Wybierz kurs 50% taniej, a drugi zgarnij w prezencie jeszcze przez 2023.11.30 19:59:59 >>SPRAWDZAM<<

SDA / Lekcje demo | DS, UX/UI

Bezpłatne lekcje demo – sprawdź, jak uczymy

Pora na Twój upskilling

A co, jeśli Twoja zawodowa pewność siebie może być jeszcze większa?

Nie trać dłużej szans, aby to sprawdzić. Masz umiejętności, które łatwo możesz wznieść na wyższy poziom. To Ty decydujesz, jak bardzo.

Weź udział w lekcji demo i sprawdź, co możesz z nami osiągnąć w branży IT.

sprawdzam daty

Wybierz Data Science

Często mówi się, że Data Scientist to specjalista, który ma większą wiedzę o statystyce niż przeciętny programista i większą wiedzę o programowaniu niż przeciętny statystyk.

Data Science to stosunkowo młoda dziedzina w branży IT. To po prostu nauka o danych. Data scientist łączy w sobie umiejętności programisty i analityka danych.

Nagła popularność tego zawodu pokazuje również, że firmy coraz częściej zmagają się z dezorganizacją danych i potrzebują przede wszystkim skutecznego, ale i kreatywnego połączenia różnego rodzaju analiz. Jako data scientist będziesz zarządzać, przetwarzać i optymalizować dane.

To wydarzenie już się zakończyło.

Wybierz UX/UI

Wrażenia użytkownika nie są przypadkiem. O te najlepsze dba właśnie UX/UI designer.

Ten zawód to wyraz dobrego smaku i ciągłej ciekawości. Jako UX/UI designer nie licz na nudę. Będziesz jak agent 007 w świecie IT. To Ty prześledzisz ścieżki użytkownika i zaplanujesz je tak, aby realnie wpływać, co najmniej, na jego decyzje zakupowe!

A skoro zakupy to i ogrom emocji… Jeśli dotąd zagwozdką było dla Ciebie to, kto rządzi Twoimi pragnieniami, już chyba znasz odpowiedź.

To wydarzenie już się zakończyło.

Dlaczego warto wziąć udział w lekcji demo

Poznasz program kursu

Nasze kursy prowadzimy według autorskiej metodyki. Programy przygotowujemy na bazie wieloletnich doświadczeń. Dowiedz się, o jaki zakres wzbogacisz swoją wiedzę.

Sprawdzisz, jak uczymy w praktyce

Zobacz, jak zachęcamy do rozwoju praktycznych umiejętności w trakcie kursu. U nas teoria musi równać się praktyce!

Szybko zdobędziesz odpowiedzi

Lekcje prowadzimy na żywo. Do Twojej dyspozycji są nasi trenerzy. To praktycy i eksperci w swojej dziedzinie. Jeśli jeszcze masz wątpliwości, lekcja demo to moment, w którym znikną.