Jesteśmy w 13 miastach Polski, niebawem w kolejnych

Szkolenia skierowane na zapotrzebowanie pracodawców

81% absolwentów znajduje zatrudnienie w ciągu 3 miesięcy

Kurs

Tester Manualny

Zacznij swoją przygodę z IT od testowania oprogramowania.
Dzięki praktycznemu kursowi i naszemu wsparciu w zatrudnieniu możesz wejść do branży IT w zaledwie parę miesięcy!

Dlaczego warto wybrać kurs Testera Manualnego?

Z roku na rok zapotrzebowanie na nowe oprogramowanie wzrasta. Każda firma, która zajmuje się tworzeniem aplikacji i stron www nie może sobie pozwolić na wypuszczenie na rynek wadliwego produktu. Tutaj pojawia się szansa dla Ciebie, bo to właśnie ty jako przyszły tester będziesz dbał o jakość tworzonego oprogramowania.

Dowiedz się dlaczego Tester oprogramowania jest dobrym krokiem w Twojej karierze:

 • Wynagrodzenie

  Wysokie wynagrodzenie i rewelacyjne benefity, a z czasem nawet możliwość pracy zdalnej.

 • Przyszłość

  Zawód testera jest jednym z nielicznych, które będzie trudno zastąpić. Artykuły dotyczące tester eksploracyjny oraz software tester.

 • Wiedza

  Tester posiada obszerną wiedzę na temat tego jak działa aplikacja. Dodatkowo wie jak używają jej klienci i jakie oczekiwania ma biznes.
  To powoduje, że będziesz jednym z najważniejszych pracowników w firmie.

 • Możliwości/perspektywy

  Twój rozwój nie skończy się na testowaniu manualnym. Praca w tym zawodzie pozwala Ci rozwijać inne umiejętności, a w przyszłości możesz zostać Testerem automatyzującym, Testerem aplikacji mobilnych, Agile testerem, Analitykiem biznesowym czy nawet Programistą. Tylko od Ciebie zależy jaką ścieżkę rozwoju wybierzesz.

 • Społeczność

  Środowisko testerskie jest niezwykle otwarte i przyjaźnie podchodzi do początkujących.
  Co więcej otwarcie dzieli się swoją wiedzą. Nie tylko na konferencjach, ale również na lokalnych meet-upach czy grupach w social-media.

 • Wpływ

  Wskazując błędy powodujesz, że po ich naprawieniu aplikacja jest bardziej przyjazna dla użytkowników. Ponadto bardzo często wskazujesz nowe możliwości do dalszego rozwoju systemu.

Naszym partnerem jest Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych

Jeśli myślisz że pójdziesz na kurs i sam udział gwarantuje Ci prace to jesteś w błędzie. Wymagane jest zaangażowanie na zajęciach, po zajęciach i po samym kursie. Natomiast z SDA staje się to łatwiejsze.

Hubert Arciszewski / Junior Software Tester

Pamiętam, że zaczynając kurs nie miałam absolutnie NIC wspólnego z programowaniem. Początek był baaardzo trudny i milion razy zadawałam sobie pytanie "co ja tu robię?". Uczyłam się bardzo dużo, drążyłam, zadawałam pytania trenerom, a oni cierpliwie tłumaczyli :) Opłaciło się, bo teraz pracuję w mega fajnym miejscu z super ludźmi.

Joanna Murawska / Junior JAVA developer w Sii

SDA polecam osobom wytrwałym i zdecydowanym. Na pewno każdy kto zdecyduje się na kurs będzie w dobrych rękach. Prowadzący są praktykami pracującymi w zawodzie i potrafią przekazywać wiedzę. Na kursie pod opieką instruktora dowiesz się jak z tej wiedzy korzystać.

Bartosz Górny

Kurs to idealny start w podjęciu pierwszych kroków wielkim świecie IT. Dobrze skrojony materiał i profesjonalni trenerzy pomogli mi solidnie przygotować się do podjęcia pierwszej pracy na stanowisku programisty.

Adam Witowski / Software Developer w Altkom Software & Consulting

Świetne miejsce żeby zacząć programować! Trenerzy przyjaźni oraz pomocni również poza zajęciami. Dodatkowo można poznać masę ambitnych ludzi z takimi samymi celami, co pomaga się odnaleźć w nowym środowisku.

Jakub Lorenc / Junior .NET Developer w Quad Graphics
Ukończył kurs PHP + JavaScript od podstaw

Pełne wsparcie w znalezieniu nowej pracy

Twój cel jest naszym celem, dlatego przykładamy szczególną uwagę, aby kurs zakończył się dla Ciebie zatrudnieniem.

Co to oznacza? Jako jedyna akademia programowania posiadamy program Absolvent Success Program, który zapewnia stałą i kompleksową opiekę nad kursantami i absolwentami naszych kursów.

Opieka Absolvent Success Managera

Czuwać będzie nad Tobą Absolvent Success Manager, który na różnych etapach szkolenia dba o zaplecze HR-ow naszych kursantów i absolwentów.
Przygotowaliśmy dla Ciebie bazę pytań rekrutacyjnych i poradniki z najnowszymi trendami rynku pracy IT. Prawdopodobnie wkraczasz na nieznane wcześniej terytorium, więc zależy nam, żebyś poznał lepiej nową dla siebie branżę z różnych perspektyw. Otrzymasz także dostęp do wirtualnej biblioteki pełnej pomocnych książek.
Będziesz otrzymywać wyselekcjonowane przez nas oferty pracy. By zwiększyć Twoje szanse na zwycięski finał rozmów, pomożemy Ci przygotować się do nich dzięki IT Interview! Odbędziesz indywidualną symulację rozmowy rekrutacyjnej z naszym trenerem.

HR Class - szkolenie z konsultantami HR

HR Class to konkretne i praktyczne szkolenie, które odbywa się w trakcie kursu. HR Prowadzą doświadczeni rekruterzy IT, którzy przekażą Ci, na co warto zwrócić uwagę podczas trwania kursu, aby zakończyć go zatrudnieniem w branży IT. Konkret! :)
Absolvent Success Manager służy Ci pomocą i radą w zakresie pracy w branży IT, niezależnie od tego, na którym etapie jesteś :) Twój LinkedIn albo CV potrzebuje tuningu? Daj znać. Zaskoczymy Cię :)
Jet Pack Book to nasz autorski, obszerny informator z zakresu wejścia na rynek pracy w branży IT. Przyda się każdemu, kto chce rozpocząć naukę programowania i poznać bliżej branżę IT, głównie w kontekście pracy programisty. Kliknij poniżej, jeśli masz ochotę do niego zajrzeć już teraz! :)

Pobierz nasz autorski przewodnik nt. wejścia na rynek pracy w IT

Abyśmy mogli pomóc Ci zostać programistą potrzebujemy od Ciebie jednej zgody :) dzięki temu będziemy mogli wysyłać Ci maile z informacjami o kursach, promocjach, wydarzeniach, ofertach pracy od naszych partnerów itp., a także kontaktować się telefonicznie lub sms-owo, na podane przez Ciebie dane kontaktowe.

Wyrażam zgodę na**:
(obowiązek informacyjny) Pełna treść zgody:

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

KTO JEST ADMINISTRATOREM TWOICH DANYCH OSOBOWYCH I JAK MOŻESZ SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ?

Administratorem Twoich danych osobowych jest SDA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni (KRS 0000554532), Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy KRS, NIP 5842741225. Jeśli masz pytania dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych: [email protected]

W JAKIM CELU I PRZEZ JAKI CZAS PRZETWARZAMY TWOJE DANE OSOBOWE?

W celach marketingowych Twoje dane będziemy przetwarzali na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody przez 5 lat liczonych od dnia następującego po dacie wyrażenia zgody.
Dzięki tej zgodzie będziemy mogli przesyłać Ci informacje na temat naszej oferty, wydarzeń przez nas organizowanych i promocji, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

KOMU PRZEKAZUJEMY TWOJE DANE OSOBOWE?

Aby zapewnić Ci najwyższy standard obsługi, Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom, które je przetwarzają na nasze zlecenie, w szczególności dostawcy usług księgowych, prawnych, marketingowych lub informatycznych . Nie udostępniany Twoich danych naszym partnerom biznesowym, chyba że wyrazisz na to odrębną zgodę.

JAKIE SĄ TWOJE PRAWA W ZWIĄZKU Z PRZETWARZANIEM PRZEZ NAS TWOICH DANYCH OSOBOWYCH?

Masz prawo:
• dostępu do treści Twoich danych,
• do sprostowania Twoich danych,
• do usunięcia Twoich danych,
• do ograniczenia przetwarzania Twoich danych,
• do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
• do przenoszenia danych,
• do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na przetwarzanie danych dokonywane przez nas przed jej cofnięciem.

Przysługuje Ci również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy obowiązującego prawa. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne.

W JAKI SPOSÓB DOPASOWUJEMY USŁUGI DO TWOICH ZAINTERESOWAŃ I PREFERENCJI?

Podane przez Ciebie dane osobowe są analizowane przez naszych pracowników w taki sposób, by przedstawić Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.
(treść zgody) Pełna treść zgody: przetwarzanie danych przez SDA Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)
*Pola obowiązkowe
**Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne dla możliwości świadczenia usług przez SDA Sp. z o. o. z siedzibą w Gdyni.
Administratorem danych osobowych użytkownika jest SDA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni (KRS 0000554532, Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy KRS), NIP 5842741225, kapitał zakładowy 5 000 zł. W każdym czasie użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane osobowe będą przechowywane przez okres do czasu wycofania przez użytkownika zgody na przetwarzanie danych w powyższych celach.

Program kursu tester manualny

Uczymy solidnych fundamentów testowania wzbogaconych o wiele aspektów codziennej pracy testera.

Podstawy
testowania

Zagadnienia m.in.:

Poznasz terminy i definicje niezbędne, żeby zrozumieć świat testów.
Zrozumiesz dlaczego testowanie oprogramowania jest niezwykle istotne, a jego głównym celem jest nie tylko znajdowanie błędów.
Dowiesz się o zasadach testowania, które zawierają dobre rady przydatne przy każdym typie testów.

Testowanie w cyklu
życia oprogramowania

Zagadnienia m.in.:

Robienie czegokolwiek bez planu nie ma sensu. Podobnie w testowaniu. Żeby dobrze przetestować aplikację, trzeba najpierw zaplanować co chcemy sprawdzić, dlaczego i w jakiej kolejności. W tym bloku nauczysz się również jak dobrze opisać co i jak powinno działać.
Firmy tworzące oprogramowanie muszą szybko reagować na zmiany w projekcie. Tutaj z pomocą przychodzą różne sposoby pracy, które pomagają ujarzmić chaos informacyjny, zespołowy i komunikacyjny.

Testowanie
wspierane narzędziami

Zagadnienia m.in.:

Zauważone błędy w aplikacji trzeba zapisać w odpowiednim miejscu. Do tego celu stworzono narzędzia, które pozwolą nam obserwować ich proces naprawy i umożliwią zarządzanie nimi.
Oręż testera składa się też z wielu innych mniejszych, ale równie istotnych narzędzi. Dowiesz się jak z nich korzystać, żeby twoja praca była efektywniejsza.

Praktyka
testowania

Zagadnienia m.in.:

Nie wszystkie projekty układają się idealnie. Niekompletna dokumentacja, brak wymagań, niestabilność środowiska testerskiego, wadliwa biblioteka to jedne z wielu ryzyk, z którymi możesz się spotkać.
Nauczysz się jak je identyfikować i jak nimi zarządzać.
Testowanie to rzemiosło. Musisz ćwiczyć, by stawać się w nim coraz lepszym. Więc na tych zajęciach poznasz różne typy stron i aplikacji oraz dowiesz się jak je testować. Nawet wielkie systemy informatyczne nie będą Ci już straszne.

Wprowadzenie do
automatyzacji

Zagadnienia m.in.:

Poznasz podstawowe konstrukcje i nauczysz się pisać proste programy, by móc je potem testować.
Zrozumienie potrzeb klienta nie jest proste. Tworzenie testów automatycznych w oparciu o zachowanie daje pewność, że klient faktycznie dostanie to, czego potrzebuje i jest dla niego istotne.
Chcesz zyskać więcej czasu na bardziej skomplikowane przypadki testowe? Nudzi Cię manualne wykonywanie cały czas tego samego scenariusza? Z pomocą przyjdzie Selenium WebDriver, dzięki któremu zautomatyzujesz swoje testy.

Projekty

Ten blok będzie dla Ciebie kompleksowym podsumowaniem zdobytej wiedzy. Nabyte umiejętności zastosujesz na skomplikowanym projekcie pod czujnym okiem trenera.

Czego nauczysz się na kursie?

W dobie natłoku wiedzy - artykułów, poradników i innych publikacji - nasz kurs daje esencję tego, co niezbędne, żeby zostać testerem oprogramowania.
W dodatku jego program ułożyliśmy analizując potrzeby pracodawców i aktualne trendy w IT.

 • Podstawy, które pozwolą Ci rozwinąć się dalej

  Zdobędziesz bogatą wiedzę potrzebną do zostania Testerem manualnym. Począwszy od podstaw testowania, techniki projektowania testów, aż po zarządzanie testerskim backlogiem.

 • Praktyczne podejście

  Nasz kurs to nie jest sucha teoria. Kładziemy nacisk na wiedzę, którą faktycznie wykorzystasz w swojej nowej pracy. Nauczysz się jak testować różne typy stron i aplikacji – od tych prostych do skomplikowanych.

 • Najlepsze techniki testowania

  Uczymy najlepszych metod testowania w oparciu o najpopularniejsze w branży narzędzia.

 • Przygotowanie do ISTQB

  Dowiesz się jak podejść do wszystkich pytań na egzaminie ISTQB. W szczególności tych najtrudniejszych.

Czy testowanie jest dla Ciebie?

Kurs Tester Manualny jest odpowiedni również dla osób bez wcześniejszego doświadczenia w testowaniu.

Pamiętaj, że brak doświadczenia możesz nadrobić. W trakcie kursu przygotujemy Cię do certyfikacji ISTQB oraz pracy na stanowisku Tester Manualny.

Niezbędne:

 • Determinacja
 • Chęć do nauki i działania
 • Umiejętność analitycznego, logicznego i przyczynowo-skutkowego myślenia

Mile widziane:

 • Angielski na poziomie B1
 • Minimalna styczność z programowaniem

Sprawdź wydarzenia w Twoim mieście

Zapisz się na bezpłatne spotkanie informacyjne i dowiedz się jak wejść do branży IT!

 • Kraków

  Dowiedz się, jak zostać programistą!

  24 kwietnia / 18:00

  Szczegóły
 • Kraków

  Zostań programistą Pythona!

  29 kwietnia / 00:00

  Szczegóły
 • Kraków

  Poznaj zawód testera oprogramowania!

  6 maja / 18:00

  Szczegóły
Zobacz więcej

Szczegóły kursu

Jesteś gotów na zmianę? :) Pamiętaj, że możesz rozpocząć naukę bez względu na to, czy posiadasz odpowiedni wkład finansowy, czy nie. Dzięki licznym opcjom finansowania na pewno znajdziesz właściwą na miarę swoich potrzeb.

Kraków

Start: 25 maja

Godzin szkoleniowych: 112h (zegarowe)
Tryb kursu: weekendowy
Sobota - niedziela
09:00 - 16:00

5 990 zł

Skorzystaj z pożyczek na kształcenie - dowiedz się więcej!

Nie czekaj! Zapisz się na kurs już dzisiaj!

Jestem zdecydowany,
co dalej?

Wypełnij formularz aplikacyjny, który znajdziesz po kliknięciu Aplikuj po prawej stronie lub jeśli korzystasz z telefonu powyżej. Nie jest to jednoznaczne z potwierdzeniem udziału i obowiązkiem zapłaty.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin w celu rozwiania ewentualnych wątpliwości. Jeżeli zdecydujesz się zapisać na kurs, dopełnimy formalności. W tym momencie Twój udział jest potwierdzony i miejsce na kursie zarezerwowane.

Przed rozpoczęciem kursu otrzymasz materiały do nauki online. Pomogą Ci one wdrożyć się w podstawy programowania oraz podstawy wybranej technologii.

Dla uczestników kursu materiały są obowiązkowe do przerobienia przed rozpoczęciem zajęć.

Zajęcia trwają od 2 do 3 miesięcy w zależności od trybu (wieczorowy lub weekendowy), prowadzą je doświadczeni i aktywni zawodowo trenerzy. W ich trakcie poznajesz tajniki programowania od podszewki oraz tworzysz własny projekt.

W trakcie kursu przeprowadzamy również testy sprawdzające wiedzę nabytą podczas zajęć. Nie są one obowiązkowe i nie wpływają na certyfikację, jednakże pozwalają na bieżąco monitorować swoje postępy.

Jeszcze w trakcie i po zakończonym kursie zostaniesz otoczony opieką konsultanta HR z branży IT, który kompleksowo przygotowuje Cię do efektywnego poszukiwania pracy. M.in. pomoże Ci stworzyć dokumenty aplikacyjne, przeszkoli z kompetencji miękkich i zaopatrzy w listę najpopularniejszych zagadnień/zadań, które najprawdopodobniej napotkasz na swojej drodze, szukając pracy.

Zgarnij 2000zł

Nie czekaj! Zapisz się już dziś, ciesz się niższą ceną i naładuj baterie przed nauką!

 

na Majówkowy Chillout!