. Trenerem SDA jest od lipca 2017r. Uczy programowania, ponieważ lubi dzielić się wiedzą oraz doświadczeniami związanymi z programowaniem oraz prowadzeniem projektów. Lubi przebywać z ludźmi, którzy maja głód wiedzy i konkretne pytania związane ze znanymi mu zagadnieniami. Interesuje się nowymi technologiami.

  2 lata i 8 miesięcy

 • Michał Głowacki

  ,

  Absolwent Informatyki na Uniwersytecie Gdańskim. Jest Scrum Masterem i testerem oprogramowania. Posiada certyfikat ISTQB Foundation i PSM I. Jest trenerem w SDA od czerwca 2017r., a został nim, ponieważ lubi dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Uważa także, że praca ta daje możliwość poznawania nowych, ciekawych ludzi. Interesuje się nowymi technologiami, start-upami i pszczelarstwem.

  5 lat

 • Maciej Rzepiński

  Trener programowania JAVA,

  Wykształcenie zdobywał na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Od 7 lat zawodowo w IT. W pracy wraz z kilkoma zespołami tworzy i utrzymuje główne systemy IT należące do firmy. Zaczynał od PHP, później programował również w Javie, JavieScript i w technologiach z nimi związanych. Jest certyfikowanym Scrum Masterem. W kręgu jego zainteresowań są między innymi UI/UX, Machine Learning i Artificial Intelligence.

  7 lat

  Lider Zespołu i Senior Software Engineer w Wolters Kluwer Polska SA

 • Dawid Drozd

  ,

  Dawid zdobywał doświadczenie programistyczne między innymi w qpony.pl, Playsoft i Milo Solutions. Praktycznie całe życie zawodowe związany jest z urządzeniami mobilnymi. Trenerem w SDA jest od lipca 2017r., a został nim, ponieważ uwielbia dzielić się wiedzą i inspirować innych. Rozmawianie na temat technologii sprawia mu wiele frajdy. Jego zainteresowania to między innymi programowanie niskopoziomowe i optymalizacja. W wolnym czasie uprawia sporty ekstremalne.

  6 lat

  Senior C++ Developer w Playsoft

 • Rafał Roppel

  Koordynator merytoryczny ścieżki JAVA,

  Od 12 lat w zawodzie, swoje doświadczenie zdobywał w największych firmach z branży IT. Aktualnie Development Team Lead w Solwit SA. Z wykształcenia matematyk o specjalności Informatyka i Metody Numeryczne. W Software Development Academy od marca 2016 roku. Jest trenerem, ponieważ przekazywanie wiedzy sprawia mu wiele satysfakcji.

  12 lat

  Development Team Lead w Solwit SA

 • Rafał Przetakowski

  Trener programowania C/C++, Python, PHP,

  Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z największymi markami w Polsce: Vectra, Wirtualna Polska, Comarch.  Aktualnie równolegle prowadzi własną działalność gospodarczą. Posiada wykształcenie techniczne. W Software Development Academy szkoli adeptów programowania od czerwca 2015 roku.

   

  25 lat

  Właściciel w Beeflow Ltd

 • Piotr Mariański

  Trener programowania PHP, Python, JavaScript, HTML/CSS,

  W zawodzie od 7 lat. Z wykształcenia inżynier mechatronik Politechniki Gdańskiej posiadający ogromną pasję do programowania. Został trenerem, ponieważ uwielbia dzielić się wiedzą, która pomaga przynieść innym wielkie korzyści. Uwielbia poznawać ludzi, uczy się sam podczas każdych zajęć – życia i zawodu.

  7 lat

  Właściciel w Webpros.pl

 • Michał Witkowski

  Trener frontend,

  Doświadczony programista w obszarze JavaScript, AngularJS, LESS/SASS/CSS, Bootstrap, RWD, UI/UX, jQuery, GreenSock. Doświadczenie zdobywał między innymi w bankowości, prawie i telekomunikacji. Z wykształcenia inżynier. Szkoli, ponieważ lubi rozmawiać z ludźmi, a uczenie sprawia, że życie nabiera sensu.

  4 lata

  Software Developer w Pragmatists

 • Michał Szymański

  Trener programowania SQL, Java, C,

  Doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w pracy dla  startupów, jak również w dużych korporacjach, biorąc udział w tworzeniu oprogramowania dla sektora lotniczego, finansowego i telekomunikacyjnego. Jest współtwórcą innowacyjnego systemu telekomunikacyjnego używanego przez 50 tysięcy. użytkowników.

   

  17 lat

  Development Manager w Misys

 • Aleksander Gozdek

  Koordynator merytoryczny ścieżki .NET,

  Od 5 lat programista .NET a od 2 lat trener programowania. Na co dzień, zawodowo odpowiedzialny za dostarczanie wysokiej jakości oprogramowania. Zwolennik zwinnych metodyk zarządzania projektami. W swojej codziennej pracy nieustannie szuka sposobów na poprawę procesu wytwarzania oprogramowania. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego i Politechniki Gdańskiej.

   

   

   

  5 lat

  .NET Software Engineer w EPAM

 • Bartosz Wrzałka

  Trener programowania PHP, JavaScript,

  Programista PHP i webdeveloper z ponad pięcioletnim doświadczeniem. Obecnie kierownik dziesięcioosobowego zespołu IT. Z wykształcenia mgr inż. informatyk. Związany z Software Development Academy od kwietnia 2016 roku. Został trenerem, bo lubi dzielić się wiedzą, a obserwowanie postępów jakie osiągają kursanci przynosi mu ogrom satysfakcji.

  5 lat

  IT Departament Supervisor w Adar

 • Kasper Kulikowski

  Trener programowania JAVA,

  Z językiem JAVA związany od lat. Aktualnie pracuje w międzynarodowej firmie na stanowisku Software Engineer. Wykształcenie zdobywał na  kierunku ETI Politechniki Gdańskiej. Jego największe hobby to programowanie na platformę Android oraz optymalizacja i jakość kodu. Został trenerem, ponieważ bycie Yodą i posiadanie swoich padawanów rozwija człowieka w sposób wykładniczy!

  5 lat

  Software Engineer w Dynatrace

Wybierz kurs i zapisz się już dziś

 • JAVA od podstaw

  Trójmiasto

  26.09.2017

  szczegóły
 • JAVA od podstaw (wieczorowy)

  Kraków

  29.09.2017

  3 dni do startu!
  szczegóły
 • PHP i JavaScript od podstaw

  Szczecin

  30.09.2017

  4 dni do startu!
  szczegóły
 • JAVA od podstaw (weekendowy)

  Kraków

  30.09.2017

  4 dni do startu!
  szczegóły
 • osoba kontaktowa

  Wpadnij na kawę i
  dowiedz się więcej.

  Gdynia, Aleja Zwycięstwa 96/98, skrzydło IVD, II piętro

  58 782 48 88

  info@sdacademy.pl