Porozmawiajmy.
Razem dobierzemy ścieżkę kariery pasującą do Ciebie.

Indywidualna, bezpłatna konsultacja trwająca 30 minut

Porozmawiajmy o Twoich predyspozycjach oraz zainteresowaniach. Nowa kariera jest na wyciągnięcie ręki, jednak to Twoja motywacja oraz dotychczasowe doświadczenia stanowią odpowiednią podstawę do wyboru właściwego kierunku w zmianie ścieżki zawodowej. Pomożemy Ci zidentyfikować tę najlepszą.

chcę porozmawiać

Kiedy powinieneś do nas zadzwonić?

  1. Twoja praca nie przynosi Ci satysfakcji

  2. W swojej pracy osiągnąłeś finansowy sufit

  3. Twoja branża dalej cierpi w wyniku pandemii i jej przyłość jest niepewna

  4. Od wielu lat czekasz na awans, który nie nadchodzi

  5. Każdego tygodnia tracisz wiele godzin stojąc w korku bo Twoja firma nie zezwala na home office

  6. Zarabiasz za mało by dożyć do 1-wszego i przeraża Cię rosnąca inflacja

Tak, potrzebuję zmiany zawodowej

chcę z wami porozmawiać

Jak będzie wyglądać rozmowa

Zarezerwuj rozmowę

Z przygotowanego przez nas kalendarza wybierz termin rozmowy, który jest dla Ciebie najdogodniejszy.

Przebieg rozmowy

Podczas rozmowy przeprowadzimy z Tobą test predyspozycji zawodowych. Porozmawiamy o Twojej dotychczasowej pracy i nowych możliwościach.

Wynik

Wynikiem testu będzie informacja do której technologii w świecie IT pasujesz najbardziej.

Szczegóły

Spotkanie z nami zajmie około 30 minut i jest całkowicie darmowe.
Nie zwlekaj!

Co mówią osoby, które się odważyły?

„Moja magiczna podróż z Software Development Academy zaczęła się od szczegółowego przeszukania googla na temat kursów związanych z programowaniem Java. Tak trafiłem na SDA. Stwierdziłem: „Zaryzykuję” i wybrałem pakiet „Gwarancja pracy”, który na późniejszym etapie okazał się strzałem w dziesiątkę.”

Arkadiusz

„Strach ma wielkie oczy…ale nie wtedy, gdy masz przy sobie Doradcę Kariery SDA. To dzięki temu, że miałam kogoś, kto motywował i wspierał — dzisiaj jestem spełniającą się UX Designerką, mam wspaniałą pracę pełną wyzwań i nieoczekiwanych zwrotów akcji, ciekawy projekt i szansę na sukces.”

Magda

“Opieka w ramach pakietu pozwoliła mi ograniczyć działania do tych, które najlepiej przekładają się na znalezienie pracy. Dodatkowo wiele zadań było dla mnie zupełną nowością i na pewno nie wykonałbym ich bez opieki w ramach pakietu. Ustawiczna, choć i elastyczna współpraca z SDA w ramach Gwarancji Pracy pozwoliła mi znaleźć pracę w branży IT, za co bardzo dziękuję.”

Kamil

“Gorąco polecam SDA, które odpowiednio przygotowało mnie i pomogło znaleźć zatrudnienie w IT. Ciekawe materiały szkoleniowe, wykwalifikowana kadra trenerska, a także kompleksowa pomoc w napisaniu CV oraz przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej. Naprawdę warto!”

Eryk

“Polecam ogromnie! Super podejście do kursantów, żadnego stresu. Dużo materiałów, do których mamy dostęp nawet po kursie (a to się przydaje 😉). Praca znaleziona. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że szukając jej, warto każdą rozmowę kwalifikacyjną traktować jak kolejną naukę.”

Katarzyna

“Pierwszą pracę w branży znalazłem dwa miesiące przed zakończeniem kursu. Obecnie pracuję z innym językiem programowania, ale uważam, że to dzięki kursowi w SDA zdobyłem solidne podstawy OOP. SDA zapewnia dostęp do dużej ilości materiałów do ćwiczeń oraz biblioteki online – w wolnym czasie można realizować materiał dodatkowy. SDA to szkoła programowania w nowoczesnym wydaniu.”

Wojciech

“Czasem trzeba zrobić krok w tył, aby pójść trzy kroki naprzód. W poprzedniej branży wiedziałem, że mogę zrobić tylko jeden krok w przód i to było dla mnie za mało. Podjąłem ryzyko i udało się! Obecnie zachęcam również innych, aby nie wahali się i byli bardziej otwarci na zmiany ścieżki zawodowej.”

Patryk

“Trenerzy przykładali wagę do tego, by każdy mógł nadążyć z materiałami, ale też tłumaczyli nawet po kilka razy, jeżeli coś trzeba było powtórzyć. Były momenty, gdzie po godzinach pisałem z trenerami i nie było przeszkody, żeby odpisywali. To samo tyczy się doradcy kariery – fajnie i rzetelnie wytłumaczone jak, co i gdzie poprawić, by zwiększyć swoje szansę na pracę w IT. Oczywiście kurs w trybie weekendowym – warto zaznaczyć, że trzeba włożyć również pracę własną, bo bez tego ciężko o sukces.”

Hubert

Nasi absolwenci pracują w tych firmach

Tak, potrzebuję zmiany zawodowej

chcę z wami porozmawiać
close modal
Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

zgadzam się