Zostań swoim Świętym Mikołajem

W te Święta spraw sobie prezent, który zostanie z Tobą na dłużej. Dostań więcej za mniej – teraz wyższy pakiet naszych kursów dostaniesz w cenie niższego.

A dodatkowo wyższe pakiety kupisz do 30% taniej!

zapakuj sobie prezent pod choinkę!

Promocja trwa do 22.12.2022

Do końca promocji zostało 2022.12.22 23:59:59

Jak sprawić sobie najlepszy prezent na Święta?

Koniec roku to czas zmian i planowania tego, co przed nami. Już teraz możesz wyprzedzić fakty i zacząć realizować postanowienia noworoczne, sprawiając sobie wyjątkowy prezent pod choinkę – karierę w IT. Tylko teraz dostaniesz więcej za mniej: wyższy pakiet kursów, kupisz w cenie niższego. Dodatkowo dorzucamy do tego 30% zniżki!

Do 30% taniej!

W te Święta obdaruj najbliższych magicznymi prezentami, ale nie zapominaj o sobie. Też zasługujesz na szczególny podarunek, a już tym bardziej na taki, który zostanie z Tobą na dłużej. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie zniżki do 30% na każdy kurs z naszej oferty. Dzięki temu możesz zaoszczędzić nawet ponad 7 500 złotych!

Więcej za mniej

Ale to nie wszystko. Najlepszy prezent to taki, który sprawia, że zamiast stać w miejscu, rozwijasz się jeszcze bardziej. Chcemy, aby nasi kursanci kończyli kurs na najwyższym poziomie wiedzy, dlatego w te święta za wyższy pakiet kursów zapłacisz jak za mniejszy!

Brzmi dobrze?

Wypełnij formularz u dołu strony, a my skontaktujemy się z Tobą!

Zostaw nam swój numer!

Skorzystaj z najlepszej okazji na Święta

Najlepsze prezenty to takie, które zostają z Tobą na całe życie.

Zapisz się na kurs za pośrednictwem formularza znajdującego się na dole strony.


W okresie od 06 grudnia do końca 22 grudnia zapisz się na kurs obejmujący jedną z następujących technologii: Java od podstaw, Python od podstaw, Tester oprogramowania, Data Science, UX/UI Designer i Frontend.

Wymienione kursy dostaniesz ze zniżką 30% lub do 30%


Wszystkie kursy w wyżej wymienionym okresie podlegają rabatowi w wysokości do 30% od standardowej ceny usługi szkoleniowej. Rabat równy 30% przysługuje na wszystkie wymienione kursy w pakietach Kariera w IT, Kariera w IT PRO, a także Gwarancja Pracy (z wyjątkiem kursu Frontend). Promocja obejmuje również kurs Cybersecurity, który jest dostępny tylko w pakiecie Kariera w IT. Kursy w pakiecie Wiedza można dostać ze zniżką w zakresie od prawie 9% do ponad 17%.

Dostań więcej za mniej!


Z okazji Świąt przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny prezent. W okresie trwania promocji wyższy pakiet otrzymasz w cenie niższego. Co to znaczy w praktyce? Pakiet Kariera w IT możesz dzisiaj kupić w cenie pakietu Wiedza, z kolei pakiet Kariera w IT PRO możesz dostać w cenie pakietu Kariera w IT w standardowej wersji.

Czym jest pakiet Kariera w IT PRO?

W porównaniu do standardowej oferty Kariera w IT wersja PRO jest wzbogacona o Indywidualne Doradztwo Kariery, Job Coaching i konsultacje z Trenerem. Skorzystanie z tej oferty pozwoli Ci wejść na rynek IT z jeszcze pełniejszym pakietem wiedzy.

Czym Kariera w IT PRO różni się od standardowego pakietu Kariera w IT?

 • Kurs 298 godzin z trenerem (szkolenie Java od podstaw, Warsztaty Scrum, HR Class, IT Interview)
 • Materiały szkoleniowe (dostęp do Bazy Wiedzy, szkolenia w formie video, Workbook – podręcznik, dostęp do biblioteki SDA)
 • Egzamin
 • Zaświadczenie o ukończeniu kursu
 • Certyfikat SDA
 • Dostęp do Strefy Kursanta
 • Przygotowanie z Doradcą Kariery CV i Linkedin

 • Kurs 298 godzin z trenerem (szkolenie Java od podstaw, Warsztaty Scrum, HR Class, IT Interview)
 • Materiały szkoleniowe (dostęp do Bazy Wiedzy, szkolenia w formie video, Workbook – podręcznik, dostęp do biblioteki SDA, Tester+)
 • Egzamin
 • Zaświadczenie o ukończeniu kursu
 • Certyfikat SDA
 • Dostęp do Strefy Kursanta
 • Przygotowanie z Doradcą Kariery CV i Linkedin
 • Indywidualne Doradztwo Kariery
 • Job Coaching
 • Indywidualne konsultacje z Trenerem

Jakieś wątpliwości?

Chcesz skorzystać ze zniżki i zaoszczędzić nawet do ponad 7 500 złotych, ale nadal masz wątpliwości?

Wypełnij poniższy formularz, to wszystko Ci wyjaśnimy 🙂

wchodzę w to!

Czemu warto zainwestować w pakiet Gwarancja Pracy?

Prócz korzyści zawartych w pakiecie Kariera w IT PRO, przy zakupie Gwarancji Pracy maksymalizujesz swoje szanse na jak najszybsze wejście na rynek. Historie naszych kursantów potwierdzają, że skorzystanie z Gwarancji Pracy pozwala znaleźć ją nawet w trakcie kursu! 

W ramach tej usługi otrzymasz dodatkowo szereg aktywności przygotowujących do podjęcia kariery w IT. Wśród nich m.in. dodatkowe szkolenia z aplikacji Asana czy materiały szkoleniowe, a także konsultacje z zakresu języka angielskiego czy symulacja rozmów rekrutacyjnych wraz z feedbackiem od doświadczonych rekruterów.

Nasi Doradcy Kariery na bieżąco będą dostarczać także oferty pracy, na które możesz zaaplikować oraz zadania rozwojowe, które pozwolą Ci lepiej przygotować się do rozmów rekrutacyjnych, zadbają o Twoją markę osobistą w Internecie oraz pozwolą wyróżnić się na tle innych kandydatów.

Sprawdź, jakiej technologii możesz się nauczyć

Python

Python jest obecnie jednym z najpopularniejszych i najczęściej używanych języków programowania na świecie. Tym, co sprawia, że ​​Python jest tak popularny, jest to, że za jego pomocą można rozwijać praktycznie każdą technologię i każdą branżę. Korzysta z niego wiele dużych firm, takich jak Google, Facebook, czy Netflix.

Data Science

Data science specialist to jeden z najbardziej pożądanych w branży ekspert IT, łączący w sobie, niczym “człowiek renesansu”, kompetencje i możliwości programisty oraz analityka danych. Powinien mieć zmysł przedsiębiorcy i analityka biznesowego, a także zdobyć kompetencje z zakresu matematyki, statystyki i programowania.

Cybersecurity

Raporty wskazują, że w 2021 roku było aż 3,5 miliona nieobsadzonych miejsc pracy w obszarze cyberbezpieczeństwa. Ta liczba jest szczególnie niepokojąca, ponieważ skala cyberprzestępczości rośnie równie szybko. Specjalista od Cybersecurity zajmuje się przede wszystkim sieciami lokalnymi od strony defensywnej i zapobiega atakom hakerskim.

Front-End

Jeśli serwis WWW podzielimy na to, co widzi każdy użytkownik po wpisaniu adresu strony wyszukiwarce i na to, czego nie zobaczy na pierwszy rzut oka, to Front-end to ta widoczna część strony i tym właśnie zajmują się specjaliści z tego zakresu. To oni dbają o to, żeby strony były przyjemne w odbiorze, dlatego na tym stanowisku szczególnie dobrze postrzegane są osoby z wyczulonym gustem wizualnym.

Java

Java jest jednym z tych języków, które warto poznać wszerz i wzdłuż, nie tylko, aby zdobyć dobrze płatną, stabilną pracę. Ważne jest również to, że język ten jest na bieżąco udoskonalany, pozwala tworzyć w Internecie niemal wszystko i daje ogromne możliwości rozwoju. Java to dobry wybór dla osób, które chcą szybko wejść do branży IT.

Tester oprogramowania

Tester to osoba, która sprawdza oprogramowanie, wychwytuje błędy, a także analizuje wymagania dotyczące konkretnej aplikacji lub programu. Można wyróżnić dwa rodzaje testerów: testera manualnego, który ręcznie sprawdza dany produkt i ocenia, czy wszystkie funkcje działają poprawnie i efektywnie oraz testera automatycznego, który musi przygotować skrypty.

UX/UI Designer

UX/UI Designer to w rzeczywistości dwa różne zawody, ale bardzo sobie bliskie. Ten pierwszy zajmuje się projektowaniem stron internetowych i produktów cyfrowych w taki sposób, aby były intuicyjne i przyjemne w odbiorze ze strony użytkownika (user experience – doświadczenia użytkownika). Z kolei UI designer (user interface – interfejs użytkownika) skupia się na przygotowywaniu docelowych projektów interfejsu.

Ten prezent z pewnością dotrze do Ciebie przed Świetami!

A jak nam nie wierzysz, to zapoznaj się z regulaminem promocji.

regulamin

Twoi przyszli trenerzy to praktycy

Senior Java Developer

Grzegorz Witczak

„Jestem starszym programistą Java/Kotlin w GFT Poland. Ukończyłem Politechnikę Gdańską na kierunku Informatyka. Oprócz programowania lubię dzielić się swoją wiedzą jako prelegent konferencyjny i trener programowania. Uważam, że ​​nauczanie teorii, poparte wieloma przykładami i ćwiczeniami, jest najlepszym sposobem, aby uczniowie odnieśli sukces jako juniorzy w branży IT. Do zobaczenia na kursie JAVA od podstaw”.

Java Developer

Piotr Buczek

„Jestem trenerem IT i specjalizuję się w kursach Javy. Posiadam kierunkowe wykształcenie techniczne. Jestem entuzjastą metodyk zwinnych z doświadczeniem w pracy jako Java developer. Interesuje mnie tworzenie i walidacja pomysłów na produkty oraz wypełnianie luki między produktem, zarządzaniem projektami i rozwojem. Mam doświadczenie na stanowiskach zarówno technicznych jak i kierowniczych. Do zobaczenia na kursie Java od podstaw”.

Programista Java Hybris

Przemysław Woźniak

„Zawodowo programuję od 2015 roku, ale pierwsze linijki kodu napisałem jako 13-latek. Jestem zwolennikiem i praktykiem ekstremalnych technik programowania. Kodowanie to rzemiosło, w którym ciągle się doskonalę. Tworzyłem aplikacje internetowe dla międzynarodowych korporacji, takich jak CGI, Orange i Bosch. Obecnie pracuję jako Senior Java Developer dla największego banku w Europie Środkowej, PKO BP. Do zobaczenia na kursie Java od podstaw”.

Execution Leader – Scrum Master

Sylwia Klang

„Po ukończeniu Uniwersytetu Gdańskiego na wydziale Zarządzania – pełniłam różne role kierownicze. Następnie przeszłam do bardziej wymagającej roli Project Managera specjalizującego się w budownictwie i projektowaniu wnętrz. Zdecydowanie praca w branży IT jest moim największym wyzwaniem i dlatego daje tyle frajdy! Szybkie tempo rozwoju, zmieniające się wymagania i współpraca – to moje codzienne zadania”.

Director of Software Products

Mateusz Chromiński

„Jestem doświadczonym praktykiem IT z dużym zapleczem technicznym i doświadczeniem w zarządzaniu projektami IT. Kierowałem zespołami składającymi się z 3-25 inżynierów zarówno w metodologiach projektowania jak i opracowywania produktów, głównie w projektach opartych na Javie. Z powodzeniem prowadziłem szkolenia dla różnych klientów korporacyjnych. Osobiście jestem zapalonym piekarzem chleba i amatorskim graczem w gry planszowe. Widzimy się na kursie Java od podstaw”.

Tester oprogramowania/Producent gier komputerowych

Wojciech Becla

„Pracuję w IT od 6 lat, z czego większość moich działań to gamedev. Zaczynałem jako tester, projektant scenarzysta, a obecnie jestem producentem gier komputerowych w Madmind Studio. Pracowałem nad grami w Ten Square Games, Picadilla, Vivid Games i Huuuge. Dodatkowo jestem współzałożycielem grup filmowych Short Cuts i Rękawkoszuli oraz nauczycielem akademickim w Dolnośląskiej Szkole Wyższej”.

Wykładowca, SQL, PL/SQL, ETL Developer

Przemysław Starosta

„Jestem doświadczonym programistą baz danych. Pracowałem z bazami takimi, jak Oracle, SQL Server oraz PostgreSQL i MySQL. Dodatkowo znam C#, VBA i modelowaniem procesów ETL. Pracowałem dla Lidla, GSK, Raben czy Krispol. Kierowałem pracą programistów, odpowiadałem za stronę techniczną projektu. Czytanie i podróżowanie to moje pasje. Zwykle czytam kilka książek jednocześnie i planuję kilka podróży w roku. To przestrzeń dla mojej wolności i odpoczynku”.

Software Engineer

Piotr Gawroński

„W ciągu 4-letniego doświadczenia komercyjnego pracowałem nad kilkoma projektami w różnych technologiach, ale moją główną zajawką technologiczną zawsze była Java i jej frameworki. Pracuję w zespołach 1-14 osobowych i tworzę frontend, backend, AI, zarządzam projektami i utrzymuję serwery. W wolnym czasie uwielbiam żeglować, głównie z uwagi na poczucie wolności i towarzyszącą temu otaczającą przyrodę”.

Software Engineer

Artur Iwicki

„Jestem inżynierem oprogramowania skupiającym się na rozwoju back-endu dla usług internetowych. Z otwartym umysłem pracuję z różnymi technologiami, takimi jak PHP, Python i C. W wolnym czasie zajmuję się tworzeniem gier wideo, czytaniem książek i bieganiem”.

Big Data Engineer

Roman Dryndik

„Jestem inżynierem Big Data w SoftServe Polska z ogromnym doświadczeniem w języku Python. Ukończyłem Doniecki Narodowy Uniwersytet Techniczny na Ukrainie z tytułem magistra informatyki. Moją pasją jest nauka i samodoskonalenie, dlatego studiowałem również robotykę na Politechnice Warszawskiej oraz matematykę stosowaną na Moskiewskim Instytucie Fizyki i Techniki. Matematyka i uczenie maszynowe to moje hobby”.

Senior Project Manager

Zuzanna Wiler

„Pracuję w IT i Scrum od ponad 4 lat, najpierw przez 2 lata jako QA, a następnie przeniosłam się do Agile Project Management. Byłam zaangażowana w prawie 20 projektów o zróżnicowanym zakresie, harmonogramie, budżecie, klientach. Posiadam certyfikat Professional Scrum Master I. W wolnym czasie lubię oglądać kryminalne filmy dokumentalne i grać w gry planszowe”.

Wypełnij formularz

 

Spraw sobie najlepszy prezent na Święta. Uzupełnij poniższy formularz w celu wzięcia udziału w promocji świątecznej. Odezwiemy się do Ciebie w celu podpisania umowy.

  Informujemy, iż w dniu 31.12.2022 r. zmianie uległ Regulamin Promocji “Promocja Noworoczna” w zakresie terminu obowiązywania promocji. Treść aneksu do Regulaminu znajduje się tutaj.