🚀 Teraz każdy nasz kurs zgarniesz w obłędnie niskiej cenie! Nawet 40% taniej >>CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ<<

SDA / webinar ekspercki

Webinar ekspercki | Jaki kierunek w IT wybrać

Bartosz Chojnacki to programista i trener języka Python z czteroletnim doświadczeniem w branży IT. Posiada także doświadczenie jako DevOps oraz automatyk testów. Certyfikowany developer Chmury Azure w zakresie Artificial Intelligence. Poza Pythonem programuje w JavaScript. Entuzjasta narzędzi do generowania grafiki z wykorzystaniem algorytmów sztucznej inteligencji tj. Midjourney, czy DALL-E, a także wszelakich narzędzi z zakresu sztucznej inteligencji, które wspomagają codzienną pracę (nie tylko programistyczną). Znajduje wiele radości i inspiracji, uczestnicząc w dyskusjach i prowadząc szkolenia, bo wierzy, że współpraca i wymiana wiedzy pozwala nam na tworzenie innowacyjnych rozwiązań i wspólny rozwój.

Anna Dulny-Leszczyńska to projektantka UX, obecnie związana z Capgemini. Moderatorka Design Thinking. Z wykształcenia italianistka, magistra kierunku Media Interaktywne i Widowiska oraz absolwentka studiów podyplomowych User Experience Design – projektowanie doświadczeń użytkownika produktów cyfrowych na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Poza pracą projektową szkoli początkujących user experience designerów oraz młodzież. Mentorka w programie Tech Leaders.

Adam Postawka to ertyfikowany tester z czteroletnim doświadczeniem komercyjnym w testowaniu front-endu i back-endu. Obecnie pracuje w EQ system technology jako tester automatyzujący w projektach z obszaru worforce managment. Przygodę z testowaniem rozpoczynał w firmie Alteris S.A. jako młodszy specjalista do spraw jakości oprogramowania z obszaru medycznego. Prace szkoleniową rozpoczął od pracy na studiach jako trener piłkarski, dzięki czemu legitymuje się licencją UEFA B. Następnie uczył programowania dzieci aż rozpoczął pracę jako mentor z zakresu testowania oprogramowania. Regularnie prowadzi również webinary z zakresu testowania automatycznego oraz testowania wydajności w firmie, w której aktualnie pracuje.

Prowadzący: Michał Mysiak to założyciel i główny udziałowiec największej akademii programowania w Europie Środkowo-Wschodniej. Firmy, którymi zarządza Michał, zasilają rynek ponad 5000 nowych talentów z branży IT rocznie. Absolwenci akademii trafiają do tak kluczowych firm – jak m.in. Morgan Stanley, GE, Ericsson, Generali, Orange czy Lufthansa.