JAVA na start w trybie wakacyjnym

kurs zdalny - 29.06.2021

Dołącz do branży IT bez wychodzenia z domu! Udział w kursie JAVA na start pozwoli Ci zdobyć nowe umiejętności, dzięki którym Twoja droga do zostania PROGRAMISTĄ będzie łatwiejsza. Zacznij swoją przygodę od nauki najpopularniejszego języka programowania.

Dlaczego warto wybrać kurs Java?

Java to najbardziej pożądany przez pracodawców i najpopularniejszy wśród programistów język programowania. Dzięki kursowi JAVA na START zyskujesz niepowtarzalną okazję, by zwiększyć swoje szanse na wejście do branży IT!

Przyjazny dla początkujących

Jasne i zrozumiałe polecenia oraz dostęp do gotowych fragmentów kodu od innych developerów (oszczędzasz czas!).

Nr 1 pod względem popularności

Google, Amazon, YouTube, Ebay, Twitter wykorzystuje Javę, tworząc programy na komputery i urządzenia mobilne.

Społeczność

Ogromna społeczność programistów Java przekłada się na łatwość zalezienia pomocy i dostępu do poradników.

Tryb wakacyjny

Wykorzystaj ten czas, w którym doba jest dłuższa i weź udział w pierwszej edycji kursu w trybie wakacyjnym.

Co zawiera kurs?

WorkBook

Otrzymasz książkę autorstwa Dyrektora Technicznego SDA. Znajdziesz tam przykłady, ćwiczenia i dodatkowe informacje umożliwiające zrozumienie i wykorzystywanie technologii JAVA w praktyce.

Warsztaty live z trenerem

Kurs trwa 158 h, z czego 16 h to sesje samodzielne, a pozostałe 142 h to praca w grupie pod okiem trenera. Są to praktyczne, grupowe warsztaty, realizowane w formie zdalnej. Podczas szkolenia trener na żywo, wspólnie z kursantami przechodzi przez tematy określone w harmonogramie kursu. Zajęcia prowadzone są w maksymalnie 18 osobowych grupach.

Szkolenia video

Dodatkowo otrzymasz dostęp do materiałów on-line, które pozwolą Ci zdobyć wiedzę teoretyczną dotyczącą pracy z narzędziem GIT.

Egzamin końcowy

Na zakończenie szkolenia będziesz mieć możliwość zweryfikowania swojej wiedzy w trakcie egzaminu końcowego. Należy uzyskać 65% z egzaminu, aby otrzymać zaświadczenie SDA.

Certyfikat SDA

Certyfikat SDA stanowi potwierdzenie Twojego udziału w kursie oraz nabycia kompetencji do pracy jako programista. Nasz certyfikat jest szeroko rozpoznawalny wśród firm z sektora IT w Polsce, ale też w Europie.

Dostęp do Biblioteki SDA

Dajemy Ci dostęp do profesjonalnych e-booków, książek oraz audiobooków. Zagadnienia z jakimi się tam spotkasz pozwolą Ci jeszcze lepiej zrozumieć świat IT.

HR Class

W czasie kursu masz możliwość wzięcia udziału w 3,5 godzinnych webinarowych warsztatach, prowadzonych przez Doradcę Kariery. Przejdziecie wspólnie przez cały proces rekrutacyjny od stworzenia CV po znaczenie profilu na LinkedIn.

Program kursu

Zagadnienia m.in.:

To wprowadzenie do świata Javy. Poznasz podstawowe założenia języka oraz pojęcia związane z programowaniem. Skonfigurujesz środowisko i dowiesz się więcej o pracy programisty.

To rozwinięcie podstaw Javy. Zgłębisz tajniki programowania obiektowego, poznasz mechanizm obsługi błędów, wbudowane kontenery na dane i nauczysz się pisać kod bardziej ogólny. Na koniec czeka Cię wielowątkowość i elementy programowania funkcyjnego.

 

Poznasz proste programy wspomagające ugruntowanie wiedzy składające się z kilku klas i umiejętności z bloku podstaw Javy. Na zajęciach będziesz korzystał z gita, pisał teksty jednostkowe oraz korzystał z zewnętrznych bibliotek. Poznasz ich praktyczną stronę.

Zagadnienia m.in.:

Bardzo istotną sprawą w tworzeniu oprogramowania jest jego testowanie. W ten sposób upewniasz się, że kod, który napisałeś działa prawidłowo. TDD to sposób tworzenia kodu, który polega na tym, że najpierw piszemy testy – a następnie kod, który ma spełniać zachowanie opisane testami.

Programując, często napotykamy na problem, z którym ktoś już wcześniej się borykał. Wzorzec to uniwersalne, sprawdzone w praktyce rozwiązanie często pojawiającego się i powtarzalnego problemu. Poznasz najpopularniejsze wzorce – dowiesz się w jakich przypadkach ich używać i jak je stosować.

Zagadnienia m.in.:

Dowiesz się w jaki sposób pracuje się w zespołach nad jednym projektem i jak rozwiązuje się problemy modyfikacji tych samych plików przez wiele osób. Nauczysz się poprawnego flow pracy z kodem.

m. in.:

Stworzysz swoją pierwszą, prostą aplikację przetwarzającą dane (np. symulacja czatu lub przetwarzanie historii pogody).

Kiedy startujemy?

Lato to chyba ulubiona pora roku wszystkich, niezależnie od wieku. Długie dni, ciepłe wieczory, dużo słońca – to wszystko sprawia, że jesteśmy radośniejsi i pełni energii. To idealny czas na naukę i zdobywanie nowych doświadczeń.

Zapisz datę w kalendarzu i dołącz do kursu!

Start kursu

29.06.2021

Tryb

kurs zdalny

Całkowita cena 4 990 PLN

rata już od 141 PLN/ msc.

Oszczędź nawet do 80% lub skorzystaj z odroczonego terminu spłaty!

Pamiętaj, że możesz rozpocząć naukę bez względu na to, czy posiadasz odpowiedni wkład finansowy. W zależności od regionu zamieszkania możesz skorzystać z różnych, atrakcyjnych form dofinansowań

Sprawdź dostępne formy dofinansowania w Twoim regionie. Pamiętaj, że wysokość dopłaty jest zróżnicowana w zależności od województwa w którym mieszkasz. Możesz zyskać nawet 80% dofinansowania.

Chcesz zostać programistą, ale nie wiesz czy się nadajesz?

Sprawdź się w naszym teście

Jak wygląda nauka na kursie?

Kurs zdalny Java od podstaw odbywa się w trybie dziennym. Zajęcia składają się z różnych aktywności, które pozwolą Ci zdobyć potrzebną wiedzę i umiejętności umożliwiające pracę jako młodszy programista Java.

9:00 - 14:00

Poniedziałek- piątek

Wybrałem szkolenie organizowane przez SDA ponieważ zależało mi na zmianie branży. Od dawna chciałem pracować w IT i uznałem, że kurs Java od podstaw będzie idealnym początkiem. Podczas szkolenia podobała mi się praktyczna forma zajęć oraz doświadczeni trenerzy. Dzięki uczestnictwie w kursie udało mi się znaleźć nową pracę i rozpocząć karierę w branży IT.

Marek Marciński

Absolwent kursu Java od podstaw

Poznaj opinie naszych absolwentów

 

Dowiedz się, jak wejść do branży IT!

Zapisz się na bezpłatny webinar i dowiedz się więcej o rynku pracy, kursie i naszej Akademii.


Poznaj naszych trenerów

Ucz się od doświadczonych programistów i ekspertów IT

SDA

Michał Orlikowski

Software Developer

SDA

Grzegorz Witczak

Java Software Developer

SDA

Artur Tuchowski

Software Developer

SDA

Jan Szewczak

Software Developer

SDA

Piotr Zawadzki

IT Product Owner

SDA

Rafał Zientara

Senior Android Developer

SDA

Łukasz Rozkwitalski

Software Developer


SDA

Tak, programowanie jest dla każdego

Kurs Java od podstaw jest odpowiedni również dla osób bez wcześniejszego doświadczenia w programowaniu.

01

Najstarszy kursant miał 73 lata, najmłodszy 12 lat

02

37% uczestników kursu stanowią kobiety

03

24% kursantów było pracownikami fizycznymi zanim trafili do naszej Akademii

04

Ponad 80% kursantów szkoli się, kontynuując bez problemów dotychczasową pracę

Czy wiesz że...

Junior Java Developer rozpoczynając karierę zarabia około

dane z portalu pracuj.pl, maj 2019 rok

5100 zł brutto

Absolwenci SDA pracują w:

Chcę zacząć, co dalej?

Wypełnij formularz aplikacyjny, który znajdziesz po kliknięciu Aplikuj po prawej stronie lub jeśli korzystasz z telefonu powyżej. Nie jest to jednoznaczne z potwierdzeniem udziału i obowiązkiem zapłaty.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin w celu rozwiania ewentualnych wątpliwości. Jeżeli zdecydujesz się zapisać na kurs, dopełnimy formalności. W tym momencie Twój udział jest potwierdzony i miejsce na kursie zarezerwowane.

Przed rozpoczęciem kursu otrzymasz materiały do nauki. Pomogą Ci one wdrożyć się w podstawy programowania oraz podstawy wybranej technologii.

Pamiętaj, przerobienie ich przed pierwszymi zajęciami jest bardzo ważne.

Kurs JAVA na START trwa 4 miesiące, prowadzą go doświadczeni i aktywni zawodowo programiści. W ich trakcie poznajesz tajniki programowania od podszewki oraz tworzysz własny projekt.

W zależności od wybranego pakietu w trakcie oraz po zakończeniu kursu znajdziesz się pod opieką Doradcy Kariery, który kompleksowo przygotowuje Cię do efektywnego poszukiwania pracy. M.in. pomoże Ci stworzyć dokumenty aplikacyjne, przeszkoli z kompetencji miękkich i zaopatrzy w listę najpopularniejszych zagadnień/zadań, które najprawdopodobniej napotkasz na swojej drodze, szukając pracy.

Nadal się wahasz?

Pozwól, że wyślemy Ci więcej informacji!

* Pola obowiązkowe