Jesteśmy w 13 miastach Polski, niebawem w kolejnych

Szkolenia skierowane na zapotrzebowanie pracodawców

81% absolwentów znajduje zatrudnienie w ciągu 3 miesięcy


 • Poznaj historię Tomka!

  Poznaj historię absolwenta naszego kursu Java od podstaw, Tomka, który dzięki udziałowi w AKKAdemy może pochwalić się pierwszymi sukcesami w branży IT, międzynarodowym doświadczeniem oraz wspaniałymi zdjęciami!


 • Darmowy kurs i płatny staż z gwarancją zatrudnienia

  Zapraszamy do udziału w wyjątkowym projekcie w Poznaniu! To bezpłatny kurs połączony ze stażem i gwarancją zatrudnienia w BAE Systems Applied Intelligence.


 • Skyrise patronem kursu .NET (C#)

  Z dumą prezentujemy patrona kursu .NET (C#) w Katowicach – firmę Skyrise. To katowicki software house, który projektuje i wdraża rozwiązania informatyczne oparte o technologię Microsoft .NET.


 • Perform Media Poland patronem majowego kursu Java w Katowicach!

  Miło nam poinformować, że międzynarodowa firma Perform Media Poland została patronem naszego majowego kursu Javy od podstaw w Katowicach. Perform Media Poland to firma, która programuje dla sportu – jest wiodącą grupą dostarczającą przekaz medialny i informacje sportowe w wersji cyfrowej dla milionów użytkowników. 


 • OpusCapita patronem toruńskiego kursu Java

  Patronat nad kwietniowym kursem Java w Toruniu objęła fińska firma OpusCapita. Przetwarza ona, automatyzuje i optymalizuje procesy biznesowe dla 3 tys. klientów z 100 krajów na całym świecie.


 • Poleć kursanta i odbierz prezent

  Masz znajomych, którzy spełniliby się w branży IT? Poleć ich nam – dzięki Tobie otrzymają zniżkę na dowolny kurs programowania. A Ty? Dla Ciebie również mamy prezent…


 • Projekt OPEN czy “Inwestuj w rozwój”? Programy rządowe i unijne wspierają edukację!

  Dołącz do jednego z programów rządowych i zgarnij bezkosztową pożyczkę na kształcenie OPEN! Sprawdź, jakie warunki musisz spełnić, by przystąpić do programu. Przygotowaliśmy również porównanie pożyczki Inwestuj w Rozwój z OPEN – przekonaj się, która bardziej Ci odpowiada.


 • SDA po godzinach

  SDA po godzinach! W najbliższy wtorek i czwartek (13 oraz 15 lutego) jesteśmy dla Was dostępni aż do 21:00. Możecie się z nami skontaktować przez stronę www (pisząc na chacie lub zamawiając połączenie), na naszym Facebooku lub telefonicznie, a odpowiemy niemal od razu!


 • Sprawdź, czy będziesz dobrym programistą

  W SDA wychodzimy z założenia, że niemal każdy jest w stanie nauczyć się programowania od podstaw. Przystępując do naszego kursu, nie musisz mieć specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia – wszystkiego dowiesz się w trakcie! Jest jednak coś, co może znacząco ułatwić Ci tę drogę – to Twoje predyspozycje do zostania profesjonalnym programistą.


 • Druga edycja rządowych pożyczek “Inwestuj w rozwój”

  Druga edycja programu rządowego “Inwestuj w rozwój” już ruszyła! Jeśli myślisz o nauce programowania w  naszej akademii – to doskonała okazja, żeby odciążyć swój budżet i pokryć koszt szkolenia w 100% ze środków z programu.

  Pożyczki na kształcenie to pilotażowe narzędzie Ministerstwa Rozwoju, finansowane w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, ukierunkowane na wsparcie kształcenia ustawicznego.


 • Koordynator Projektów Szkoleniowych w Katowicach poszukiwany

  Dołącz do naszego zespołu! Jako, że rozwijamy się bardzo, bardzo szybko i otwieramy coraz więcej kursów, poszukujemy do naszego zespołu Koordynatora Projektów Szkoleniowych w Katowicach. 


 • Kodujemy dla WOŚP w całej Polsce

  Zaprogramujcie się na dobro razem z nami i dołączcie do kodowania dla WOŚP!

  W dniach 13-14 stycznia organizujemy warsztaty kodowania od podstaw w całej Polsce – możesz przyjść, wrzucić datek do puszki i zacząć programować przy wsparciu naszego trenera. Widzimy się w Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdyni, Gdańsku, Bydgoszczy i Łodzi, a lada moment potwierdzimy także kolejne lokalizacje 🙂


 • Junior Researcher poszukiwany

  Poszukujemy do naszej ekipy energicznego, dociekliwego, zmotywowanego bystrzaka, chłonącego wiedzę jak gąbka wodę. Jeżeli powyższe cechy opisują Ciebie, dołącz do naszego zespołu jako Junior Researcher i wspieraj zespół zajmujący się rozwojem naszych zagranicznych regionów przy boku vice prezesa SDA. Jest od kogo się uczyć! Na zgłoszenia czekamy do 8 stycznia.


 • Noworoczne odliczanie!

  Rozpoczynamy Noworoczne Odliczanie! Odliczamy nie tylko dni do Nowego Roku, ale i… zniżki na kurs. Każdego dnia macie możliwość zdobycia rabatu na kurs programowania od podstaw. 


 • Nordea Graduate Programme

  Grupa Nordea – największa instytucja finansowa w północnej Europie – rozpoczyna rekrutację w ramach prestiżowego programu stażowego Nordea Graduate Programme!

  Nordea Graduate Programme to dla młodych ludzi wyjątkowa okazja do zdobycia szerokiego wachlarza kompetencji potrzebnego do pełnienia istotnych funkcji w międzynarodowej instytucji finansowej.


 • IT na Bank nominowane do European Digital Skills Award 2017

  Nasz projekt IT na Bank uzyskał nominację do konkursu Komisji Europejskiej Digital Skills EU Award! Jest to dla nas wyjątkowe wyróżnienie, ponieważ do konkursu zgłosiło się ponad 240 projektów, a w każdej z 5 kategorii zakwalifikowały się 4. IT na Bank 7 grudnia w Brukseli będzie walczyło o pierwsze miejsce w kategorii “Digital Skills for the Labour Force”. Trzymajcie za nas kciuki!

  Celem 2 edycji konkursu Digital Skills jest wyróżnienie oryginalnych inicjatyw cyfrowych, które mogą być wdrożone także w innych krajach Unii.


 • Nowy partner strategiczny – Udemy

  Udemy zostało naszym nowym partnerem strategicznym! Na dobry początek współpracy i z okazji Black Week, wspólnie przygotowaliśmy dla Was świetną ofertę – 89% zniżki na nasz kurs online C++ od podstaw. W naszej ofercie na Udemy znajdziesz także kurs “Testy jednostkowe z użyciem Mockito”.


 • Black Week – Wybierz swoją promocję!

  Black Friday to dla nas za mało, więc startujemy dziś z Black… Weekiem! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wyjątkową okazję – do końca tygodnia możecie wybrać swoją promocję spośród trzech przygotowanych przez nas. Do wyboru macie “Czytnik e-book za 1zł”, “Zapłać 30% teraz, a 70% w nowym roku” i “Zniżka nawet do 20%”.


 • Kierunek Kariera

  Oferujemy nową metodę płatności za nasze kursy dla uczestników projektu Kierunek Kariera organizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie oraz Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości – bony Sodexo.

  Kto może być uczestnikiem projektu Kierunek Kariera?
  Uczestnikami projektu mogą być pracujące osoby dorosłe (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, samozatrudnieni nie zatrudniający pracowników), które mieszkają, uczą się lub pracują w Małopolsce.


 • Promocja Czytnik e-book za 1zł!

  15 listopada wystartowaliśmy z promocją – “Czytnik e-book za 1zł”. Wystarczy, że zaaplikujesz na dowolny kurs, zapłacisz za niego z góry i czytnik e-booków Amazon Kindle jest Twój! Promocja trwa do 19 listopada 2017 r.

  Uczestnik, który w okresie trwania promocji zapisze się po raz pierwszy na wybrany kurs, po spełnieniu pozostałych warunków określonych w regulaminie będzie uprawniony do zakupu czytnika „e-book Amazon Kindle 6 4GB bez reklam” wraz z dostępem do przygotowanej według wyboru Organizatora książki za promocyjną cenę 1,00 zł brutto.


 • Dołączyliśmy do Bazy Usług Rozwojowych

  Dołączyliśmy do Bazy Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości!

  Na usługi zamieszczone w Bazie Usług Rozwojowych mikro, mały lub średni przedsiębiorca pozyska dofinansowanie w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych (RPO), którymi zarządzają poszczególne Urzędy Marszałkowskie (Instytucje Zarządzające RPO). Z dofinansowania mogą też skorzystać pracownicy mikro, małych lub średnich przedsiębiorstw, osoby samozatrudnione oraz w zależności od decyzji operatora danego województwa także osoby indywidualne. Wysokość dofinansowania zależy między innymi od wielkości przedsiębiorstwa, branży w której działa oraz statusu pracownika, którego deleguje do udziału w kursie.


 • Zostaliśmy partnerem HackYeah!

  Miło nam ogłosić, że zostaliśmy partnerem HackYeah – największego stacjonarnego hackathonu w Europie, który odbędzie się już 28-29 października w Tauron Arenie w Krakowie!

  2000 uczestników. Darmowe busy z całej Europy do Krakowa. Kilka zadań do rozwiązania, w tym zmagania z zagadnieniem georewolucji w Krakowie, wyłapywaniem oszustw podatkowych, szukaniem rozwiązań dla sportowców ekstremalnych, problemów społecznych oraz klęsk żywiołowych. Rywalizacja, 24 godziny wytężonej pracy i wartościowe nagrody zgarnięcia o łącznej wartości ponad 100 000 PLN – to skrótowy opis hackathonu.


 • Let’s code!

  Objęliśmy patronatem Let’s Code 2017 – nocny konkurs programistyczny by Sii Polska.

  Let’s code 2017 to czwarta edycja konkursu organizowanego przez Sii Polska w 8 miastach – Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Lublinie i Katowicach. Od 18 do 19 listopada przez 24 godziny zespoły pasjonatów programowania będą tworzyły aplikacje mobilne.


 • Rządowe pożyczki na kształcenie

  Program rządowy “Pożyczki na kształcenie” już ruszył! Jeśli myślisz o nauce programowania w  naszej akademii – to doskonała okazja, żeby odciążyć swój budżet i pokryć koszt szkolenia w 100% ze środków z programu.

  Pożyczki na kształcenie to pilotażowe narzędzie Ministerstwa Rozwoju, finansowane w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, ukierunkowane na wsparcie kształcenia ustawicznego.


 • Świeżo upieczeni programiści na katowickim rynku pracy

  Niedawno zakończyliśmy w Katowicach projekt, w ramach którego kursanci mieli szansę na zatrudnienie w firmie Sapiens. Co więcej, pokrywali tylko 25% kosztu kursu. Wszyscy absolwenci weszli już na katowicki rynek pracy IT i z sukcesami stawiają na nim pierwsze kroki. 


 • SDA członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych

  Miło nam poinformować, że nasza akademia 7 września 2017 r. została członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych – największej organizacji firm szkoleniowych w Polsce.

  Polska Izba Firm Szkoleniowych współpracuje m.in. z Ministerstwem Edukacji Narodowej, Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Krajową Izbą Gospodarczą.


 • SDA na Metropolitalnych Targach Pracy

  W dniu 2.03.2017 r. w gdańskim Amber Expo odbyła się kolejna edycja Metropolitalnych Targów Pracy organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku. Zainteresowanych wejściem do świata nowych technologii nie brakowało, a każdy ochotnik miał możliwość napisania kilkunastu linijek kodu pod czujnym okiem Aleksa – naszego koordynatora merytorycznego ścieżki .NET.