50% dofinansowania na kurs zawodowy!
Zmień branżę na IT

Zostały ostatnie miejsca!

Weź udział w webinarze i dowiedz się jak uzyskać 50% dofinansowania na kurs, po którym zmienisz pracę. 

zapisuję się na webinar

To wydarzenie już się zakończyło.

Zostań jednym ze 140 szczęśliwców.
Odbierz stypendium na kurs, rozpocznij naukę 50% taniej dzięki wsparciu Invest in Pomerania

Chcesz zarabiać więcej? Mieć więcej satysfakcji z pracy? Najważniejszy jest dla Ciebie rozwój zawodowy? To wszystko znajdziesz w branży IT. To wszystko znajdziesz w IT w Pomorskiem!

Weź udział w webinarze i dowiedz się, jak uzyskać dofinansowanie w wysokości 50% na kursy organizowane przez Software Development Academy oraz Invest in Pomerania – regionalnej inicjatywie non-profit, która pomaga zagranicznym inwestorom realizować projekty inwestycyjne na Pomorzu.

Możesz też od razu wysłać zgłoszenie do udziału w kursie

Dzięki zaangażowaniu w projekt Invest in Pomerania – podmiotu pozyskującego inwestorów tworzących miejsca pracy na Pomorzu Twoja atrakcyjność na rynku pracy, jako absolwenta kursu, istotnie się poprawia, a co za tym idzie – Twoje szanse na zatrudnienie znacznie rosną. Dowiedz się więcej o wszystkich naszych kursach.

sprawdzam kursy

Jakie są zasady?

dlaczego warto rozwazyc zmiane

Kto może skorzystać?

Każdy. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w IT, aby wziąć udział w rekrutacji do projektu. Specjalizujemy się w nauczaniu od podstaw, a nasz kurs przygotuje Cię w pełni do pracy na wybranym stanowisku w branży IT. Do tej pory zaufało nam 15000 osób w 11 krajach. Dołącz do tych, którzy już odważyli się zmienić swoje życie i rozpoczęli pracę w najciekawszej branży na rynku pracy.

Dlaczego województwo pomorskie?

Kurs jest współfinansowany przez inicjatywę Invest in Pomerania działającą w województwie pomorskim. Celem tej inicjatywy jest zwiększenie atrakcyjności regionu, miedzy innymi poprzez zapewnienie potencjalnym inwestorom wykwalifikowanych pracowników, którzy będą mogli zasilić ich zasoby. Dzięki temu 140 osób uzyska stypendia umożliwiające skorzystanie z kursu z dofinansowaniem, a po kursie nawiązanie współpracy z firmami zlokalizowanymi w województwie pomorskim.

Czy muszę mieszkać w Pomorskiem?

Nie. Do kursu może przystąpić każda osoba, która przeszła proces rekrutacji na kurs, niezależnie od miejsca zamieszkania. Tak więc możesz mieszkać w Gdańsku, Berlinie, Opolu czy Wałbrzychu, pod warunkiem, że ostatecznie będziesz szukać pracy w branży IT w województwie pomorskim. Fair deal?

Jak szukać pracy po kursie?

Uzyskasz kompleksowe wsparcie. W trakcie kursu pomożemy Ci stworzyć profesjonalne CV oraz profil LinkedIn, które staną się Twoją wizytówką na rynku pracy. Weźmiesz udział w praktycznych warsztatach z doradcą kariery, który przygotuje Cię do rozpoczęcia procesu poszukiwania pracy. Poznasz także przykładowe pytania rekrutacyjne i sposoby, dzięki którym odpowiednio przygotujesz się do rozmów o pracę.

Pomorskie idzie w IT!

Sektor ICT (Information and communications technology) jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się na Pomorzu.
Obecnie na Pomorzu, głównie w Trójmieście, pracuje ponad 25 000 programistów, którzy znajdują zatrudnienie w firmach produktowych (Boeing, Hapag-Lloyd, Nodea) outsourcingowych (Sii, EPAM, Ciklum, Kainos, Cognizant, Wipro) lub wewnętrznych działach IT w Centrach Usług Wspólnych (Maersk Drilling, Staples, DNV GL).

Pod względem obsługiwanych procesów zdecydowanie dominuje tworzenie oprogramowania (software development) i powiązane z tym procesy badań i rozwoju (R&D), a także: wsparcie IT (IT support), utrzymanie aplikacji (Application Administration) oraz zarządzanie infrastrukturą (infrastructure management).

Liczba osób zatrudnionych w sektorze rośnie w tempie około 6% rocznie, a inwestycji na Pomorzu nieustannie przybywa.

To Twoja szansa!

Chcesz wiedzieć więcej?

Poznaj kursy, które oferujemy w ramach programu

sprawdzam kursy

Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu grantowego „Invest in Pomerania 2020”.