Jesteśmy w 13 miastach Polski, niebawem w kolejnych

Szkolenia skierowane na zapotrzebowanie pracodawców

81% absolwentów znajduje zatrudnienie w ciągu 3 miesięcy

Skyrise patronem kursu .NET (C#)

Miło nam poinformować, iż firma Skyrise została patronem kursu .NET (C#) od podstaw w Katowicach!

Skyrise to katowicki software house, który projektuje i wdraża rozwiązania informatyczne oparte o technologię Microsoft .NET.

Sami o sobie mówią: “W naszych projektach stosujemy również technologie eksperymentalne, elementy sztucznej inteligencji oraz machine learningu. Obszarem naszych zainteresowań są w znacznej mierze Systemy Inteligentnego Transportu.

Na co dzień łączymy pasję z pracą, zachowując przy tym zdrowy balans. W Skyrise dbamy o kulturę pracy, a także rozwój.  Szkolimy się i systematycznie poszerzamy zakres wiedzy naszych pracowników. Nasz Zespół to przede wszystkim grupa darzących się szacunkiem i sympatią pasjonatów, którzy stanowią zgraną ekipę nie tylko pod względem zawodowym, ale także prywatnym, organizując wspólne inicjatywy w pracy i poza nią :)”.

 

Skyrise o branży IT na Śląsku:

Poprosiliśmy Karolinę Jarczyk, HR Specialist w Skyrise, o komentarz na temat sytuacji branży IT w regionie:

Górny Śląsk- do nie dawna kojarzony nierozerwalnie z przemysłem wydobywczym, wzbudzał mniej więcej podobne wyobrażenia u większości „Nieślązaków”: jak okiem sięgnąć straszą smutne kominy kopalń, poprzetykane gdzie nie gdzie szarymi miastami po ulicach których snują się górnicy, a mieszkańcy oddychają węglem.

Od kilku lat Śląsk jednak dzielnie walczy z tym niesprawiedliwym stereotypem stając się swoistą „kopalnią” nowoczesności, oryginalności i … talentów! To właśnie one, talenty i ludzie którzy je przejawiają, sprawiły, że Górny Śląsk, a zwłaszcza Katowice stały się tak interesującym miejscem do rozkwitu polskich oddziałów wielu zagranicznych firm IT, a także nasze rodzime firmy chętnie decydują się na założenie lub rozwój działalności właśnie na Śląsku.

Co sprawia, że Śląsk jest tak interesującym miejscem dla branży IT? Odpowiedź jest prosta- ludzie. Wyjątkowi, ambitni i doskonale wykształceni. Bogata oferta uczelni wyższych sprawia, że Śląsk stał się regonem przyjaznym biznesowi.

Co daje nam, Ślązakom fakt, że wspomniany biznes lgnie na Śląsk? Możliwości. Możliwości rozwoju, ciekawych projektów, samorealizacji. Boom informatyczny sprawił, że śląski rynek pracy dla programistów to niemalże legendarne El Dorado ociekające złotem.

Doczekaliśmy czasów, kiedy rynek pracy stał się zdecydowanie rynkiem pracownika, pracownika IT. Co to oznacza w praktyce? Że to praca szuka człowieka. Firmy z godną Houdiniego kreatywnością prześcigają się w pomysłach, jak wyprzedzić konkurencje, jak stać się najbardziej atrakcyjnym miejscem pracy i jak w końcu „złowić” programistów, którzy zasilą ich szeregi.

Przyjrzyjmy się żartobliwie określanym „wyznawcom Microsoftu”, programistom .NET, którzy są na 3 miejscu, po Javie i SQL-u, poszukiwaną grupą specjalistów. Tylko na pracuj.pl, jednym z najpopularniejszych portali rekrutacyjnych, znaleźć możemy ponad 120 oferty pracy w tej technologii. Niemal każda firma IT, której zakładkę „kariera” przeczeszemy w poszukiwaniu szansy na ciekawą przyszłość, posiada w swych szeregach miejsce dla .NETowców.

Śląsk to także miejsce, w którym wspomniany .NET mocno się rozwija, oferując swoim sympatykom liczne Meet-upy, spotkania i konferencje, wśród których wymienić możemy Śląską Grupę Microsoft czy .NET Meetups.

Dobra rada na koniec? Zainwestuj w .NET na Śląsku”.

 

Wydarzenie “Game, set… Java vs. .NET!”

19 maja zapraszamy na event, który ma za zadanie przybliżyć osobom dopiero myślącym o nauce programowania dwie technologie: Javę oraz .NET. Firma Skyrise będzie gościem specjalnym wydarzenia oraz weźmie udział w panelu dyskusyjnym, w którym zderzymy ze sobą te dwie technologie.

Wstęp jest bezpłatny (link do biletów).
Szczegóły wydarzenia oraz aktualności znajdziesz tutaj.

 

 

Wybierz kurs i zapisz się już dziś

 • Java od podstaw

  Gdańsk

  24.04.2019

  szczegóły
 • Python od podstaw

  Wrocław

  27.04.2019

  szczegóły
 • Python od podstaw

  Poznań

  27.04.2019

  szczegóły
 • Java od podstaw

  Gdańsk

  27.04.2019

  szczegóły
 • osoba kontaktowa

  Umów się, żeby porozmawiać z nami o kursie!

  Gdynia, Aleja Zwycięstwa 96/98, skrzydło IVD, II piętro

  58 782 48 88

Zgarnij 2000zł

Nie czekaj! Zapisz się już dziś, ciesz się niższą ceną i naładuj baterie przed nauką!

 

na Majówkowy Chillout!