Bezpłatny webinar

Ścieżki kariery w IT
Odkryj je z nami!

Chcesz rozpocząć karierę w IT, ale nadal zastanawiasz się od czego zacząć? Dowiedz się, jak przekształcić umiejętności, które już posiadasz i wykorzystać je w branży IT.

Nasz specjalista, Jakub Żak, pomoże Ci wybrać odpowiednią dla Ciebie ścieżkę kariery!

Zapisuję się na webinar

Szczegóły spotkania

Termin

21 października
18:00

Czas trwania

90 minut

Cena

Dzielimy się wiedzą za free

Miejsce

Dowolne miejsce na świecie (spotkanie LIVE)

Podczas tego webinaru dowiesz się:

 1. Jakie są ścieżki kariery w branży IT?

 2. Jak wybrać tę właściwą, która będzie pasować do Twoich umiejętności, charakteru i stylu życia?

 3. Jak skutecznie wykorzystać swoje wcześniejsze doświadczenie?

 4. Jak odkryć umiejętności, które już posiadasz?

 5. Jakie umiejętności przydadzą się na konkretnym stanowisku IT?

 6. Jaką drogę wybrać, jeśli nie masz doświadczenia?

Nasz ekspert odpowie na wszystkie powyższe pytania!

Jakub Żak

Wszystko zaczęło się w 2013 roku, gdy poznałem Bitcoina. Zdałem sobie sprawę, że pieniądz musi przestać być bardziej użyteczny. Bo przecież za dużo jest walut, wymian, kantorów i całego problemu z przesyłaniem pieniędzy.

A jeśli bitcoin to i programowanie w Blockchain. Właśnie tak poznałem całą branżę IT, na czele z programowaniem. Od tej pory jestem pasjonatem IT, ciekawym wszelkich technologii. Z czasem zauważyłem, że dużo znajomych pyta mnie, jaką drogę wybrać na start dla siebie w IT.

Dzięki temu, że na mojej drodze pojawiło się SDA mogę na większą skalę pomagać ludziom.
Bo przecież nie każdy rodzi się programistą, inni potrzebują się przebranżowić.

 • data
  21.10
  godzina
  18:00
  typ
  webinar
  gdzie
  zdalnie
  cena
  0 zł
  weź udział close modal
  • data
   28.10
   godzina
   18:00
   typ
   webinar
   gdzie
   zdalnie
   cena
   0 zł
   weź udział close modal
   Ten webinar jest dla Ciebie, jeśli:

   Masz dosyć swojej obecnej pracy?

   Wstajesz do pracy z niechęcią? Na pytanie o Twoją pracę odpowiadasz serią narzekań? Jeśli tak jest, to dlaczego jeszcze nie zmieniłeś pracy?

   Odczuwasz wypalenie zawodowe?

   Jesteś coraz bardziej zmęczony? Masz poczucie, że do pracy chodzisz za karę i z zazdrością patrzysz na znajomych opowiadających o swoich sukcesach. Jeśli tak jest, to dlaczego jeszcze nie zmieniłeś pracy?

   Ciągle za mało zarabiasz?

   Płace rosną, ale nie u Ciebie? Masz poczucie niesprawiedliwości, bo zarabiasz mniej niż Twoi znajomi, choć ciężko pracujesz? Jeśli tak jest, to dlaczego jeszcze nie zmieniłeś pracy?

   Myślisz o karierze w IT, ale zakładasz, że się do tego nie nadajesz?

   Zastanawiasz się nad pracą w IT, ale obawiasz się, że to nie dla Ciebie? Pamiętaj, że brak doświadczenia nie przekreśla Twojej kariery!

   Wejdź z nami na wyższy poziom swojej kariery!

   Nie bój się zmian. To się opłaca!

   Oni zmienili swoje życie zawodowe

   kiedyś Administrator Danych dziś Junior Java Developer

   Arkadiusz Montsko

   „Moja podróż z Software Development Academy zaczęła się od przeszukania googla na temat kursów związanych z Javą. Stwierdziłem: „Zaryzykuję” i wybrałem pakiet „Gwarancja pracy”, który na późniejszym etapie okazał się strzałem w dziesiątkę. Pierwsze wrażenie firmy SDA było rewelacyjne, pracownicy bardzo pomocni, a formalności szybko załatwione. Na zajęciach odczuwałem pełną swobodę i brak stresu, ponieważ panowała świetna atmosfera. Podsumowując z czystym sumienie bardzo polecam wybranie SDA i pakietu „Gwarancja pracy”, ponieważ bardzo szybko rozwinąłem swoje umiejętności i znalazłem pierwszą pracę”.

   kiedyś Urzędniczka dziś UX Designer

   Magda Walnik

   „Strach ma wielkie oczy…ale nie wtedy, gdy masz przy sobie Doradcę Kariery SDA. Decyzja o zmianie pracy, gdy ma się na głowie kredyt hipoteczny jest jedną z najtrudniejszych. Gdybym, po zakończonym kursie, nie podjęła współpracy w ramach pakietu Gwarancji Pracy, nie wiedziałabym, jak SKUTECZNIE aplikować do pracy w nowej branży i pewnie zabrakłoby mi motywacji, aby nadal szukać. Dzisiaj jestem spełniającą się UX Designerką, mam wspaniałą pracę pełną wyzwań i nieoczekiwanych zwrotów akcji, ciekawy projekt i szansę na sukces. Warto zainwestować te pieniądze, bo rezultat sam Was zaskoczy”.

   kiedyś Inżynier Budownictwa dziś Java Developer

   Kamil Musiałkowski

   „W momencie szukania pierwszej pracy w branży IT pracowałem jeszcze u poprzedniego pracodawcy. Decyzja o zakupie pakietu Gwarancja Pracy wynikała z konieczności łączenia aktywnej pracy i poszukiwania nowej. Opieka w ramach gwarancji pracy pozwoliła mi ograniczyć działania do tych, które najlepiej przekładają się na znalezienie pracy. Dodatkowo wiele zadań, realizowanych w ramach pakietu, było dla mnie zupełną nowością i na pewno nie wykonałbym ich bez opieki w ramach pakietu. Ustawiczna, choć i elastyczna współpraca z SDA w ramach Gwarancji Pracy pozwoliła mi znaleźć pracę w branży IT, za co bardzo dziękuję :). “

   Odkryj świat IT razem z nami!

   Pośpiesz się, liczba miejsc jest ograniczona! 

   Zapisuję się na webinar

   Kim jesteśmy?

   Software Development Academy to największa akademia programowania w Europie, która przygotowuje do rozpoczęcia pracy w IT.

   W ciągu 7 lat doświadczenia SDA przeprowadziliśmy wiele szkoleń i kursów z zakresu IT, w których udział wzięło ponad 11 000 kursantów, z powodzeniem realizując swoje marzenia o karierze w branży IT.

   Aby realizować swoją misję, stworzyliśmy skuteczny system nauczania, w którym instruktorzy dzielą się wiedzą i doświadczeniem zdobywanym przez lata pracy w branży IT, a doradcy HR udzielają wskazówek dotyczących znalezienia pracy po zakończeniu kursu.

   Odkryj świat IT!

   close modal
   Serwis wykorzystuje pliki cookies.

   Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

   zgadzam się