Brak odpowiedniej kadry IT uniemożliwia Ci rozwój biznesu? Czujesz, że mógłbyś rozwinąć firmę, ale ciągle brakuje Ci programistów? A może odpowiadasz za wprowadzenie nowych technologii i poszukujesz ludzi, którzy Ci w tym pomogą?

 

 

Wzmocnij swoją firmę, inwestuj w IT!

Z firmami współpracujemy od samego początku naszej działalności. Jako SDA z sukcesem przeprowadziliśmy już ponad 200 projektów szkoleniowo–rekrutacyjnych z partnerami z Polski i zagranicy. Spektrum naszych działań koncentruje się wokół podnoszenia kwalifikacji, przekwalifikowaniu, pozyskiwaniu najlepszych kandydatów i dostarczeniu gotowych pracowników (przeszkolonych i wdrożonych).

Tylko w ramach dedykowanych projektów dla firm możemy pochwalić się zrekrutowaniem m.in. 45 programistów dla Sapiens i ponad 70 dla Nordea, a to tylko wierzchołek góry lodowej!

 

Spotkajmy się i omówmy potrzeby Twojej firmy!

W SDA przejmujemy na siebie całość procesu:

  • ustalamy cele i założenia dedykowanego projektu,
  • promujemy i głośno mówimy o projekcie w kanałach online,
  • organizujemy spotkanie informacyjne dla kandydatów,
  • REKRUTUJEMY! (w trakcie jednego projektu jesteśmy w stanie zebrać nawet kilkaset wartościowych aplikacji
  • intensywnie szkolimy, by dostarczyć kompletną grupę pracowników do Twojej firmy.

 

Zbuduj z nami uszyty na miarę program rekrutowania i wdrożenia pracowników IT.

 

Pozyskuj – dzięki naszej rozbudowanej sieci rekruterów, dużej ilości na bieżąco prowadzonych kursów i prężnemu działowi nowoczesnego marketingu jesteśmy wstanie zebrać nawet kilkadziesiąt aplikacji na 1 miejsce w ramach dedykowanego projektu.

Dostarczaj – spośród zebranych aplikacji, wybieramy najlepszych kandydatów i rozpoczynamy kurs, po którym Twoja firma zyska określoną ilość gotowych do pracy ludzi.

 

Kurs programowania to rozwiązanie także dla pracowników, którzy od dawna wspierają Twój biznes. We współpracy z SDA podniesiesz kwalifikacje pracowników IT, ale także przekwalifikujesz pracowników, którzy potrzebują nowych wyzwań, ale nie chcą zmieniać pracodawcy. Zapewnisz swojej firmie stałydopływ wysokiej klasy programistów oraz zapobiegniesz odpływowi dobrych pracowników.

Kurs programowania daje pracownikom realne możliwości zwiększenia zarobków, jest formą wyróżnienia i docenienia pracownika, dodatkowo zapobiega wypaleniu zawodowemu lojalnych i wartościowych ludzi.

Zbuduj pomost pomiędzy obecnymi możliwościami zespołu, a kompetencjami niezbędnymi dla rozwoju firmy.

 

Podnoś kwalifikacje – przekształć średniej klasy członków zespołu z niewykorzystanym potencjałem w aspirujących top leaderów w swojej dziedzinie poprzez drobiazgowe, praktyczne i dostosowane do potrzeb firmy programy szkoleniowe.

 

Przekwalifikuj – zoptymalizuj talenty, którymi dysponujesz – przekwalifikuj wartościowe i zdolne osoby pod kątem odpowiednich umiejętności, zamiast tracić czas i zasoby na rekrutację nowych pracowników.

 

W oparciu o współpracę z SDA przekazujesz zadania specjalistom ze sprawdzoną i efektywną procedurą, strategią i metodą działania. Zachowujesz jednocześnie możliwość wpływu na proces oraz pełną kontrolę nad jego realizacją.

 

ZATEM

 

Wzmocnij swój zespół poprzez intensywny trening, ewaluację oraz dopływ najwyższej klasy specjalistów IT.

Obsadź newralgiczne stanowiska w firmie szybciej, obniżając wydatki związane z rekrutacją.

Zredukuj straty poprzez efektywny program rekrutacyjny i wdrożeniowy.

 

Odezwij się do nas – razem omówimy rozwiązania, które wzmocnią Twoją firmę 🙂