Wybierz kurs 50% taniej, a drugi zgarnij w prezencie jeszcze przez 2023.11.30 19:59:59 >>SPRAWDZAM<<

SDA / Webinary / Tester oprogramowania

Zarabiaj na błędach innych

Testuj! Sprawdzaj! Chroń projekty IT przed błędnym kodem.

Przyjdź na darmowy webinar i dowiedz się na czym polega praca Testera.

zapisuję się na webinar

Daty i godziny webinarów

 • data
  07.12
  godzina
  18:00
  typ
  webinar
  gdzie
  zdalnie
  zapisuję się na webinar close modal

  • data
   13.12
   godzina
   18:00
   typ
   webinar
   gdzie
   zdalnie
   zapisuję się na webinar close modal

   Co będziesz wiedzieć po webinarze?

   1. Jaka jest sytuacja na rynku pracy?

    Razem przyjrzymy się aktualnej dynamice rynku pracy. Krytycznym okiem spojrzymy na dzisiejszy krajobraz gospodarki i tego, co na nas czeka w najbliższej przyszłości.

   2. Jak wygląda od środka branża IT?

    Zajrzysz za kulisy dynamicznie rozwijającej się branży technologicznej. Pokażemy plusy i obalimy mity pracy w IT, dzięki czemu poznasz realia kariery osób początkujących w nowych technologiach.

   3. Czym zajmuje się Tester oprogramowania?

    Dowiesz się, jak wygląda praca Testera na co dzień — jakie ma zadania i za co odpowiada. Będziesz wiedzieć, jak rola testowania odnajduje się w całej organizacji i projekcie.

   4. Co musisz zrobić, aby zostać Testerem IT?

    Zastanawiasz się, jak zabrać się za przebranżowienie na testera — spokojnie, wszystko Ci wytłumaczymy. Pokażemy krok po kroku: jakie umiejętności musisz zdobyć, co musisz potrafić, aby dostać pierwszą pracę. Opowiemy również o tym, jakie dodatkowe doświadczenie lub kwalifikacje są cenne w tej roli.

   5. Jak zbudowany jest kurs? Dlaczego mam go wybrać?

    Opowiemy Ci o naszym kursie, poznasz harmonogram, zakres tematów, sposób nauczania, formę. Odkryjesz naszą unikalną strukturę kursu, zaprojektowaną, tak aby nauka była wciągająca, kompleksowa i wprowadzała do świata IT.

   6. Jakie mam możliwości finansowania?

    Wiemy, że nie każdy może pozwolić sobie na inwestycję w 100% wartości kursu, dlatego oferujemy również inne formy finansowania. Poznasz je wszystkie i wybierzesz tę która Ci najbardziej odpowiada.

   Dlaczego warto wybrać Software Tester?

   Wyzwania każdego dnia

   Tester oprogramowania codziennie staje przed nowymi wyzwaniami. Każdego dnia rozwiązuje zagadki, jakie kryje przed nim nowe oprogramowanie.

   Wyłapywanie błędów

   Praca testera polega na wyłapywaniu błędów w oprogramowaniu. Dzięki tobie firma nie oberwie za wadliwe oprogramowanie i uniknie niezadowolonych klientów i złej reputacji. Jesteś superbohaterem, który ratuje firmę.

   Praca kreatywna

   Kreatywność to must have w pracy Software Testera. Wyjdź poza schemat, myśl nieszablonowo, testuj i zarabiaj na błędach innych.

   Łatwe wejście w świat IT

   Wiele osób uważa, że ścieżka Testera Oprogramowania to łatwe wejście w świat IT. Nie potrzebujesz lat doświadczenia, znajomości wielu różnych technologii.

   Lepszego momentu nie będzie!

   Wejdź do branży IT, żyj spokojnie i nigdy więcej nie martw się o pieniądze.

   zapisuję się na webinar

   Czy wiesz, że…

   Niezauważone błędy w oprogramowaniu mogą kosztować firmy grube miliony? Nie mówiąc już o utracie reputacji, która jest bezcenna.

   Pracując jako Software Tester, już na start możesz zarabiać 6500 zł netto! Nieźle prawda?

   Praca Testera to ciągłe rozwiązywanie zagadek, wymagająca detektywistycznego zacięcia. Lubisz adrenalinę? Trafiłeś idealnie.

   Twoja zmiana w trzech krokach

   Wrzuć na luz – już masz to w sobie

   Boisz się, że sobie nie poradzisz a testowanie to dla Ciebie czarna magia? Spokojnie. Wiesz więcej niż myślisz. Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw wykorzystując doświadczenia, które już masz. To nasz sekretny przepis na sukces.

   zapisuję się na webinar

   A może szukasz czegoś innego?