Pomorskie idzie w IT
A Ty?

Rozpocznij swoją przyszłość w projekcie z 50% zniżką. Zostań specjalistą od Frontendu

Jedyny taki projekt w skali kraju! Dowiedz się jak do niego dołączyć!

zapisz się na webinar

Zrób kurs z 50% dofinansowaniem i zacznij pracować jako specjalista od Frontendu!

Decyduj się szybko, bo liczba miejsc jest ograniczona.
A z kursem startujemy już na koniec marca!

Chcesz zarabiać więcej? Mieć więcej satysfakcji z pracy? Najważniejszy jest dla Ciebie rozwój zawodowy? Chcesz więcej czasu spędzać w domu? To wszystko znajdziesz w branży IT. To wszystko znajdziesz w IT w Pomorskim!

 

Podczas webinaru dowiesz się, jak zapisać się na dofinansowany w 50% kurs Frontend organizowany przez Software Development Academy – największą akademię programowania w krajach Europy Środkowej i Wschodniej oraz Invest in Pomerania – regionalną inicjatywę non-profit, która pomaga zagranicznym inwestorom realizować projekty inwestycyjne na Pomorzu.

Opowiemy także czego nauczysz się na kursie oraz jakie możliwości otworzy przed Tobą jego ukończenie. Dofinansowany kurs Frontend to nie tylko 240 h wiedzy teoretycznej i praktycznej, po której zyskujesz umiejętności i gotowość do pracy w branży IT. To także doradztwo kariery, indywidulane konsultacje CV, symulacja rozmowy technicznej przed Twoim interview z przyszłym pracodawcą, w trakcie i już po kursie.

Ten wyjątkowy projekt finansowy jest przez Invest in Pomerania – podmiot pozyskujący inwestorów, co sprawia, że Twoja atrakcyjność na rynku pracy idzie w górę.

Dlaczego akurat Frontend?

  1. Jeśli patrzysz na strony internetowe i zastanawiasz się „jak oni to zrobili?”, to praca frontend developera jest dla Ciebie wymarzona. Będziesz odpowiadać za programowanie tego, co jest widoczne w systemie i nauczysz się wykorzystywać do tego różne narzędzia.

  2. Nastaw się na ciągły rozwój, ponieważ stale dochodzą nowe rozwiązania. Ich opanowanie jest niezbędne, aby szybko i sprawnie wspierać doświadczenia użytkownika na styku z technologią.

  3. Podczas kursu wykonasz serwis internetowy oraz aplikację. Poznasz różne frameworki (i dowiesz się, co to znaczy) oraz język JavaScript, który obok HTML i CSS jest obecnie standardem dla internetu.

A do tego teraz kurs wart 10 400 zł, jest dostepny za jedyne 5 200 zł!

zapisz się na webinar

Jakie są zasady?

dlaczego warto rozwazyc zmiane

Czy muszę mieć wykształcenie branżowe?

Na naszym kursie nauczysz się wszystkiego od podstaw. Nie musisz mieć ukończonych studiów informatycznych, technicznych, ani w ogóle ukończonych studiów 😉 Nasz kurs przygotuje Cię w pełni do pracy na wybranym stanowisku w branży IT. Metoda kształcenia jaką stosujemy pozwala nam dużo bardziej efektywnie przekazywać i rozwijać wiedzę oraz umiejętności naszych kursantów, niż robią to mozolne studia. Tak więc zapomnij o tym, ze aby się dobrze nauczyć zawodu w branży IT musisz spędzić 3 do 5 lat na uczelni. My przygotujemy Cię w kilka miesięcy!

Dlaczego Pomorskie?

Kurs jest współfinansowany przez inicjatywę Invest in Pomerania działającą w województwie pomorskim. Jej celem jest zwiększenie atrakcyjności regionu, miedzy innymi poprzez zapewnienie potencjalnym inwestorom wykwalifikowanych pracowników, którzy będą mogli zasilić ich zasoby. W tym roku Invest in Pomerania nawiązała współpracę z Software Development Academy przy zrekrutowaniu i przeszkoleniu 140 osób, które ostatecznie nawiążą współpracę z firmami zlokalizowanymi w województwie pomorskim.

Czy muszę mieszkać w Pomorskim?

Nie. Do kursu może przystąpić każda osoba, która przeszła proces rekrutacji na kurs, niezależnie od miejsca zamieszkania. Tak więc możesz mieszkać w Gdańsku, Berlinie, Opolu czy Wałbrzychu, pod warunkiem, że ostatecznie będziesz szukać pracy w branży IT (pod kątem wyszkolonej podczas kursu specjalizacji) w województwie pomorskim. Warto również wiedzieć, że forma zatrudnienia jest dowolna. Może to być praca stacjonarna, ale także zdalna. Jednak zachęcamy mocno do przeprowadzki nad morze 🙂

Jak szukać pracy po kursie?

Pomyśleliśmy także o tym. Dostaniesz od nas kompleksowe wsparcie. W trakcie kursu pomożemy Ci stworzyć profesjonalne CV oraz profil LinkedIn, które staną się Twoją wizytówką na rynku pracy. Weźmiesz udział w praktycznych warsztatach z naszym doradcą kariery, który przygotuje Cię do rozpoczęcia procesu poszukiwania pracy. Grupowe spotkanie z trenerem doświadczonym w rekrutacjach w branży IT z pewnością dostarczy Ci mnóstwo wiedzy na ich temat. Poznasz także przykładowe pytania rekrutacyjne i sposoby, dzięki którym odpowiednio przygotujesz się na interview.

Pomorskie idzie w IT!

Sektor ICT (Information and communications technology) jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się na Pomorzu.
Obecnie na Pomorzu, głównie w Trójmieście, pracuje ponad 25 000 programistów, którzy znajdują zatrudnienie w firmach produktowych (Boeing, Hapag-Lloyd, Nodea) outsourcingowych (Sii, EPAM, Ciklum, Kainos, Cognizant, Wipro) lub wewnętrznych działach IT w Centrach Usług Wspólnych (Maersk Drilling, Staples, DNV GL).

Pod względem obsługiwanych procesów zdecydowanie dominuje tworzenie oprogramowania (software development) i powiązane z tym procesy badań i rozwoju (R&D), a także: wsparcie IT (IT support), utrzymanie aplikacji (Application Administration) oraz zarządzanie infrastrukturą (infrastructure management).

Liczba osób zatrudnionych w sektorze rośnie w tempie około 6% rocznie, a inwestycji na pomorzu nieustannie przybywa.

To Twoja szansa!

Nie ma na co czekać!
Kurs Frontend rusza już w drugiej połowie marca!

Dowiedz się więcej na spotkaniu online.

zapisz się na webinar

Sprawdź pozostałe technologie

Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu grantowego „Invest in Pomerania 2020”.