Trenerzy Sofware Development Academy to praktycy z branży

Stawiamy na praktyczną edukację od początku do końca. Dlatego też naszymi wykładowcami są praktycy z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie, którzy posiadający zdolności dydaktyczne. Praktyczne podejście do nauki programowania daje gwarancję jakości nauczania oraz dostosowania programu do aktualnych trendów rynkowych. Nad programem nauczania czuwa koordynator merytoryczny, który dba o to, aby wszystkie zainteresowane strony były zadowolone z efektów pracy.

Możesz wybrać inne miasto, jesteśmy w całej Polsce
 • Paweł Walnicki

  Koordynator merytoryczny, Full Stack Developer,

  Paweł jest trenerem SDA od początku. Został nim, ponieważ zarówno programowanie, jak i szkolenie, są jego pasją oraz sposobem na spełnienie zawodowe. Technologie i języki, którymi się posługuje to: Hibernate, Spring, Git, REST, OOP, SQL, HTML5, CSS, JPA, Web Applications, RWD, Canvas, HTML, MySQL, AJAX, Angular2, Angular, Perl, Python, Django, PHP, jQuery, JavaScript, Java… niemało! Interesuje się reverse engineering. Brał udział we wszystkich edycjach kursów w Trójmieście oraz w Java Poznań 1 i Java Łódź 1.

  10 lat

  Właściciel w dev4

 • Michał Michalewski

  Trener PHP,

  Programuje od gimnazjum, kiedy jeszcze korzystał z Pascala i denerwował swoją klasę. Komercyjnie programowaniem zajmuje się od 3 roku studiów. Lubi uczyć i mówić o rzeczach trudnych w prosty sposób. Według niego tłumaczenie informatyki i jej piękna polega na pokazaniu problemów, które nie wydają się istotne na początku.

  10 lat

  Prezes Zarządu w BlueBay Polska

 • Rafał Roppel

  Koordynator merytoryczny ścieżki JAVA,

  Od 12 lat w zawodzie, swoje doświadczenie zdobywał w największych firmach z branży IT. Aktualnie Development Team Lead w Solwit SA. Z wykształcenia matematyk o specjalności Informatyka i Metody Numeryczne. W Software Development Academy od marca 2016 roku. Jest trenerem, ponieważ przekazywanie wiedzy sprawia mu wiele satysfakcji.

  12 lat

  Development Team Lead w Solwit SA

 • Rafał Przetakowski

  Trener programowania C/C++, Python, PHP,

  Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z największymi markami w Polsce: Vectra, Wirtualna Polska, Comarch.  Aktualnie równolegle prowadzi własną działalność gospodarczą. Posiada wykształcenie techniczne. W Software Development Academy szkoli adeptów programowania od czerwca 2015 roku.

   

  25 lat

  Właściciel w Beeflow Ltd

 • Piotr Mariański

  Trener programowania PHP, Python, JavaScript, HTML/CSS,

  W zawodzie od 7 lat. Z wykształcenia inżynier mechatronik Politechniki Gdańskiej posiadający ogromną pasję do programowania. Został trenerem, ponieważ uwielbia dzielić się wiedzą, która pomaga przynieść innym wielkie korzyści. Uwielbia poznawać ludzi, uczy się sam podczas każdych zajęć – życia i zawodu.

  7 lat

  Właściciel w Webpros.pl

 • Michał Witkowski

  Trener frontend,

  Doświadczony programista w obszarze JavaScript, AngularJS, LESS/SASS/CSS, Bootstrap, RWD, UI/UX, jQuery, GreenSock. Doświadczenie zdobywał między innymi w bankowości, prawie i telekomunikacji. Z wykształcenia inżynier. Szkoli, ponieważ lubi rozmawiać z ludźmi, a uczenie sprawia, że życie nabiera sensu.

  4 lata

  Software Developer w Pragmatists

 • Michał Szymański

  Trener programowania SQL, Java, C,

  Doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w pracy dla  startupów, jak również w dużych korporacjach, biorąc udział w tworzeniu oprogramowania dla sektora lotniczego, finansowego i telekomunikacyjnego. Jest współtwórcą innowacyjnego systemu telekomunikacyjnego używanego przez 50 tysięcy. użytkowników.

   

  17 lat

  Development Manager w Misys

 • Aleksander Gozdek

  Koordynator merytoryczny ścieżki .NET,

  Od 5 lat programista .NET a od 2 lat trener programowania. Na co dzień, zawodowo odpowiedzialny za dostarczanie wysokiej jakości oprogramowania. Zwolennik zwinnych metodyk zarządzania projektami. W swojej codziennej pracy nieustannie szuka sposobów na poprawę procesu wytwarzania oprogramowania. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego i Politechniki Gdańskiej.

   

   

   

  5 lat

  .NET Software Engineer w EPAM

 • Bartosz Wrzałka

  Trener programowania PHP, JavaScript,

  Programista PHP i webdeveloper z ponad pięcioletnim doświadczeniem. Obecnie kierownik dziesięcioosobowego zespołu IT. Z wykształcenia mgr inż. informatyk. Związany z Software Development Academy od kwietnia 2016 roku. Został trenerem, bo lubi dzielić się wiedzą, a obserwowanie postępów jakie osiągają kursanci przynosi mu ogrom satysfakcji.

  5 lat

  IT Departament Supervisor w Adar

 • Kamil Krygier

  Trener programowania Java, Android,

  Doświadczenie zawodowe zdobywał w międzynarodowej firmie Sii. Aktualnie pracuje na stanowisku Software Engineer w Epam Systems. Absolwent informatyki na Uniwersytecie w Gdańsku. Szkoli w Software Development Academy, ponieważ chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi.

   

   

   

  5 lat

  Software Engineer w EPAM

 • Kasper Kulikowski

  Trener programowania JAVA,

  Z językiem JAVA związany od lat. Aktualnie pracuje w międzynarodowej firmie na stanowisku Software Engineer. Wykształcenie zdobywał na  kierunku ETI Politechniki Gdańskiej. Jego największe hobby to programowanie na platformę Android oraz optymalizacja i jakość kodu. Został trenerem, ponieważ bycie Yodą i posiadanie swoich padawanów rozwija człowieka w sposób wykładniczy!

  5 lat

  Software Engineer w Dynatrace

Wybierz kurs i zapisz się już dziś

 • JAVA od podstaw

  Kraków

  12.08.2017

  18 dni do startu!
  szczegóły
 • Training programme and work opportunity for Wipro

  Tricity

  16.08.2017

  22 dni do startu!
  szczegóły
 • Szkolenie z możliwością zatrudnienia w Wipro

  Trójmiasto

  16.08.2017

  22 dni do startu!
  szczegóły
 • JavaScript od podstaw

  Wrocław

  16.08.2017

  22 dni do startu!
  szczegóły
 • osoba kontaktowa

  Wpadnij na kawę i
  dowiedz się więcej.

  Gdynia, Aleja Zwycięstwa 96/98, skrzydło IVD, II piętro

  58 782 48 88

  info@sdacademy.pl