Jesteśmy w 13 miastach Polski, niebawem w kolejnych

Szkolenia skierowane na zapotrzebowanie pracodawców

81% absolwentów znajduje zatrudnienie w ciągu 3 miesięcy

FAQ

Uczestnictwo

Jak zapisać się na kurs?

Wypełnij formularz aplikacyjny na stronie kursu. Odezwiemy się w przeciągu 48h z kompleksową informacją nt. kursu oraz w celu jak najszybszego dopięcia formalności i zarezerwowania miejsca.

Czy możliwe są nieobecności na zajęciach?

Wychodzimy z założenia, że wypadki chodzą po ludziach – nieobecności są zatem możliwe. Sugerujemy jednak, aby powstrzymać się od absencji na zajęciach.

W wypadku nieobecności staramy się przekazać wszystkie omawiane materiały, tak aby kursant możliwe najszybciej opanował stracone godziny. Jeśli to możliwe, sugerujemy zgłaszanie przewidzianych wcześniej nieobecności trenerowi prowadzącemu zajęcia oraz opiekunowi grupy – wtedy będziemy w stanie lepiej pomóc Ci przygotować się do zajęć po przerwie.

Czy można zacząć kurs bez doświadczenia w programowaniu?

Do rozpoczęcia kursu nie jest wymagane doświadczenie w programowaniu. Nasza akademia specjalizuje się w kursach programowania od podstaw, które pozwalają na nabycie kompetencji zbliżonych do stanowiska Młodszego Programisty. Najważniejsze w trakcie kursu to silna motywacja i chęć nauki – tego od Ciebie wymagamy.

Sugerujemy jednak zainteresowanie tematem przed rozpoczęciem kursu. 😉 Jeśli nie wiesz od czego zacząć, pomożemy Ci wysyłając obowiązkowe kursy online, które przygotują Cię z podstaw programowania.

Czy przed rozpoczęciem kursu muszę się do niego przygotować?

Tak. Już przy pierwszym kontakcie wysyłamy kursy online, które stają się obowiązkowym materiałem dla osób, które zdecydują się na kurs właściwy.

Czy brak znajomości języka angielskiego mnie wyklucza?

Znajomość j. angielskiego nie jest niezbędna na etapie trwania kursu, chociaż jest to ułatwienie dla kursanta. Przede wszystkim jednak, język angielski zwiększa konkurencyjność na rynku pracy w branży IT i nowych technologii.

Organizacja

Kto prowadzi zajęcia?

Naszymi trenerami są wyłącznie praktycy – czynni programiści. Każdy z nich przechodzi szczegółową weryfikację pod kątem umiejętności merytorycznych oraz miękkich. Dzięki temu masz pewność, że będą uczyć Cię wyłącznie fachowcy w swojej dziedzinie.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Wszystko zależy od miasta, natomiast zajęcia zawsze odbywają się w komfortowych przestrzeniach w centrach miast. O szczegóły zapytaj swojego Opiekuna Klienta.

Czy udostępniacie sprzęt w trakcie zajęć?

Nie. Wypożyczamy jedynie sprzęt na życzenie kursanta.

Poinformujemy Cię o wszelkich wymaganiach sprzętowych, które muszą zostać spełnione, abyś mógł programować na swoim komputerze.

Ile trwają i w jakim trybie prowadzicie zajęcia?

Nasze kursy standardowo to około 5 miesięcy intensywnego treningu. Zajęcia są prowadzone w trybie weekendowym (sobota i niedziela 9:00-16:00) lub wieczorowym (pn-pt 17:30-21:00). Tryb pozwala pogodzić naukę programowania z pracą lub powtarzaniem materiału z zajęć.

Pamiętaj jednak, że zajęcia to nie wszystko. Aby kurs był maksymalnie efektywny dla Ciebie, musisz poświęcić czas poza zajęciami na powtórkę materiału, utrwalenie wiedzy lub przygotowanie się do następnych bloków.

Formalności i płatności

Czy wystawiacie Faktury VAT?

Tak. Dokumenty księgowe trafiają do Ciebie drogą elektroniczną – na podany wcześniej adres e-mail.

Co zrobić jeśli mogę się starać o dofinansowanie Urzędu Pracy?

Przede wszystkim – zgłoś się do nas i powiedz, że planujesz złożyć wniosek w Urzędzie Pracy. 🙂

Aby dostać dofinansowanie z Urzędu Pracy musisz posiadać status osoby bezrobotnej. Aby rozpocząć procedurę przyznania dofinansowania zgłoś się do swojego Urzędu Pracy i sprawdź jakie mają wymagania przyznania funduszy. Jeśli chcesz wiedzieć jak najlepiej napisać wniosek zgłoś się do nas – chętnie wytłumaczymy Ci co jest najważniejsze w tej procedurze.

Po złożeniu wniosku Urząd Pracy zgłosi się do nas z prośbą o przesłanie oferty. Dalszą procedurą zajmiemy się sami – Ty będziesz czekał na decyzję o przyznaniu dofinansowania.

Jakie są możliwości płatności?

Oferujemy aż cztery metody płatności! Wszystko po to, żeby dopasować się do Twoich możliwości i potrzeb. Jeśli chcesz wiedzieć więcej odwiedź zakładkę metody płatności lub skontaktuj się z nami.

Wartości

Jak wygląda wsparcie po kursie?

Po zakończonych zajęciach organizujemy konsultacje HR, dzięki którym zdobędziesz kompleksową wiedzę na temat tego, w jaki sposób przygotować się od efektywnej rekrutacji w branży IT. Ćwiczymy wszelkie jej aspekty – CV, profile w zawodowych kanałach społecznościowych, scenariusze rozmów rekrutacyjnych, a także to, w jaki sposób dalej rozwijać się w branży.

Dodatkowo przez okres 3 miesięcy uzyskujesz aktywne wsparcie Absolvent Success Managera, którego zadaniem jest kompleksowe wsparcie w osiągnięciu zamierzonych celów kursu.

Czy po kursie dostanę pracę?

To bardzo prawdopodobne! 🙂 Programy kursów są “szyte na miarę” branży IT, dzięki codziennej współpracy z praktykami w swojej dziedzinie. Musisz jednak pamiętać, że we wszystkim kluczowe znaczenie ma Twoja motywacja i praca włożona w naukę podczas kursu. 

Zgodnie z naszymi statystykami większość (aż 4/5) naszych kursantów rozpoczyna swoją pierwszą pracę max. 3 miesiące po skończonych zajęciach!

Czy po kursie dostanę certyfikat?

Tak. Zgodnie ze standardami jednostek szkoleniowych wpisanych do RIS (Rejestr Instytucji Szkoleniowych), wystawiamy certyfikat potwierdzający ukończenie kursu i nabycie określonych kompetencji.

Czego nauczę się w trakcie kursu?

Aby poznać szczegóły interesującego Cię kursu, skontaktuj się z nami, a Twój doradca przekaże Ci wszystkie informacje związane z programem.

Każdy kurs łączy jednak maksymalnie praktyczne podejście. Każdy program to wypadkowa naszego know-how i wiedzy praktycznej naszych trenerów, którzy są wyłącznie praktykującymi programistami. Program to  ok. 20% niezbędnego wprowadzenia teoretycznego i aż 80% praktycznych zagadnień, metod nauczania i ćwiczeń.

Wybierz kurs i zapisz się już dziś

 • Java od podstaw

  Gdańsk

  24.04.2019

  szczegóły
 • Java od podstaw

  Łódź

  27.04.2019

  szczegóły
 • Java od podstaw

  Szczecin

  27.04.2019

  szczegóły
 • Java od podstaw

  Lublin

  27.04.2019

  szczegóły
 • osoba kontaktowa

  Umów się, żeby porozmawiać z nami o kursie!

  Gdynia, Aleja Zwycięstwa 96/98, skrzydło IVD, II piętro

  58 782 48 88

Zgarnij 2000zł

Nie czekaj! Zapisz się już dziś, ciesz się niższą ceną i naładuj baterie przed nauką!

 

na Majówkowy Chillout!