Web Developer – kurs zdalny

kurs zdalny - 22.05.2021

Rozpocznij przygodę bez wychodzenia z domu! Naucz się jak od podstaw tworzyć strony i aplikacje webowe z atrakcyjnym wizualnie i przyjaznym dla użytkownika interfejsem.

Dlaczego warto wybrać kurs Web Developer?

W Internecie spędzamy dzisiaj około 6 h dziennie. Przeglądamy social media, strony internetowe czy oglądamy seriale online. Zachęcają nas do tego przejrzyste treści, atrakcyjne layouty i funkcjonalne rozwiązania. Web Developer to właśnie osoba, która odpowiada za to by tak było!

Łatwy start

To najprostszy i najchętniej wybierany sposób wejścia w świat IT. Podczas szkolenia sprawimy, że opanujesz podstawy, które w trakcie kursu będziesz coraz bardziej rozwijał.

Natychmiastowe efekty

Od razu zobaczysz efekty swojej pracy, co bardzo motywuje do dalszej nauki. Będziesz mógł tworzyć gotowe projekty, które możesz wykorzystać w pracy zawodowej.

Wiele możliwości rozwoju

Web Developer to bardzo szerokie pojęcie i wiele możliwości kariery. Poznając poszczególne narzędzia sam zdecydujesz, w którym kierunku chcesz się specjalizować.

Kiedy startujemy?

Nasz kurs to 103 godziny zajęć w trybie weekendowym

Start kursu

22.05.2021

Tryb

kurs zdalny

Całkowita cena

3 990 zł

Wybierz metodę finansowania! Oszczędź nawet do 80%

Pamiętaj, że możesz rozpocząć naukę bez względu na to, czy posiadasz odpowiedni wkład finansowy. W zależności od regionu zamieszkania możesz skorzystać z różnych, atrakcyjnych form dofinansowań.

Sprawdź dostępne formy dofinansowania w Twoim regionie. Pamiętaj, że wysokość dopłaty jest zróżnicowana w zależności od województwa w którym mieszkasz. Możesz zyskać nawet 80% dofinansowania.

Program kursu

Poznasz podstawowe zagadnienia związane z HTML i CSS: znaczniki, atrybuty, selektory, RWD, pseudoelementy. Nauczysz się wykorzystywać narzędzia developerskie do badania elementów, sprawdzania nadanych styli, zmieniania ich na żywo czy edycji treści.

Poznasz podstawy JavaScript, jego funkcjonalności i wykorzystanie w codziennej pracy. Takie pojęcia, jak: algorytm, zmienne, funkcje – nie będą dla Ciebie dłużej obce. Pokażemy Ci, czym różni się frontend od backendu.

Dowiesz się w jaki sposób pracuje się w zespołach nad jednym projektem i jak rozwiązuje się problemy modyfikacji tych samych plików przez wiele osób. Nauczysz się poprawnego flow pracy z kodem.

Poznamy Cię z pojęciem preprocesorów CSS i przedstawimy Ci korzyści z jego zastosowania. W trakcie zajęć w praktyce poznasz zastosowanie funkcji dostępnych w CSS.

Poznasz funkcje anonimowe, callbacki, obiekty w JavaScripcie. Wyjaśnimy Ci pojęcie hoistingu i rekurencji. Będziesz debugować kod JS z wykorzystaniem narzędzi developerskich w przeglądarce.

Blok ten wprowadzi Cię w to, jak działa internet. Ogromna część tworzonych aktualnie aplikacji to właśnie aplikacje internetowe, do których tworzenia potrzebne jest płynnie poruszanie się pomiędzy takimi zagadnieniami jak HTTP, DNS, TCP, REST i jeszcze kilka innych.

Poznasz najpopularniejsze systemy CMS, takie jak WordPress czy Drupal.

Jak powinien wyglądać user friendly layout? Jak projektować strony, aby były użyteczne? Zasady i narzędzia do tworzenia prototypów. Rozumienie i analizowanie potrzeb użytkowników.

Przedstawimy Ci metody i narzędzia do optymalizacji serwisów www, wytyczne i dobre praktyki przy tworzeniu stron www, poznasz takie narzędzia jak: Google Analytics, Google Search Console.

Wykorzystasz wiedzę z całego kursu i zastosujesz ją w indywidualnym projekcie. Pomożemy ci stworzyć własne portfolio.

Jak wyglądają zajęcia?

Kurs zdalny Web Developer odbywa się w trybie weekendowym i trwa 103 godziny.

9:00 - 14:00

Sobota

9:00 - 14:00

Niedziela

Czego dokładnie nauczysz się na kursie?

W czasie kursu nauczysz się jak od podstaw tworzyć strony i aplikacje webowe z atrakcyjnym wizualnie oraz z przyjaznym dla użytkownika interfejsem.

Poznasz podstawy

Podczas szkolenia nauczysz się posługiwać językami HTML i CSS5 zarówno w stopniu podstawowym, jak i zaawansowanym. Zrozumiesz, czym jest RWD i jak wykorzystywać Media Queries.

Zagłębisz się w JavaScript

Zdobędziesz szeroką wiedzę w zakresie JavaScript. Poznasz programowanie strukturalne i praktycznie przećwiczysz wszystkie zagadnienia.

Czy wiesz że...

Junior Web Developer rozpoczynając karierę zarabia około

dane z portalu wynagrodzenia.pl, kwiecień 2020 rok

4900 zł brutto

Poznaj opinie naszych absolwentów

 

Dowiedz się, jak wejść do branży IT!

Zapisz się na bezpłatny webinar i dowiedz się więcej o rynku pracy, kursie i naszej Akademii.SDA

Tak, programowanie jest dla każdego

Kurs Web Developer jest odpowiedni również dla osób bez wcześniejszego doświadczenia w programowaniu.

01

Najstarszy kursant miał 73 lata, najmłodszy 12 lat

02

37% uczestników kursu stanowią kobiety

03

24% kursantów było pracownikami fizycznymi zanim trafili do naszej Akademii

04

Ponad 80% kursantów szkoli się, kontynuując bez problemów dotychczasową pracę

Chcesz zostać programistą, ale nie wiesz czy się nadajesz?

Sprawdź się w naszym teście

Absolwenci SDA pracują w:

Chcę zacząć, co dalej?

Wypełnij formularz aplikacyjny, który znajdziesz po kliknięciu Aplikuj po prawej stronie lub jeśli korzystasz z telefonu powyżej. Nie jest to jednoznaczne z potwierdzeniem udziału i obowiązkiem zapłaty.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin w celu rozwiania ewentualnych wątpliwości. Jeżeli zdecydujesz się zapisać na kurs, dopełnimy formalności. W tym momencie Twój udział jest potwierdzony i miejsce na kursie zarezerwowane.

Przed rozpoczęciem kursu otrzymasz materiały do nauki. Pomogą Ci one wdrożyć się w podstawy programowania oraz podstawy wybranej technologii.

Pamiętaj, przerobienie ich przed pierwszymi zajęciami jest bardzo ważne.

Kurs zdalny około 4 miesiące, zajęcia prowadzą doświadczeni i aktywni zawodowo programiści. W ich trakcie poznajesz tajniki programowania od podszewki oraz tworzysz własny projekt.

W trakcie kursu przeprowadzamy również testy sprawdzające wiedzę nabytą podczas zajęć. Testy są obowiązkowe i wpływają na certyfikację, a ponadto pozwalają na bieżąco monitorować swoje postępy.

W zależności od wybranego pakietu w trakcie oraz po zakończeniu kursu znajdziesz się pod opieką Doradcy Kariery, który kompleksowo przygotowuje Cię do efektywnego poszukiwania pracy. M.in. pomoże Ci stworzyć dokumenty aplikacyjne, przeszkoli z kompetencji miękkich i zaopatrzy w listę najpopularniejszych zagadnień/zadań, które najprawdopodobniej napotkasz na swojej drodze, szukając pracy.

Nadal się wahasz?

Pozwól, że wyślemy Ci więcej informacji!

* Pola obowiązkowe