Jesteśmy w 13 miastach Polski, niebawem w kolejnych

Szkolenia skierowane na zapotrzebowanie pracodawców

81% absolwentów znajduje zatrudnienie w ciągu 3 miesięcy

Szukasz możliwości uzyskania rabatu na udział w kursie? Jesteś zainteresowany płatnością ratalną? A może chciałbyś uzyskać dofinansowanie? Zapoznaj się z ofertą możliwości finansowania kursu, które oferujemy w ramach akademii. Jeśli masz dodatkowe pytania, nie znalazłeś tutaj interesującego Cię wariantu lub szukasz modelu idealnie skrojonego pod Twoje potrzeby, skontaktuj się z naszymi doradcami, a wspólnie dobierzemy optymalne dla Ciebie rozwiązanie.

 • Zapłać z góry

  Jeśli zdecydujesz się na płatność jednorazową, otrzymasz gwarantowane 5% rabatu od ostatecznej ceny kursu.

 • Kredytowanie kursu 0%

  Nie posiadasz wolnej gotówki a chciałbyś wziąć udział w kursie? Przygotowaliśmy, wraz z naszym partnerem finansowym, Alior Bankiem, specjalną ofertę, w której koszt kredytu opłacamy za Ciebie! Kredytowanie jest możliwe w 10 równych ratach.

 • Kredytowanie powyżej 10 rat

  Jeśli potrzebujesz wydłużenia okresu kredytowania to jest taka możliwość! Możesz rozłożyć płatność nawet do 60 rat z oprocentowaniem 0,5% w skali miesiąca.

  Uczysz się najbardziej perspektywicznego zawodu, a jednocześnie budujesz historię kredytową.

 • Rozłożenie płatności w SDA

  Nie chcesz otwierać procedury w banku? Możemy rozłożyć dla Ciebie płatność na 3 raty wewnątrz naszej akademii.

 • Finansowanie poprzez PUP

  Posiadasz status osoby bezrobotnej? Wesprzemy Cię w uzyskaniu dofinansowania z PUP. Jesteśmy instytucją szkoleniową, która posiada wieloletnie doświadczeniem w tym obszarze.

 • Dofinansowanie z Bazy Usług Rozwojowych

  Zgłoś się po dofinansowanie naszego kursu do Bazy Usług Rozwojowych PARP - możesz otrzymać wsparcie nawet do 80% ceny kursu. Na usługi zamieszczone w Bazie Usług Rozwojowych otrzyma dofinansowanie pracownik lub przedsiębiorca mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa, osoby samozatrudnione oraz w zależności od decyzji operatora danego województwa także osoby indywidualne. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

 • Bony Sodexo dla uczestników Kierunek Kariera

  Oferujemy nową metodę płatności za nasze kursy dla uczestników projektu Kierunek Kariera organizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie oraz Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości – bony Sodexo. Uczestnikami projektu mogą być pracujące osoby dorosłe, które mieszkają, uczą się lub pracują w Małopolsce. Aby skorzystać z tej metody płatności, uczestnik musi zapisać się na szkolenie przez Bazę Usług Rozwojowych.

 • Pożyczki rządowe "Inwestuj w rozwój"

  Złóż wniosek w ramach rządowego programu „Inwestuj w rozwój”. W jego ramach możesz uzyskać nieoprocentowaną pomoc zwrotną (tj. pożyczkę z możliwością częściowego umorzenia). Jej wysokość to od 600 do aż 100 000 złotych i jest nieoprocentowana, nieobciążona żadnymi dodatkowymi kosztami. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

 • Usługi rozwojowe dla MŚP w podregionie lubelskim

  Projekt „Usługi rozwojowe dla MŚP w podregionie lubelskim” realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Pracownicy MŚP mogą uzyskać dofinansowanie do 5 000 zł, a przedsiębiorstwo do 15 000 zł rocznie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

 • Pożyczki Projekt OPEN

  Projekt OPEN proponuje bezpłatną pożyczkę na kształcenie z możliwością umorzenia do 25% kwoty. W ramach programu możesz otrzymać dofinansowanie do kursu rozłożone nawet na 60 rat. Skorzystaj z pomocy zwrotnej i zapisz się na kurs lub spłać już rozpoczęte szkolenie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Wybierz kurs i zapisz się już dziś

 • Java od podstaw

  Gdańsk

  24.04.2019

  szczegóły
 • Java od podstaw

  Łódź

  27.04.2019

  szczegóły
 • Java od podstaw

  Szczecin

  27.04.2019

  szczegóły
 • Java od podstaw

  Lublin

  27.04.2019

  szczegóły
 • osoba kontaktowa

  Umów się, żeby porozmawiać z nami o kursie!

  Gdynia, Aleja Zwycięstwa 96/98, skrzydło IVD, II piętro

  58 782 48 88

Zgarnij 2000zł

Nie czekaj! Zapisz się już dziś, ciesz się niższą ceną i naładuj baterie przed nauką!

 

na Majówkowy Chillout!