Java od podstaw – Londyn

Londyn - 29.02.2020

Dołącz do branży IT, zaczynając swoją przygodę od nauki najpopularniejszego języka programowania. Dzięki praktycznemu kursowi i naszemu wsparciu w zatrudnieniu możesz zmienić swoje życie w zaledwie kilka miesięcy!

Dlaczego warto wybrać kurs Java?

Java to najbardziej pożądany przez pracodawców i najpopularniejszy wśród programistów język programowania.

Przyjazny dla początkujących

Jasne i zrozumiałe polecenia oraz dostęp do gotowych fragmentów kodu od innych developerów (oszczędzasz czas!).

Nr 1 pod względem popularności

Google, Amazon, YouTube, Ebay, Twitter wykorzystuje Javę, tworząc programy na komputery i urządzenia mobilne.

Społeczność

Ogromna społeczność programistów Java przekłada się na łatwość zalezienia pomocy i dostępu do poradników.

Czy wiesz że...

SDA z sukcesem zrealizowało już ponad 200 kursów Java od podstaw

Wybrałem szkolenie organizowane przez SDA ponieważ zależało mi na zmianie branży.
Od dawna chciałem pracować w IT i uznałem, że kurs Java od podstaw będzie idealnym początkiem. Podczas szkolenia podobało mi się praktyczne forma zajęć oraz doświadczeni trenerzy. Dzięki uczestnictwie w kursie udało mi się znaleźć nową pracę i rozpocząć karierę w branży IT.

Marek Marciński

Absolwent kursu Java od podstaw

Czy wiesz że...

Java Developer rozpoczynając karierę zarabia około

dane z portalu www.reed.co.uk, maj 2019 rok

35000 GBP rocznie

Program kursu

Zagadnienia m.in.:

To wprowadzenie do świata Javy. Poznasz podstawowe założenia języka oraz pojęcia z nimi związane. Skonfigurujesz środowisko i napiszesz pierwszy program: „Hello, World!”. Nauczysz się tworzyć zmienne oraz metody, używać operatorów oraz instrukcji warunkowych. Poznasz pętle i tablice, by wreszcie przejść do podstaw obiektowości i wykorzystania wbudowanych bibliotek.

To rozwinięcie podstaw Javy. Zgłębisz tajniki programowania obiektowego, poznasz mechanizm obsługi błędów, wbudowane kontenery na dane i nauczysz się pisać kod bardziej ogólny. Na koniec czeka Cię wielowątkowość i elementy programowania funkcyjnego.

Zagadnienia m.in.:

Bardzo istotną sprawą w tworzeniu oprogramowania jest jego testowanie. W ten sposób upewniasz się, że kod, który napisałeś działa prawidłowo. TDD to sposób tworzenia kodu, który polega na tym, że najpierw piszemy testy – a następnie kod, który ma spełniać zachowanie opisane testami.

Programując, często napotykamy na problem, z którym ktoś już wcześniej się borykał. Wzorzec to uniwersalne, sprawdzone w praktyce rozwiązanie często pojawiającego się i powtarzalnego problemu. Poznasz najpopularniejsze wzorce – dowiesz się w jakich przypadkach ich używać i jak je stosować.

Zagadnienia m.in.:

Bardzo często aplikacje korzystają z danych. Takie rozwiązanie umożliwia Ci pracę z mechanizmami, które służą do wstawiania, modyfikowania oraz wyszukiwania danych. Poznasz język SQL służący do pracy z bazami danych.

Kiedy masz już bazę danych i aplikację, należałoby te dwie rzeczy ze sobą połączyć. Do tego celu wykorzystasz framework Hibernate. Na tym etapie będziesz potrafił napisać aplikację wykonującą podstawowe operacje na danych: tworzenie, wyszukiwanie, modyfikowanie oraz usuwanie.

Zagadnienia m.in.:

Dowiesz się w jaki sposób pracuje się w zespołach nad jednym projektem i jak rozwiązuje się problemy modyfikacji tych samych plików przez wiele osób. Nauczysz się poprawnego flow pracy z kodem.

Dowiesz się jak wygląda organizacja pracy w zespołach programistycznych, nauczysz się dostrzegać zalety planowania

Zagadnienia m.in.:

To technologie, które są wykorzystywane do tworzenia stron internetowych. Przeglądarki internetowe interpretują kod zapisany za pomocą tych narzędzi i wyświetlają funkcjonalne strony. HTML odpowiedzialny jest za zawartość strony internetowej, CSS za to, jak ona wygląda, a JavaScript za to, jak działa.

Na tym bloku skupisz się na podstawowych umiejętnościach wykorzystywania nowoczesnych rozwiązań webowych.

Zagadnienia m.in.:

Powstało wiele narzędzi, które pomagają programistom tworzyć złożone aplikacje.
Jednym z najbardziej popularnych jest framework Spring. Pozwala korzystać z rozwiązań, które pomagają między innymi w utrwalaniu danych, zabezpieczeniu aplikacji, tworzeniu aplikacji czy usług internetowych i wiele innych.

Blok ten wprowadzi Cię w to, jak działa internet. Ogromna część tworzonych aktualnie aplikacji to właśnie aplikacje internetowe, do których tworzenia potrzebne jest płynnie poruszanie się pomiędzy takimi zagadnieniami jak HTTP, DNS, TCP, REST i jeszcze kilka innych.

Stworzysz swoją pierwszą, prostą aplikację korzystającą z bazy danych poprzez framework Hibernate. Do wersjonowania kodu użyjesz Gita, do testów – JUnita, a w miarę potrzeb zastosujesz wzorzec projektowy.

Przyszedł czas by wykorzystać całą wiedzę zdobytą na kursie. Zaprojektujesz i zaimplementujesz bardziej złożoną aplikację webową. Możesz pracować samodzielnie albo w zespole. Użyjesz Springa, Hibernate’a. Stworzysz strony WWW używając HTMLa, CSSa i JavaScriptu. Na koniec zaprezentujesz działającą aplikację i omówisz, co udało się wykonać oraz jakie masz pomysły na rozwój aplikacji. W trakcie zajęć będzie także czas na code review.

Czego dokładnie nauczysz się na kursie?

Czy wiesz, że mamy największe doświadczenie w nauczaniu Javy wśród akademii programowania w Polsce? Dzięki temu masz gwarancję, że zdobędziesz wiedzę i umiejętności na najwyższym poziomie.

Korzystanie z narzędzi programistycznych

Poznasz środowisko programistyczne niezbędne do realizowania developerskich zadań i optymalizacji Twojej produktywności. To m.in. narzędzia do projektowania interfejsów, zarządzania wersją kodu, nad którym pracujesz, tworzenie baz danych, podpowiadania składni kodu, etc.

Technologie potrzebne do stworzenia projektu

Dążymy do tego, aby kompleksowo przygotować Cię do samodzielnego programowania i wyposażyć w narzędzia, dzięki którym jeszcze w trakcie kursu stworzysz swoje pierwsze portfolio!

Programowanie w języku Java

Będziesz w stanie samodzielnie pisać kod, weryfikować jego poprawność, tworzyć algorytmy i bazy danych. Poznasz również wzorce projektowe, czyli pewnego rodzaju standardy, dzięki którym Twój kod będzie czytelny i uporządkowany.

Praca projektowa

Najpopularniejszą metodyką w zarządzaniu projektami IT jest zwinna metodyka Scrum. Dzięki niej przyswoisz tzw. ramy postępowania, które będziesz mógł wykorzystać w przyszłej pracy podczas realizacji projektów i rozwoju produktów.


Poznaj naszych trenerów

Ucz się od doświadczonych programistów i ekspertów IT

SDA

Łukasz Rozkwitalski

Software Developer

SDA

Piotr Zawadzki

IT Product Owner

SDA

Artur Tuchowski

Software Developer

SDA

Jan Szewczak

Software Developer


Wsparcie w znalezieniu nowej pracy

Twój cel jest naszym celem, dlatego przykładamy szczególną uwagę, aby kurs zakończył się dla Ciebie zatrudnieniem.

Opieka naszego Doradcy Kariery

Czuwać będzie nad Tobą Doradca Kariery, który na różnych etapach szkolenia dba o zaplecze HR-owe naszych kursantów i absolwentów.

Przygotowaliśmy dla Ciebie bazę pytań rekrutacyjnych i poradniki z najnowszymi trendami rynku pracy IT. Prawdopodobnie wkraczasz na nieznane wcześniej terytorium, więc zależy nam, żebyś poznał lepiej nową dla siebie branżę z różnych perspektyw. Otrzymasz także dostęp do wirtualnej biblioteki pełnej pomocnych książek.

Otrzymasz od nas wsparcie w procesie poszukiwania pracy. By zwiększyć Twoje szanse na zwycięski finał rozmów, pomożemy Ci przygotować się do nich dzięki IT Interview! Odbędziesz indywidualną symulację rozmowy rekrutacyjnej z naszym trenerem.

HR Class - szkolenie z konsultantami HR

HR Class to konkretne i praktyczne szkolenie, które odbywa się w trakcie kursu. HR Prowadzą doświadczeni rekruterzy IT, którzy przekażą Ci, na co warto zwrócić uwagę podczas trwania kursu, aby zakończyć go zatrudnieniem w branży IT. Konkret! :)

Doradca Kariery służy Ci pomocą i radą w zakresie pracy w branży IT, niezależnie od tego, na którym etapie jesteś. Twój LinkedIn albo CV potrzebuje tuningu? Daj znać. Zaskoczymy Cię :)

Jet Pack Book to nasz autorski, obszerny informator z zakresu wejścia na rynek pracy w branży IT. Przyda się każdemu, kto chce rozpocząć naukę programowania i poznać bliżej branżę IT, głównie w kontekście pracy programisty. Kliknij poniżej, jeśli masz ochotę do niego zajrzeć już teraz!

Chcesz poznać świat IT?

Pobierz nasz specjalny informator dotyczący branży IT - JetPackBook

Wyślij program kursu na swój e-mail

Jeśli chcesz otrzymać informator na podany adres email i dostawać informacje, które pomogą Ci w rozwijaniu kariery w IT, a więc o kursach, promocjach, wydarzeniach branżowych, ofertach pracy, praktykach lub stażach itp., na podane przez Ciebie dane kontaktowe, zaznacz poniższe pole:

*Pola obowiązkowe

Absolwenci SDA pracują w:

SDA

Tak, programowanie jest dla każdego

Kurs Java od podstaw jest odpowiedni również dla osób bez wcześniejszego doświadczenia w programowaniu.

01

Najstarszy kursant miał 73 lata, najmłodszy 12 lat

02

37% uczestników kursu stanowią kobiety

03

24% kursantów było pracownikami fizycznymi zanim trafili do naszej Akademii

04

Ponad 80% kursantów szkoli się, kontynuując bez problemów dotychczasową pracę

Chcesz zostać programistą, ale nie wiesz czy się nadajesz?

Sprawdź się w naszym teście

Dowiedz się, jak wejść do branży IT!

Zapisz się na bezpłatne spotkanie informacyjne i dowiedz się więcej o Akademii, jak i o samym kursie

Kiedy?

09.03.2020

O której?

godz. 19:00

Kursy programistyczne w

Londyn

Zobacz więcej spotkań informacyjnych w mieście: Londyn

Wybierz metodę finansowania kursu

Pamiętaj, że możesz rozpocząć naukę bez względu na to, czy posiadasz odpowiedni wkład finansowy. W SDA możesz skorzystać z różnych form finansowania kursu.

Sprawdź dostępne formy dofinansowania w Twoim mieście. W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Wybierz idealną dla Ciebie metodę finansowania i zapisz się na kurs!

Poznaj szczegóły dotyczące najbliższej edycji kursu!

Kurs Java od podstaw trwa 322 godziny i odbywa się w trybie weekendowym

Start kursu

29.02.2020

Miasto

Londyn

Całkowita cena 4 400 GBP

już od 550 GBP / mies.*

SDA

Wiele form finansowania

Pożyczka, raty 0% z SDA, zniżki

  • * sprawdź metody finansowania oferowane przez SDA i wybierz dogodną dla siebie!

Chcę zacząć, co dalej?

Wypełnij formularz aplikacyjny, który znajdziesz po kliknięciu Aplikuj po prawej stronie lub jeśli korzystasz z telefonu powyżej. Nie jest to jednoznaczne z potwierdzeniem udziału i obowiązkiem zapłaty.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin w celu rozwiania ewentualnych wątpliwości. Jeżeli zdecydujesz się zapisać na kurs, dopełnimy formalności. W tym momencie Twój udział jest potwierdzony i miejsce na kursie zarezerwowane.

Przed rozpoczęciem kursu otrzymasz materiały do nauki online. Pomogą Ci one wdrożyć się w podstawy programowania oraz podstawy wybranej technologii.

Dla uczestników kursu materiały są obowiązkowe do zapoznania się przed rozpoczęciem zajęć.

Zajęcia trwają około 7-8 miesięcy w zależności od trybu (dzienny, wieczorowy lub weekendowy), prowadzą je doświadczeni i aktywni zawodowo programiści. W ich trakcie poznajesz tajniki programowania od podszewki oraz tworzysz własny projekt.

W trakcie kursu przeprowadzamy również testy sprawdzające wiedzę nabytą podczas zajęć. Nie są one obowiązkowe i nie wpływają na certyfikację, jednakże pozwalają na bieżąco monitorować swoje postępy.

W trakcie oraz po zakończeniu kursu znajdziesz się pod opieką Doradcy Kariery, który kompleksowo przygotowuje Cię do efektywnego poszukiwania pracy. M.in. pomoże Ci stworzyć dokumenty aplikacyjne, przeszkoli z kompetencji miękkich i zaopatrzy w listę najpopularniejszych zagadnień/zadań, które najprawdopodobniej napotkasz na swojej drodze, szukając pracy.