Jesteśmy w 13 miastach Polski, niebawem w kolejnych

Szkolenia skierowane na zapotrzebowanie pracodawców

81% absolwentów znajduje zatrudnienie w ciągu 3 miesięcy

OpusCapita patronem toruńskiego kursu Java

Fińska firma OpusCapita objęła kwietniowy kurs Java w Toruniu swoim patronatem.

OpusCapita przetwarza, automatyzuje i optymalizuje procesy biznesowe dla 3 tys. klientów z 100 krajów na całym świecie. Obsługuje ponad 200 milionów transakcji elektronicznych rocznie. Główna siedziba firmy znajduje się w Helsinkach w Finlandii. Odziały w Polsce zlokalizowane są w Warszawie i Toruniu.

W szeregach firmy znaleźć zatrudnienie mogą:

 

 • Integration Specialist (Java)
 • ServiceNow System Specialist (JavaScript)
 • Technical Support Engineer
 • Technical Project Manager
 • Application Specialist / DevOps
 • Customer Service Specialist

Rynek IT w Toruniu

Jeśli zadajesz sobie pytanie, czy warto uczyć się programowania w Toruniu, polecamy Ci zapoznać się z sytuacją na lokalnym rynku pracy. O komentarz na ten temat poprosiliśmy OpusCapita:

„Rynek pracy w obszarach IT w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. Według różnych szacunków na polskim rynku pracy brakuje obecnie od 30 do 50 tys. specjalistów IT.  Sytuację tę możemy zaobserwować również w województwie kujawsko-pomorskim. Działające w regionie firmy IT nieprzerwanie prowadzą procesy rekrutacyjne i poszukują dodatkowych osób do pracy. 

W OpusCapita w Toruniu zatrudniamy zarówno osoby zaczynające dopiero swoją karierę zawodową w IT, jak i doświadczonych specjalistów, zarówno programistów, jak i pracowników działów ServiceDesk i ekspertów do wsparcia aplikacji.  Dynamicznie zmieniają się też obszary specjalizacji w jakich poszukujemy pracowników – w poprzednich latach stawialiśmy głownie na języki C, C# czy .Net, od pewnego czasu stawiamy na javę. Podstawowym kryterium rekrutacyjnym jest znajomość języka angielskiego, wiele perspektyw rozwoju w branży czeka również na osoby znające  inne języki obce, zwłaszcza niemiecki oraz osoby z doświadczeniem w obsłudze klienta biznesowego.

Z naszej obserwacji lokalnego rynku pracy jest to idealny moment na przekwalifikowanie się i rozpoczęcie swojej kariery zawodowej w IT. Oczywiście nie jest łatwo od razu stać się programistą, ale odbycie kursu prowadzonego przez praktyków na pewno ułatwi start. W naszej firmie każda nowo zatrudniona osoba może liczyć na wsparcie mentora, który odpowiedzialny jest za wdrożenie i szkolenia, a także pomoc w realizacji pierwszych zadań.  Praca w IT daje perspektywy rozwoju na wiele lat i sama w sobie jest ciekawa.  Zarobki w branży IT są wyższe niż w innych gałęziach gospodarki, a międzynarodowe firmy, jak OpusCapita, dla swoich pracowników oferują szeroki wachlarz benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, czy karta sportowa), możliwość pracy z najnowszymi technologiami, pracy zdalnej i realizacji  projektów dla globalnych klientów”.

 

Oficjalną stronę patrona znajdziesz tutaj.

Wybierz kurs i zapisz się już dziś

 • Java od podstaw

  Gdańsk

  24.04.2019

  szczegóły
 • Java od podstaw

  Gdynia

  27.04.2019

  szczegóły
 • Python od podstaw

  Wrocław

  27.04.2019

  szczegóły
 • Python od podstaw

  Poznań

  27.04.2019

  szczegóły
 • osoba kontaktowa

  Umów się, żeby porozmawiać z nami o kursie!

  Gdynia, Aleja Zwycięstwa 96/98, skrzydło IVD, II piętro

  58 782 48 88

Zgarnij 2000zł

Nie czekaj! Zapisz się już dziś, ciesz się niższą ceną i naładuj baterie przed nauką!

 

na Majówkowy Chillout!