Web Developer – możesz nim zostać!

Bezpłatny webinar

Myślisz o wejściu do branży IT już od dłuższego czasu? Weź udział w bezpłatnym spotkaniu online i spotkaj się z nami bez wychodzenia z domu!

 • data
  21.10
  godzina
  18:00
  typ
  webinar
  gdzie
  zdalnie
  cena
  0 zł
  weź udział close modal
  Przeglądając oferty pracy pewnie nie raz trafiłeś na to określenie, ale czy na pewno wiesz, czym taka osoba się zajmuje? Praca Web Developera polega na udziale w tworzeniu witryn i aplikacji internetowych. Jego głównym zadaniem jest zakodowanie strony w odpowiednim języku programowania tak, aby była ona funkcjonalna. Po ukończeniu naszego kursu zyskujesz szansę na zostanie programistą!

  A teraz czas na konkrety, czyli ile możesz zarabiać jako Web Developer?
  Junior: 4 830 – 6 200 zł
  Mid: 7370 – 9370 zł
  Senior: 11 580 – 13 940 zł
  *stawka brutto na UOP i netto na B2B (wg raportu wynagrodzenia.pl)

  Dołącz do branży IT bez wychodzenia z domu!

  Czas trwania

  18:00-19:30

  Cena

  Bezpłatnie

  Miejsce

  Dowolne miejsce na świecie (spotkanie online)

  Szczegóły spotkania

  1. Wstęp do web developmentu

   Wprowadzimy Cię w tematykę web developmentu, opowiemy o codziennej pracy w tym zawodzie oraz w jakich branżach można znaleźć zatrudnienie.

  2. Pierwsze kroki w branży IT

   Podpowiemy, jak zrobić pierwszy krok do branży IT oraz doradzimy, którą ścieżkę kariery warto wybrać.

  3. Q&A

   Czas na Twoje pytania i nasze odpowiedzi!

  4. Oferta specjalna

   Na zakończenie spotkania zaoferujemy Ci specjalną zniżkę. Masz 72h na skorzystanie z niej!

  Spotkanie jest dla Ciebie jeśli:

  Chcesz się dowiedzieć jak zostać Web Developerem

  Dowiesz się, jakie kroki należy podjąć, by rozpocząć pracę na tym stanowisku oraz jakie wymagania stawiane są kandydatom.

  Chcesz się dowiedzieć dlaczego właśnie tą ścieżkę wybrać

  Jako Web Developer możesz pracować w marketingu, e-commerce, sprzedaży, czy przy rozwijaniu technologiach internetowych. Na spotkaniu opowiemy Ci o zastosowaniach jakie ma branża web developmentu.

  Jak wygląda ścieżka awansu?

  Poznasz możliwości rozwoju w ramach tego zawodu!

  Rozwiejemy Twoje wątpliwości

  Dowiesz się, dlaczego warto wstąpić do Software Development Academy. A dodatkowo w trakcie spotkania odpowiemy na wszystkie nurtujące Ciebie kwestie. Czekamy na Twoje pytania!

  Co mówią osoby, które się odważyły?

  “Ukończyłem kurs “Java od podstaw”. Program szkolenia zahacza o wszystkie zagadnienia niezbędne do rozpoczęcia pracy jako Junior Java Developer. Dużym plusem jest pomoc doradztwa zawodowego, które SDA oferuje w pakiecie ze szkoleniem. Otrzymałem wiele wskazówek o tym jak tworzyć CV, jak dostosować profil zawodowy na portalach społecznościowych i czego spodziewać się na rozmowach rekrutacyjnych. Absolwenci są stale informowani o dostępnych ofertach pracy / stażu”.

  Kacper

  “Pomocni trenerzy i super obsługa klienta – większość spraw i próśb załatwiana jest ekspresowo. Kurs w trybie dziennym jest bardzo intensywny i porusza wiele zagadnień w ciągu 3-4 miesięcy nauki od 9:00 do 16:00, cztery dni w tygodniu (na szczęście z tygodniowymi przerwami, co jakiś czas np. na majówkę). Wiadomo, że wszystkie tematy w tak krótkim czasie nie zostaną omówione dogłębnie, ale kurs daje solidne podstawy do dalszego rozwoju”.

  Paweł

  “W SDA ukończyłam kurs “Python od podstaw”. Podczas trwania kursu zdobyłam szeroki zakres umiejętności technicznych. Trenerzy są bardzo pomocni, otwarci na zadawanie pytań przez kursantów. Uważam też, że bardzo wartościowym podejściem jest prowadzenie każdego bloku zajęć przez innego trenera. Można zaobserwować różne podejścia do sposobu nauki, implementowania metod czy korzystania z technologii. Projekt końcowy to rewelacyjne podsumowanie zdobytych podczas kursu umiejętności”.

  Weronika

  “Kurs w SDA ułatwił mi wejście w branżę IT. Konkretnie w obszar testowania oprogramowania. W SDA otrzymałem kompleksową teorię niezbędną do pracy, jaką dziś wykonuje podczas testowania softu” .

  Rafał

  “Uważam, że kurs testera automatyzującego w SDA był satysfakcjonujący. Trenerzy przykładali wagę do tego, by każdy mógł nadążyć z materiałami. Trenerzy wykazywali się cierpliwością i dużo tłumaczyli. Były momenty, w których mogłem się z nimi skontaktować, nawet po godzinach. To samo dotyczy doradców kariery, którzy rzetelnie wyjaśniali, jak, co i gdzie poprawić, by zwiększyć swoje szanse na pracę w IT”.

  Hubert

  “Gorąco polecam Akademię SDA, która odpowiednio przygotowała i pomogła znaleźć zatrudnienie w IT. Ciekawe materiały szkoleniowe, wykwalifikowana kadra trenerska, a także kompleksowa pomoc w napisaniu CV oraz przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej. Naprawdę warto!”.

  Eryk

  “Polecam ogromnie! Super podejście do kursantów, żadnego stresu. Dużo materiałów, do których mamy dostęp nawet po kursie (a to się przydaje). Praca znaleziona. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że szukając jej, warto każdą rozmowę kwalifikacyjną traktować jak kolejną naukę. Niektóre firmy z chęcią odsyłają szczegółowy feedback z informacją, co nam nie poszło najlepiej. Polecam też dodać klauzulę o przyszłych rekrutacjach, działa”.

  Katarzyna

  “Kurs w SDA był dla mnie wyjątkowym doświadczeniem, które zaowocowało zdobyciem pierwszej pracy w IT. Bardzo dobrze wspominam kontakt z Doradcami Kariery, dziękuje za cenne rady. Uważam, że w większości trafiłem na wyjątkowych i pomocnych trenerów. Kurs polecam, lecz nie każdemu, bo bez zaangażowania i świadomości celu będą to tylko wydane pieniądze”.

  Patryk
  • data
   21.10
   godzina
   18:00
   typ
   webinar
   gdzie
   zdalnie
   cena
   0 zł
   weź udział close modal
   Poznaj nasze kursy

   close modal
   Serwis wykorzystuje pliki cookies.

   Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

   zgadzam się