Jesteśmy w 13 miastach Polski, niebawem w kolejnych

Szkolenia skierowane na zapotrzebowanie pracodawców

81% absolwentów znajduje zatrudnienie w ciągu 3 miesięcy

Perform Media Poland patronem majowego kursu Java w Katowicach!

Perform Media Poland patronem kursu Javy

Miło nam poinformować, że międzynarodowa firma Perform Media Poland została patronem naszego majowego kursu Javy od podstaw w Katowicach!

Perform Media Poland jest międzynarodową firmą, która programuje dla sportu – jest wiodącą grupą dostarczającą przekaz medialny i informacje sportowe w wersji cyfrowej dla milionów użytkowników. Zbierają, przetwarzają i dostarczają dane – relacje online, komentarze, statystyki – z największych wydarzeń sportowych. W 26 biurach Perform Media Poland umiejscowionych na wszystkich kontynentach świata codziennie pracuje ponad 1400 pracowników oraz kilka tysięcy freelancerów, którzy dostarczyli już ponad 4,5 miliarda relacji live z wydarzeń sportowych, których odbiorcami miesięcznie jest średnio około 185 milionów fanów. Biuro firmy w Katowicach jest głównym centrum deweloperskim i finansowym. Oddział stale się rozwija, oferując swoim pracownikom ambitne projekty, możliwość rozwijania strategicznych dla grupy produktów oraz świetną atmosferę i możliwości rozwoju.

Perform Media Poland o Javie

Poprosiliśmy Perform Media Poland o komentarz na temat Javy oraz jej wykorzystania w firmie:

„Java jest jednym z najbardziej popularnych języków programowania używanym wśród specjalistów na całym świecie. Język ma ponad 20-letnią i historię dzięki temu posiada sprawdzone rozwiązania oraz wypracowane standardy, według których rozwiązuje się problemy programistyczne. Java posiada również znakomitą dokumentację oraz liczną społeczność, co czyni ją jednym z najlepszych języków do nauki programowania na świecie. Tego języka używają między innymi takie firmy jak Amazon, Facebook, LinkedIn oraz eBay. Ucząc się Javy mamy możliwość szybkiego poznania najlepszych praktyk programowania obiektowego oraz funkcyjnego. Składnia języka jest skonstruowana w sposób, który ułatwia zrozumienie zasad programowania.

W Perform Media Poland korzystamy z Javy do pracy z aplikacjami serwerowymi, które dostarczają duże ilości danych. Java jest również wykorzystywana do automatyzacji testów funkcjonalnych opartych na symulacji interakcji użytkowników z przeglądarką internetową oraz do sprawdzania odpowiedzi serwera.”

 

Spotkanie informacyjne w Katowicach

24 kwietnia zapraszamy na spotkanie informacyjne w Katowicach dotyczące kursu Javy od podstaw, podczas którego poznacie przedstawiciela firmy Perform Media Poland. Dowiecie się między innymi o działalności firmy oraz o tym, jak na co dzień w Perform Media Poland wykorzystuje się Javę.

Wybierz kurs i zapisz się już dziś

 • Java od podstaw

  Gdańsk

  24.04.2019

  szczegóły
 • Python od podstaw

  Wrocław

  27.04.2019

  szczegóły
 • Python od podstaw

  Poznań

  27.04.2019

  szczegóły
 • Java od podstaw

  Gdańsk

  27.04.2019

  szczegóły
 • osoba kontaktowa

  Umów się, żeby porozmawiać z nami o kursie!

  Gdynia, Aleja Zwycięstwa 96/98, skrzydło IVD, II piętro

  58 782 48 88

Zgarnij 2000zł

Nie czekaj! Zapisz się już dziś, ciesz się niższą ceną i naładuj baterie przed nauką!

 

na Majówkowy Chillout!