Bezpłatny warsztat z SDA w Twoim mieście

Zaprojektujemy Twoją ścieżkę kariery w IT

Spotkaj się z nami w Krakowie. Weź udział w warsztacie z doradcą kariery i wybierz najlepszy dla siebie kierunek w IT.

Pracujemy w kilkunastoosobowych grupach. To oznacza, że liczba miejsc jest ograniczona. Nie zwlekaj i zarezerwuj miejsce teraz.

rezerwuję miejsce

Miejsce spotkania

Hotel Polonia, ul. Basztowa 25

Co zyskasz dzięki warsztatowi

wynagrodzenie

Damy Ci lepszą perspektywę przyszłości

Zbadamy Twoje mocne strony i wskażemy Ci kierunek, w którym najlepiej sprawdzisz się w IT. Przedstawimy Ci jasny plan.

Oszacujemy Twoje przyszłe zarobki

Według raportu JustJoinIT w 2021 roku np. junior java developer zarabiał nawet 8 106 zł na umowie o pracę i 9 600 zł na B2B.

Otrzymasz nawet 3000 zł na Twój start w IT

Tylko uczestnicy naszych warsztatów mogą zdobyć stypendium na swój start w IT. Aplikujesz w trakcie spotkania.

Kim są nasi doradcy kariery

Jakub Żak

doradca kariery w IT

Swoją przygodę z IT rozpoczął w 2013 roku, gdy po raz pierwszy usłyszał o bitcoinie. A jeśli o bitcoinie to i o programowaniu w blockchain. Od tej pory, Jakub stał się pasjonatem IT. Swoją pasję szybko zamienił w pracę. Z czasem zaczęły się pojawiać firmy, które potrzebowały wprowadzić technologię blockchain do swoich biznesów.

Jakub, swoje pierwsze kroki w IT, stawiał w web developmencie. Z czasem zauważył, że dużo znajomych pyta go o to, jaką drogę w IT wybrać? Web dev, UX/UI, Java, Python? Wybór, na początku, wcale nie jest oczywisty. Dlatego w SDA, Jakub pomaga przyszłym kursantom odpowiedzieć na kluczowe pytanie: którą technologię wybrać?

Jak przygotować się do warsztatu

Zarezerwuj czas

Pracujemy warsztatowo i do ostatniego pytania. Nasze spotkania trwają zazwyczaj dwie godziny.

Zabierz narzędzia

W trakcie warsztatu wykonasz zadania online. Będziesz potrzebować do tego komputera albo smartfona.

dlaczego warto rozwazyc zmiane

Otwórz się na nowe

Uczestnicy naszych warsztatów mogą zdobyć stypendium na swój start w IT. Aplikujesz w trakcie spotkania.

Na jakie pytania otrzymasz odpowiedzi

 1. Czy branża IT jest dla Ciebie?

  Rozwiejemy Twoje wątpliwości i sprawdzimy czy najlepiej odnajdziesz się w roli testera oprogramowania, programisty Javy, Pythona czy może bliżej jest Ci do Data Science, UX/UI Design, Cybersecurity bądź GameDeva. W trakcie spotkania przeprowadzimy test, który uwzględni Twoje doświadczenie, cechy charakteru i jasno wskaże najlepszy dla Ciebie kierunek w IT. Bez obaw! Pytania nie dotyczą wiedzy technicznej.

 2. Jak nauczyć się programowania od podstaw i ile czasu Ci to zajmie?

  Test wskaże kierunek Twojej kariery, a doradca przedstawi Ci plan, jak tam dotrzeć. Otrzymasz jasny przepis na dobry start w IT. Tylko uczestnicy warsztatów mają szansę zdobyć stypendium na start w IT. Kwota stypendium obniża ceny kursów w Software Development Academy nawet o 3000 zł!

 3. Jak wygląda w tej chwili branża IT i dlaczego wciąż potrzeba tak wielu programistów?

  Branża IT to bez dwóch zdań branża przyszłości. Rozwija się w ogromnym tempie i daje szansę na realne zatrudnienie osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki w IT. W trakcie spotkania pokażemy Ci zarówno badania, jak i raporty, które podkreślą kierunki, jakie dają największą szansę, aby szybko znaleźć pracę.

 4. Jak wygląda praca programisty?

  Praca programisty daje wolność. Nie stawia ograniczeń. Pracujesz zdalnie, więc wybór należy do Ciebie. Chcesz programować z drugiego końca świata i równocześnie wygrzewać się na słońcu? Nie ma problemu. Opowiemy Ci, czym jest digital nomadyzm i jak dzięki temu np. w tydzień znaleźć pracę w Tajlandii.

 5. Jak znaleźć pierwszą pracę w IT i jak pomoże Ci w tym Software Development Academy?

  Spokojnie. Zadbamy o wszystko kompleksowo! W Software Development Academy nie przekazujemy Ci jedynie wiedzy. Jeśli chcesz, dostaniesz od nas również gwarancję pracy, która nie tylko płynnie wprowadzi Cię do nowej branży, ale przy okazji zdejmie z Ciebie ciężar stresu i obaw o przyszłość.

 6. Co zyskali ludzie, którzy już zaryzykowali i wybrali branżę IT?

  Najlepiej zobrazują to sukcesy i projekty naszych kursantów. Pokażemy Ci, jak wiele udało im się osiągnąć od czasu ukończenia kursu oraz jak, w praktyce, wykorzystali realne umiejętności przekazane przez naszych trenerów.

 7. Jak zdobyć stypendium w ramach naszego programu?

  Warsztaty prowadzimy w małych grupach. Dlatego w trakcie spotkania każdy uczestnik może porozmawiać z doradcą kariery indywidualnie. To ważne, bo dzięki tej rozmowie już w trakcie spotkania dowiesz się, czy otrzymasz stypendium na swój start w IT.

Działaj! Zarezerwuj miejsce teraz

Pracujemy w kilkunastoosobowych grupach. To oznacza, że liczba miejsc jest ograniczona. Nie zwlekaj i zarezerwuj miejsce teraz.

rezerwuję miejsce

Jakie projekty możesz tworzyć w IT. Sprawdź, czego nauczyliśmy naszych kursantów

The New You

Celem tego projektu było stworzenie internetowej aplikacji fitness, która angażowałaby trenerów i zachęcała użytkowników do zdrowego stylu życia. Jak wyszło w praktyce? Aplikacja zawiera takie funkcje, jak plany żywieniowe, porady treningowe, bibliotekę wideo z poradnikami oraz czat. Co więcej, aby osiągnąć optymalną wagę i budować siłę, pozwala użytkownikom brać udział w wyzwaniach. Oferuje też obowiązkowy codzienny plan treningowy i żywieniowy wraz ze wszystkimi niezbędnymi poradami i wskazówkami.

Brzmi ciekawie? W trakcie warsztatu pokażemy Ci więcej

Znajdź najlepszy dla siebie kierunek w branży IT. Zarezerwuj miejsce na warsztacie i wspólnie zaprojektujmy Twoją ścieżkę kariery.

rezerwuję miejsce

Kim jesteśmy

Nazywamy się Software Development Academy. Jesteśmy placówką kształcenia ustawicznego. Lubimy tworzyć wokół siebie przestrzeń, która pozwala nam rosnąć w siłę. Dlatego wybraliśmy branżę przyszłości – IT. Uczymy programowania. Chcemy pomagać naszym kursantom z powodzeniem spełniać swoje marzenia o pracy, która pozwala im żyć tak, jak lubią.