Java od podstaw – Wrocław

Wrocław - 31.07.2021

Dołącz do branży IT we Wrocławiu! Zacznij swoją przygodę od nauki najpopularniejszego języka programowania. Dzięki kursowi Javy i naszemu wsparciu w zatrudnieniu możesz zmienić swoje życie w zaledwie kilka miesięcy!

Dlaczego warto wybrać kurs Java?

Java to najbardziej pożądany przez pracodawców i najpopularniejszy wśród programistów język programowania.

Przyjazny dla początkujących

Jasne i zrozumiałe polecenia oraz dostęp do gotowych fragmentów kodu od innych developerów (oszczędzasz czas!).

Nr 1 pod względem popularności

Google, Amazon, YouTube, Ebay, Twitter wykorzystuje Javę, tworząc programy na komputery i urządzenia mobilne.

Społeczność

Ogromna społeczność programistów Java przekłada się na łatwość zalezienia pomocy i dostępu do poradników.

Co zawiera kurs?

WorkBook

Otrzymasz książkę autorstwa Dyrektora Technicznego SDA. Znajdziesz tam przykłady, ćwiczenia i dodatkowe informacje umożliwiające zrozumienie i wykorzystywanie technologii JAVA w praktyce.

Kurs stacjonarny

Kurs stacjonarny to 322 godziny pracy w grupie pod okiem trenera. W czasie zajęć skupiamy się głównie na praktyce.

Szkolenia video

Dodatkowo otrzymasz dostęp do materiałów on-line, które pozwolą Ci zdobyć wiedzę teoretyczną dotyczącą programowania z wybranych dodatkowych boków tematycznych.

Egzamin końcowy

Egzamin pozwoli Ci podsumować wiedzę, którą zdobędziesz na kursie.

Certyfikat SDA

Certyfikat SDA stanowi potwierdzenie Twojego udziału w kursie oraz nabycia kompetencji do pracy jako programista. Nasz certyfikat jest szeroko rozpoznawalny wśród firm z sektora IT w Polsce, ale też w Europie.

Dostęp do Biblioteki SDA

Dajemy Ci dostęp do profesjonalnych e-booków, książek oraz audiobooków. Zagadnienia z jakimi się tam spotkasz pozwolą Ci jeszcze lepiej zrozumieć świat IT.

HR Class

W czasie kursu masz możliwość wzięcia udziału w 3,5 godzinnych warsztatach, prowadzonych przez Doradcę Kariery. Przejdziecie wspólnie przez cały proces rekrutacyjny od stworzenia CV po znaczenie profilu na LinkedIn

Cena kursu

Już teraz masz szansę zakupić kurs w atrakcyjnej cenie! Skorzystaj ze zniżki na kurs!

Nasz kurs to 322 godzin zajęć w trybie weekendowym

Start kursu

31.07.2021

Miasto

Wrocław

9 990 zł

8 990 zł

Oszczędź nawet do 80% lub skorzystaj z odroczonego terminu spłaty!

Pamiętaj, że możesz rozpocząć naukę bez względu na to, czy posiadasz odpowiedni wkład finansowy. W zależności od regionu zamieszkania możesz skorzystać z różnych, atrakcyjnych form dofinansowań

Sprawdź dostępne formy dofinansowania w Twoim regionie. Pamiętaj, że wysokość dopłaty jest zróżnicowana w zależności od województwa w którym mieszkasz. Możesz zyskać nawet 80% dofinansowania.

Program kursu

Zagadnienia m.in.:

To wprowadzenie do świata Javy. Poznasz podstawowe założenia języka oraz pojęcia z nimi związane. Skonfigurujesz środowisko i napiszesz pierwszy program: „Hello, World!”. Nauczysz się tworzyć zmienne oraz metody, używać operatorów oraz instrukcji warunkowych. Poznasz pętle i tablice, by wreszcie przejść do podstaw obiektowości i wykorzystania wbudowanych bibliotek.

To rozwinięcie podstaw Javy. Zgłębisz tajniki programowania obiektowego, poznasz mechanizm obsługi błędów, wbudowane kontenery na dane i nauczysz się pisać kod bardziej ogólny. Na koniec czeka Cię wielowątkowość i elementy programowania funkcyjnego.

Zagadnienia m.in.:

Bardzo istotną sprawą w tworzeniu oprogramowania jest jego testowanie. W ten sposób upewniasz się, że kod, który napisałeś działa prawidłowo. TDD to sposób tworzenia kodu, który polega na tym, że najpierw piszemy testy – a następnie kod, który ma spełniać zachowanie opisane testami.

Programując, często napotykamy na problem, z którym ktoś już wcześniej się borykał. Wzorzec to uniwersalne, sprawdzone w praktyce rozwiązanie często pojawiającego się i powtarzalnego problemu. Poznasz najpopularniejsze wzorce – dowiesz się w jakich przypadkach ich używać i jak je stosować.

Zagadnienia m.in.:

Bardzo często aplikacje korzystają z danych. Takie rozwiązanie umożliwia Ci pracę z mechanizmami, które służą do wstawiania, modyfikowania oraz wyszukiwania danych. Poznasz język SQL służący do pracy z bazami danych.

Kiedy masz już bazę danych i aplikację, należałoby te dwie rzeczy ze sobą połączyć. Do tego celu wykorzystasz framework Hibernate. Na tym etapie będziesz potrafił napisać aplikację wykonującą podstawowe operacje na danych: tworzenie, wyszukiwanie, modyfikowanie oraz usuwanie.

Zagadnienia m.in.:

Dowiesz się w jaki sposób pracuje się w zespołach nad jednym projektem i jak rozwiązuje się problemy modyfikacji tych samych plików przez wiele osób. Nauczysz się poprawnego flow pracy z kodem.

Dowiesz się jak wygląda organizacja pracy w zespołach programistycznych, nauczysz się dostrzegać zalety planowania.

Zagadnienia m.in.:

To technologie, które są wykorzystywane do tworzenia stron internetowych. Przeglądarki internetowe interpretują kod zapisany za pomocą tych narzędzi i wyświetlają funkcjonalne strony. HTML odpowiedzialny jest za zawartość strony internetowej, CSS za to, jak ona wygląda, a JavaScript za to, jak działa.

Na tym bloku skupisz się na podstawowych umiejętnościach wykorzystywania nowoczesnych rozwiązań webowych.

Zagadnienia m.in.:

Powstało wiele narzędzi, które pomagają programistom tworzyć złożone aplikacje.
Jednym z najbardziej popularnych jest framework Spring. Pozwala korzystać z rozwiązań, które pomagają między innymi w utrwalaniu danych, zabezpieczeniu aplikacji, tworzeniu aplikacji czy usług internetowych i wiele innych.

Blok ten wprowadzi Cię w to, jak działa internet. Ogromna część tworzonych aktualnie aplikacji to właśnie aplikacje internetowe, do których tworzenia potrzebne jest płynnie poruszanie się pomiędzy takimi zagadnieniami jak HTTP, DNS, TCP, REST i jeszcze kilka innych.

m. in.:

Stworzysz swoją pierwszą, prostą aplikację korzystającą z bazy danych poprzez framework Hibernate. Do wersjonowania kodu użyjesz Gita, do testów – JUnita, a w miarę potrzeb zastosujesz wzorzec projektowy.

Przyszedł czas by wykorzystać całą wiedzę zdobytą na kursie. Zaprojektujesz i zaimplementujesz bardziej złożoną aplikację webową. Możesz pracować samodzielnie albo w zespole. Użyjesz Springa, Hibernate’a. Stworzysz strony WWW używając HTMLa, CSSa i JavaScriptu. Na koniec zaprezentujesz działającą aplikację i omówisz, co udało się wykonać oraz jakie masz pomysły na rozwój aplikacji. W trakcie zajęć będzie także czas na code review.

Chcesz zostać programistą, ale nie wiesz czy się nadajesz?

Sprawdź się w naszym teście

Jak wygląda nauka na kursie?

Kurs stacjonarny Java od podstaw odbywa się w trybie weekendowym. Zajęcia składają się z różnych aktywności, które pozwolą Ci zdobyć potrzebną wiedzę i umiejętności umożliwiające pracę jako młodszy programista Java.

9:00 - 16:00

Sobota

9:00 - 16:00

Niedziela

Wybrałem szkolenie organizowane przez SDA ponieważ zależało mi na zmianie branży. Od dawna chciałem pracować w IT i uznałem, że kurs Java od podstaw będzie idealnym początkiem. Podczas szkolenia podobała mi się praktyczna forma zajęć oraz doświadczeni trenerzy. Dzięki uczestnictwie w kursie udało mi się znaleźć nową pracę i rozpocząć karierę w branży IT.

Marek Marciński

Absolwent kursu Java od podstaw

Poznaj opinie naszych absolwentów

 

Dowiedz się, jak wejść do branży IT!

Zapisz się na bezpłatny webinar i dowiedz się więcej o rynku pracy, kursie i naszej Akademii.

Kiedy?

17.06.2021

O której?

godz. 18:00

Kursy programistyczne w

Wrocław


Poznaj naszych trenerów

Ucz się od doświadczonych programistów i ekspertów IT

SDA

Grzegorz Witczak

Java Software Developer

SDA

Artur Tuchowski

Software Developer

SDA

Rafał Zientara

Senior Android Developer

SDA

Jan Szewczak

Software Developer

SDA

Łukasz Rozkwitalski

Software Developer

SDA

Michał Orlikowski

Software Developer

SDA

Piotr Zawadzki

IT Product Owner


SDA

Tak, programowanie jest dla każdego

Kurs Java od podstaw jest odpowiedni również dla osób bez wcześniejszego doświadczenia w programowaniu.

01

Najstarszy kursant miał 73 lata, najmłodszy 12 lat

02

37% uczestników kursu stanowią kobiety

03

24% kursantów było pracownikami fizycznymi zanim trafili do naszej Akademii

04

Ponad 80% kursantów szkoli się, kontynuując bez problemów dotychczasową pracę

Czy wiesz że...

Junior Java Developer rozpoczynając karierę zarabia około

dane z portalu wynagrodzenia.pl, styczeń 2021r.

5 820 zł brutto

Absolwenci SDA pracują w:

Chcę zacząć, co dalej?

Wypełnij formularz aplikacyjny, który znajdziesz po kliknięciu Aplikuj po prawej stronie lub jeśli korzystasz z telefonu powyżej. Nie jest to jednoznaczne z potwierdzeniem udziału i obowiązkiem zapłaty.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin w celu rozwiania ewentualnych wątpliwości. Jeżeli zdecydujesz się zapisać na kurs, dopełnimy formalności. W tym momencie Twój udział jest potwierdzony i miejsce na kursie zarezerwowane.

Przed rozpoczęciem kursu otrzymasz materiały do nauki. Pomogą Ci one wdrożyć się w podstawy programowania oraz podstawy wybranej technologii.

Pamiętaj, przerobienie ich przed pierwszymi zajęciami jest bardzo ważne.

Kurs stacjonarny trwa około 7-8 miesięcy, prowadzą go doświadczeni i aktywni zawodowo programiści. W ich trakcie poznajesz tajniki programowania od podszewki oraz tworzysz własny projekt.

W zależności od wybranego pakietu w trakcie oraz po zakończeniu kursu znajdziesz się pod opieką Doradcy Kariery, który kompleksowo przygotowuje Cię do efektywnego poszukiwania pracy. M.in. pomoże Ci stworzyć dokumenty aplikacyjne, przeszkoli z kompetencji miękkich i zaopatrzy w listę najpopularniejszych zagadnień/zadań, które najprawdopodobniej napotkasz na swojej drodze, szukając pracy.

Nadal się wahasz?

Pozwól, że wyślemy Ci więcej informacji!

* Pola obowiązkowe