Jesteśmy w 13 miastach Polski, niebawem w kolejnych

Szkolenia skierowane na zapotrzebowanie pracodawców

81% absolwentów znajduje zatrudnienie w ciągu 3 miesięcy

Pobierz nasz autorski informator o branży IT
i korzystaj z innych przywilejów!

JetPack Book

Jet Pack Book to obszerny informator z zakresu wejścia na rynek pracy w branży IT. Przyda się każdemu, kto chce rozpocząć naukę programowania i poznać bliżej branżę IT, głównie w kontekście pracy programisty.

Znajdziesz w nim:


• informacje nt. rynku IT w Polsce
• relacje z typowego dnia pracy programistów
• podpowiedzi, jak przygotować się do poszukiwania pracy
• wypowiedzi rekruterów z branży IT
• 10 przykazań juniora z pierwszej ręki
• słownik IT
i wiele innych

Po wypełnieniu formularza otrzymasz maila z potwierdzeniem i darmowym Jet Pack Bookiem w prezencie:

Abyśmy mogli pomóc Ci zostać programistą potrzebujemy od Ciebie jednej zgody 🙂 dzięki temu będziemy mogli wysyłać Ci maile z informacjami o kursach, promocjach, wydarzeniach, ofertach pracy od naszych partnerów itp., a także kontaktować się telefonicznie lub sms-owo, na podane przez Ciebie dane kontaktowe.

Wyrażam zgodę na**:
(obowiązek informacyjny) Pełna treść zgody:

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

KTO JEST ADMINISTRATOREM TWOICH DANYCH OSOBOWYCH I JAK MOŻESZ SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ?

Administratorem Twoich danych osobowych jest SDA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni (KRS 0000554532), Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy KRS, NIP 5842741225. Jeśli masz pytania dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych: [email protected]

W JAKIM CELU I PRZEZ JAKI CZAS PRZETWARZAMY TWOJE DANE OSOBOWE?

W celach marketingowych Twoje dane będziemy przetwarzali na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody przez 5 lat liczonych od dnia następującego po dacie wyrażenia zgody.
Dzięki tej zgodzie będziemy mogli przesyłać Ci informacje na temat naszej oferty, wydarzeń przez nas organizowanych i promocji, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

KOMU PRZEKAZUJEMY TWOJE DANE OSOBOWE?

Aby zapewnić Ci najwyższy standard obsługi, Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom, które je przetwarzają na nasze zlecenie, w szczególności dostawcy usług księgowych, prawnych, marketingowych lub informatycznych . Nie udostępniany Twoich danych naszym partnerom biznesowym, chyba że wyrazisz na to odrębną zgodę.

JAKIE SĄ TWOJE PRAWA W ZWIĄZKU Z PRZETWARZANIEM PRZEZ NAS TWOICH DANYCH OSOBOWYCH?

Masz prawo:
• dostępu do treści Twoich danych,
• do sprostowania Twoich danych,
• do usunięcia Twoich danych,
• do ograniczenia przetwarzania Twoich danych,
• do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
• do przenoszenia danych,
• do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na przetwarzanie danych dokonywane przez nas przed jej cofnięciem.

Przysługuje Ci również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy obowiązującego prawa. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne.

W JAKI SPOSÓB DOPASOWUJEMY USŁUGI DO TWOICH ZAINTERESOWAŃ I PREFERENCJI?

Podane przez Ciebie dane osobowe są analizowane przez naszych pracowników w taki sposób, by przedstawić Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.
(treść zgody) Pełna treść zgody: przetwarzanie danych przez SDA Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)
*Pola obowiązkowe
**Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne dla możliwości świadczenia usług przez SDA Sp. z o. o. z siedzibą w Gdyni.
Administratorem danych osobowych użytkownika jest SDA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni (KRS 0000554532, Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy KRS), NIP 5842741225, kapitał zakładowy 5 000 zł. W każdym czasie użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane osobowe będą przechowywane przez okres do czasu wycofania przez użytkownika zgody na przetwarzanie danych w powyższych celach.

Zgarnij 2000zł

Nie czekaj! Zapisz się już dziś, ciesz się niższą ceną i naładuj baterie przed nauką!

 

na Majówkowy Chillout!