SDA / SI | Twój start w IT

Cieszymy się, że jesteś z nami!

Raz jeszcze witaj w gronie kursantów SDA!

Nasz cel to wesprzeć Twój rozwój zawodowy i przekazać Ci praktyczną wiedzę, która pomoże Ci zrealizować marzenia o lepszej pracy. Koniecznie zobacz film, który przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie i zyskaj pewność, że decyzja o rozpoczęciu kursu jest najlepszą z możliwych!

chcę wiedzieć więcej!

Jesteśmy międzynarodową szkołą programowania

Pomagamy rozpocząć karierę w IT od zera. Dla nas nie liczy się Twój wygląd, płeć, wiek, wcześniejsze wykształcenie czy doświadczenie. Dla nas liczą się Twoje chęci i wiara, że wspólnie zrealizujemy Twoje cele zawodowe.

4,7/5

385 opinii

4,7/5

384 opinie

4,69/5

333 opinie

Dlaczego warto się przebranżowić do IT?

  1. Dołączysz do grona najbardziej poszukiwanych pracowników

    Zgodnie z raportem branżowym Manpower Group, pracownicy IT znajdują się w top 5 najbardziej pożądanych specjalizacji na rynku pracy.

  2. Przestaniesz się martwić o brak ofert pracy

    Zapotrzebowanie na specjalistów IT ciągle rośnie – w 2021 roku platforma No Fluff Jobs opublikowała o 236% więcej ofert pracy niż w roku 2020. Z kolei prognozy ekspertów Microsoftu mówią o utworzeniu aż 150 mln nowych wakatów do 2025 roku!

  3. Zwiększysz swoje zarobki

    Zapotrzebowanie na pracowników IT zdecydowanie przewyższa ich dostępność na rynku, a to powoduje, że firmy muszą o nich konkurować, oferując coraz atrakcyjniejsze wynagrodzenia. Te założenia potwierdzają nasze dane, które pokazują, że aż 72,4% naszych absolwentów zarabia więcej, niż przed startem kursu. Ponadto dla 16,5% z nich, wynagrodzenie wzrosło o 91-100%.

  4. Zyskasz możliwość pracy zdalnej

    Zdalna forma współpracy jest najpopularniejszą opcją zatrudnienia w IT. Na ponad 75 tys. ofert pracy opublikowanych w 2021 roku, skierowanych do branży IT, aż 70% z nich umożliwiało pracę zdalną, a liczba ta cały czas rośnie.

  5. Zdobędziesz możliwość rozwoju

    Postępująca cyfryzacja biznesów i rozwój nowych technologii oznacza, że eksperci IT są poszukiwani w każdym sektorze gospodarki i każdym rodzaju firm – od małych rodzinnych przedsiębiorstw, po światowe korporacje. Dlatego nuda i brak perspektyw rozwoju na pewno Ci nie grozi!

Branża IT to pewniaczek!

Podobno nic w życiu nie jest tak pewne, jak pewna jest praca w branży IT! Zdajemy sobie sprawę, że możesz mieć obawy przed rozpoczęciem nowej ścieżki zawodowej – będzie to wymagało od Ciebie sporo poświęceń, ale gwarantujemy Ci, że warto. Zresztą – niech więcej powiedzą o tym liczby.

Zadaliśmy naszym absolwentom pytanie: “Ile czasu upłynęło po ukończeniu kursu, zanim rekruter przedstawił Ci pierwszą ofertę?” i jak się okazuje, 32% z nich ofertę pracy na nowym stanowisku dostało zaledwie w kilka miesięcy. Ale to nie wszystko: 19,6% z nich pierwszy kontakt z rekruterem miało już po kilku dniach. Zdarzały się też przypadki, kiedy kursant otrzymywał pracę jeszcze w trakcie kursu!

Ale czy to się opłaca?

 

Mimo wszystkim przeciwnościom losu rynek IT kwitnie i się nie zatrzymuje. W Polsce od kilku lat utrzymuje się deficyt programistów szacowany na 50 tys. wakatów rocznie. Według niektórych prognoz dopiero około 2030 roku uda się załatać lukę związaną z tym niedoborem. Osoby przebranżawiające się w kierunku nowych technologii znajdują się więc w bardzo dogodnej sytuacji i mogą liczyć, że nawet z początkującym doświadczeniem w branży szybko znajdą zatrudnienie.

A jest ono zdecydowanie satysfakcjonujące, czego dowodem jest umieszczona po lewej stronie grafika. Oprócz wysokich zarobków, branża IT charakteryzuje się szybką możliwością awansowania na wyższe stanowiska. Już przeciętny junior może cieszyć się dobrym wynagrodzeniem, a przecież ma on szansę awansować w przeciągu nawet 2 lat!

Sprawdź, co o kursach mówią nasi absolwenci

Nasi kursanci to nie wymyślone postacie z bajek, tylko żywe dusze – oni istnieją naprawdę! 😉 I to właśnie im zdecydowaliśmy się oddać głos, aby podzielili się swoimi wrażeniami z naszych kursów i opowiedzieli dlaczego nigdy nie można wątpić we własne możliwości.

O co przed startem zajęć najczęściej pytają nasi kursanci?

To normalne, że przed startem kursu w Twojej głowie zaczynają pojawiać się wątpliwości. Sprawdź jakie dylematy mieli nasi absolwenci zanim zaczęli przygodę z SDA.

Czy szybko znajdę pracę w nowej branży?

Ponad 28% naszych kursantów zastanawiało się, jak długo potrwają poszukiwania pracy. Z badań, które przeprowadziliśmy wśród naszych absolwentów, wynika, że pierwszą propozycję pracy w nowej branży otrzymali po kilku miesiącach od momentu ukończenia kursu (32%). Warto jednak podkreślić, że aż jedna piąta, pierwszą propozycję otrzymała już w ciągu kilku dni od zakończenia kursu, a zdarzało się nawet, że kursanci otrzymywali pracę jeszcze w trakcie szkolenia.

Czy dam sobie radę?

Z takim dylematem mierzyło się 20,4% kursantów. Na szczęście obawy nie mają pokrycia z rzeczywistością. Kursy są prowadzone od podstaw, więc nie jest konieczna wcześniejsza wiedza programistyczna. Poza tym zapewniamy opiekę mentorów, którzy na bieżąco kontrolują postępy w nauce i pomagają zrozumieć problematyczne zagadnienia.

Czy nie jest dla mnie za późno, żeby zmienić branżę?

Prawie 17% naszych kursantów obawiało się, że wiek może być przeszkodą w zmianie branży. Nic bardziej mylnego. Z naszego doświadczenia wynika, że na zmianę nigdy nie jest za późno. Nasz najstarszy absolwent ma 63 lata! Poza tym pracodawcy cenią różnorodność w zespole, coraz częściej także pod kątem wieku.

Czy moje wykształcenie, nie związane z IT będzie przeszkodą?

13% kursantów zastanawiało się, czy brak kierunkowego wykształcenia, utrudni im wejście do branży IT. Szacuje się, że wkrótce co drugi pracownik będzie musiał zdobywać nowe kompetencje, a więc będzie musiał uczyć się zagadnień, najczęściej niezwiązanych z wcześniejszym wykształceniem.

Czy brak doświadczenia w IT mnie dyskwalifikuje?

Z dylematem dotyczącym doświadczenia mierzyło się 13% naszych kursantów. Jednak obawy te okazują się najczęściej bezzasadne, ponieważ wiele ofert pracy dotyczy stanowisk juniorskich, bez wcześniejszego doświadczenia.

Co IT może zmienić w Twoim życiu?

Jeśli tutaj jesteś, to najprawdopodobniej podpiszesz się pod jednym z punktów, które znajdziesz po lewej stronie. Chęć rozwoju w kierunku nowych technologii, a także nuda i brak perspektyw w dotychczasowej pracy są najczęstszymi powodami, dla których ludzie interesują się przejściem do świata IT. Wraz z tak ogromną zmianą, wiążą się wątpliwości, ale…

Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana – a Ty niedługo tych bąbelków zasmakujesz. Wiadomo, że zmiany wynagrodzenia są pewniakiem przy przebranżowieniu się do IT, ale czy pod tym kryje się coś więcej? Oczywiście, bo w końcu nie samymi pieniędzmi człowiek żyje! 

Wejście do branży IT wiąże się również z przyjemnością korzystania z szeregu nowoczesnych benefitów. Owocowe czwartki czy karty multisport dające dostęp do setek placówek sportowych za darmo są już tak powszechne, że programiści często stroją sobie z nich żarty. Popularnym udogodnieniem życia zawodowego są również wszelkiego rodzaju pakiety prywatnej opieki medycznej, finansowanie szkoleń czy urlopów lub choćby – co jest równie miłym gestem – darmowe bilety do kina. 

Tego rodzaje benefitów to codzienność, która w przyjemny sposób poprawia zadowolenie z wykonywanej pracy, ale… przecież doskonale wiemy, na czym zależy Ci najbardziej. 😉 Tak, praca zdalna w IT jest praktycznie codziennością, która zadomowiła się w branży jeszcze długo przed pandemią koronawirusa i na długo w niej zostanie. Przysłowiowe “klepanie kodu” czy testowanie funkcjonalności w aplikacjach w większości przypadków nie wymaga fizycznej obecności w biurze. Przecież takie rzeczy, tak czy inaczej robi się na komputerze! 

 

Dołączając do świata zer i jedynek nie ogranicza Cię miejsce – możesz pracować w cichym kątku swojego domowego zacisza, robiąc jednocześnie pranie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby dzień roboczy zaczynać np. w Hiszpanii. Świat IT zna wiele takich przypadków!

 

Pamiętaj jednak: praca zdalna i szereg innych uprzyjemniaczy brzmią świetnie, ale wiążą się z nimi także zupełnie nowe obowiązki oraz zgoła odmienne projekty niż do tej pory. Jednak czy to źle? Zadania w IT mogą być inne, ale nie jest mechaniczne robienie w kółko tego samego, tylko kawał satysfakcjonującej roboty. Potwierdzają to nasi absolwenci, którzy po kursie zgodnie opowiadają, że oprócz spełniania swoich ambicji, czują większą satysfakcję z pracy. Tego życzymy również Tobie!

Kariera naszych absolwentów jest już na nowej ścieżce

Sebastian

Sebastian przed rozpoczęciem naszego kursu pracował jako zawodowy kierowca. Po jego ukończeniu poszukiwał pracy jako Junior Python Developer, jednak nie przynosiło to efektów jakich oczekiwał. Postanowił nieco rozszerzyć zasięg poszukiwań o stanowiska IT Helpdesk Support/Tech Supoort – krótko po tej decyzji otrzymał propozycję stażu, po zakończeniu którego kontynuuje współpracę z firmą.

Magda

„Strach ma wielkie oczy… ale nie wtedy, gdy masz przy sobie doradcę kariery SDA. To dzięki temu, że miałam kogoś, kto mnie motywował i wspierał — dzisiaj jestem spełniającą się UX designerką, mam wspaniałą pracę pełną wyzwań i nieoczekiwanych zwrotów akcji, ciekawy projekt i szansę na sukces”.

Marta

Marta przez wiele lat była związana z branżą muzyczną i całą swoją energię pokładała w prowadzenie rodzinnej firmy. Zapragnęła zmiany i postanowiła rozpocząć kurs testerski w SDA. Jeszcze przed końcem kursu otrzymała propozycje stażu w branży IT. Jej oko do detali, wielozadaniowość i determinacja w dążeniu do celu pozwoliły osiągnąć jej sukces!

Eryk

„Gorąco polecam SDA, które odpowiednio przygotowało mnie i pomogło znaleźć zatrudnienie w IT. Ciekawe materiały szkoleniowe, wykwalifikowana kadra trenerska, a także kompleksowa pomoc w stworzeniu CV oraz przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej. Naprawdę warto”.

Katarzyna

„Polecam ogromnie! Super podejście do kursantów, żadnego stresu. Dużo materiałów, do których mamy dostęp nawet po kursie (a to się przydaje). Praca znaleziona. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że szukając jej, warto każdą rozmowę kwalifikacyjną traktować jak kolejną naukę”.

Wojciech

„Pierwszą pracę w branży znalazłem dwa miesiące przed zakończeniem kursu. Obecnie pracuję z innym językiem programowania, ale uważam, że to dzięki kursowi w SDA zdobyłem solidne podstawy programowania obiektowego. SDA zapewnia dostęp do wielu materiałów oraz biblioteki online. Dzięki temu w wolnym czasie można realizować materiał dodatkowy. SDA to szkoła programowania w nowoczesnym wydaniu”.

Hubert

„Trenerzy przykładali wagę do tego, by każdy mógł nadążyć z materiałami, ale też tłumaczyli nawet po kilka razy, jeżeli coś trzeba było powtórzyć. Były momenty, gdzie po godzinach pisałem z trenerami i nie było przeszkody, żeby udzielali mi odpowiedzi. To samo tyczy się doradcy kariery – fajnie i rzetelnie wytłumaczone jak, co i gdzie poprawić, by zwiększyć swoje szansę na pracę w IT. Oczywiście kurs w trybie weekendowym –
warto zaznaczyć, że trzeba włożyć również pracę własną, bo bez tego ciężko o sukces”.

Artur

Artur w trakcie kursu skorzystał z konsultacji z Doradcą Kariery, a następnie z odpowiednio przygotowanym CV wyruszył na poszukiwania swojego miejsca w branży IT. Przeszedł przez kilka rozmów rekrutacyjnych, które nie zakończyły się sukcesem. Dopiero wtedy kiedy, jak sam to określił, “wrzucił na luz” i wypadł świetnie na rozmowie w jednej z poznańskich firm, z którą nawiązał stałą współpracę.

Paweł

„Proces przebiegł dość standardowo – najpierw na LinkedInie zgłosił się do mnie „łowca programistów”, który po krótkiej rozmowie przekazał moje CV do firmy Capgemini. Tam miałem najpierw rozmowę z przedstawicielem HR-ów, a później odbyłem 1,5h rozmowę ze specjalistą. Sprawdzone przede wszystkim znajomość Javy i Springa, trochę SQL, a do tego mile widziany był React (którego ja nie znałem). Mimo to po ok. 2 tygodniach zaproponowali mi pracę”

Piotr

“Co wyróżniło mnie na tle innych kandydatów? Idealnie wpasowałem się w profil osób, jakich szukają w pracy. Dodatkowo dostrzeżono mój potencjał na dalszy rozwój w firmie. Doceniono to, że przed poszukiwaniami nowej pracy sam zainwestowałem czas i pieniądze w zdobycie podstawowej wiedzy. Zdany egzamin ISTQB był też atutem. Poprzednie doświadczenie zawodowe (Piotr pracował wcześniej jako nauczyciel przedmiotów ścisłych) utwierdziło rekruterkę, że jestem osobą techniczną i znam podstawy pracy w zespole.”

Iga

Iga z wykształcenia jest technologiem odzieży. Na początku swojej kariery zawodowej pracowała w sklepie odzieżowym w galerii handlowej. Z czasem stwierdziła, że ten kierunek nie jest dla niej wystarczająco satysfakcjonujący, dlatego zdecydowała się na nasz kurs testerski. W ok. 3 miesiące od daty ostatnich zajęć znalazła pracę jako Junior Software Testerka i dalej rozwija się w tym kierunku.

Andrzej

Andrzej przez 10 lat pracował fizycznie w Wielkiej Brytanii. Przez pandemię COVID-19 w marcu 2020 roku  wrócił do kraju. Wysłał około 400 CV, ale nie udało mu się znaleźć pracy. Wtedy postanowił zapisać się na nasz kurs. Po jego ukończeniu dostał się na staż, a obecnie pracuje na stanowisku Junior QA Engineer.

Dorota

Dorota ukończyła nasz kurs Python od podstaw, ale podczas konsultacji CV zgłosiła swoje obawy, że pogodzenie macierzyństwa z pracą na pełen etat może być zbyt trudne. Złożyliśmy Dorocie ofertę pracy na zlecenie jako Junior/Intern Technical Writer. Przeszła pozytywnie rekrutację i rozpoczęła staż. Od tego czasu jej kariera ewoluowała i obecnie pracuje jako IT Developer w firmie Nordea.

Co zmieniło się w życiu naszych absolwentów po kursie?

 

Jak wygląda przebranżowienie po naszych kursach? Aż 72% naszych absolwentów zwiększyło swoje zarobki, dzięki zmianie pracy po ukończeniu kursu. Ponadto dla 16,5% z nich, wynagrodzenie wzrosło o 91-100%. Warto nadmienić, że prócz wzrostu wynagrodzenia po zmianie pracy, nasi absolwenci mogą się również cieszyć większą satysfakcją ze swojego życia zawodowego.

Twoi przyszli trenerzy to praktycy

Senior Java Developer

Grzegorz Witczak

„Jestem starszym programistą Java/Kotlin w GFT Poland. Ukończyłem Politechnikę Gdańską na kierunku Informatyka. Oprócz programowania lubię dzielić się swoją wiedzą jako prelegent konferencyjny i trener programowania. Uważam, że ​​nauczanie teorii, poparte wieloma przykładami i ćwiczeniami, jest najlepszym sposobem, aby uczniowie odnieśli sukces jako juniorzy w branży IT. Do zobaczenia na kursie JAVA od podstaw”.

Java Developer

Piotr Buczek

„Jestem trenerem IT i specjalizuję się w kursach Javy. Posiadam kierunkowe wykształcenie techniczne. Jestem entuzjastą metodyk zwinnych z doświadczeniem w pracy jako Java developer. Interesuje mnie tworzenie i walidacja pomysłów na produkty oraz wypełnianie luki między produktem, zarządzaniem projektami i rozwojem. Mam doświadczenie na stanowiskach zarówno technicznych jak i kierowniczych. Do zobaczenia na kursie Java od podstaw”.

Programista Java Hybris

Przemysław Woźniak

„Zawodowo programuję od 2015 roku, ale pierwsze linijki kodu napisałem jako 13-latek. Jestem zwolennikiem i praktykiem ekstremalnych technik programowania. Kodowanie to rzemiosło, w którym ciągle się doskonalę. Tworzyłem aplikacje internetowe dla międzynarodowych korporacji, takich jak CGI, Orange i Bosch. Obecnie pracuję jako Senior Java Developer dla największego banku w Europie Środkowej, PKO BP. Do zobaczenia na kursie Java od podstaw”.

Execution Leader – Scrum Master

Sylwia Klang

„Po ukończeniu Uniwersytetu Gdańskiego na wydziale Zarządzania – pełniłam różne role kierownicze. Następnie przeszłam do bardziej wymagającej roli Project Managera specjalizującego się w budownictwie i projektowaniu wnętrz. Zdecydowanie praca w branży IT jest moim największym wyzwaniem i dlatego daje tyle frajdy! Szybkie tempo rozwoju, zmieniające się wymagania i współpraca – to moje codzienne zadania”.

Delivery Manager

Paweł Markowski

„Od 2014 roku kieruję zespołami SCRUM, dostarczając członkom zespołu wskazówek i motywacji. Moja wiedza biznesowa związana jest z ITSM oraz ubezpieczeniami i usługami finansowymi. Mam doświadczenie we współpracy z różnymi partnerami biznesowymi. Jestem pasjonatem zarządzania projektami IT”.

Director of Software Products

Mateusz Chromiński

„Jestem doświadczonym praktykiem IT z dużym zapleczem technicznym i doświadczeniem w zarządzaniu projektami IT. Kierowałem zespołami składającymi się z 3-25 inżynierów zarówno w metodologiach projektowania jak i opracowywania produktów, głównie w projektach opartych na Javie. Z powodzeniem prowadziłem szkolenia dla różnych klientów korporacyjnych. Osobiście jestem zapalonym piekarzem chleba i amatorskim graczem w gry planszowe. Widzimy się na kursie Java od podstaw”.

Tester oprogramowania/Producent gier komputerowych

Wojciech Becla

„Pracuję w IT od 6 lat, z czego większość moich działań to gamedev. Zaczynałem jako tester, projektant scenarzysta, a obecnie jestem producentem gier komputerowych w Madmind Studio. Pracowałem nad grami w Ten Square Games, Picadilla, Vivid Games i Huuuge. Dodatkowo jestem współzałożycielem grup filmowych Short Cuts i Rękawkoszuli oraz nauczycielem akademickim w Dolnośląskiej Szkole Wyższej”.

Wykładowca, SQL, PL/SQL, ETL Developer

Przemysław Starosta

„Jestem doświadczonym programistą baz danych. Pracowałem z bazami takimi, jak Oracle, SQL Server oraz PostgreSQL i MySQL. Dodatkowo znam C#, VBA i modelowaniem procesów ETL. Pracowałem dla Lidla, GSK, Raben czy Krispol. Kierowałem pracą programistów, odpowiadałem za stronę techniczną projektu. Czytanie i podróżowanie to moje pasje. Zwykle czytam kilka książek jednocześnie i planuję kilka podróży w roku. To przestrzeń dla mojej wolności i odpoczynku”.

Software Engineer

Piotr Gawroński

„W ciągu 4-letniego doświadczenia komercyjnego pracowałem nad kilkoma projektami w różnych technologiach, ale moją główną zajawką technologiczną zawsze była Java i jej frameworki. Pracuję w zespołach 1-14 osobowych i tworzę frontend, backend, AI, zarządzam projektami i utrzymuję serwery. W wolnym czasie uwielbiam żeglować, głównie z uwagi na poczucie wolności i towarzyszącą temu otaczającą przyrodę”.

Software Engineer

Artur Iwicki

„Jestem inżynierem oprogramowania skupiającym się na rozwoju back-endu dla usług internetowych. Z otwartym umysłem pracuję z różnymi technologiami, takimi jak PHP, Python i C. W wolnym czasie zajmuję się tworzeniem gier wideo, czytaniem książek i bieganiem”.

Big Data Engineer

Roman Dryndik

„Jestem inżynierem Big Data w SoftServe Polska z ogromnym doświadczeniem w języku Python. Ukończyłem Doniecki Narodowy Uniwersytet Techniczny na Ukrainie z tytułem magistra informatyki. Moją pasją jest nauka i samodoskonalenie, dlatego studiowałem również robotykę na Politechnice Warszawskiej oraz matematykę stosowaną na Moskiewskim Instytucie Fizyki i Techniki. Matematyka i uczenie maszynowe to moje hobby”.

Senior Project Manager

Zuzanna Wiler

„Pracuję w IT i Scrum od ponad 4 lat, najpierw przez 2 lata jako QA, a następnie przeniosłam się do Agile Project Management. Byłam zaangażowana w prawie 20 projektów o zróżnicowanym zakresie, harmonogramie, budżecie, klientach. Posiadam certyfikat Professional Scrum Master I. W wolnym czasie lubię oglądać kryminalne filmy dokumentalne i grać w gry planszowe”.

Zagwarantuj sobie pracę

Obawiasz się, że po zakończeniu kursu nie znajdziesz zatrudnienia? Zobacz historie naszych absolwentów, którzy wykupili pakiet “Gwarancja pracy” i teraz rozwijają swoje kariery w wymarzonym zawodzie.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat pakietu “Gwarancja pracy”, skontaktuj się z nami.

Tomasz

Tomasz wykupił pakiet Gwarancja Pracy. Już w pierwszym tygodniu naszej współpracy w ramach pakietu otrzymał zatrudnienie, ponieważ aplikował jeszcze w trakcie trwania kursu. Od początku wiedział, że chce się specjalizować w bazach danych w tej właśnie dziedzinie znalazł zatrudnienie.

Kamil

„Opieka w ramach pakietu pozwoliła mi ograniczyć działania do tych, które najlepiej przekładają się na znalezienie pracy. Dodatkowo wiele zadań było dla mnie zupełną nowością i na pewno nie wykonałbym ich bez opieki doradców kariery. Ustawiczna, choć i elastyczna, współpraca z SDA w ramach Gwarancji Pracy pozwoliła mi znaleźć pracę w branży IT, za co bardzo dziękuję”.

Arkadiusz

„Moja magiczna podróż z Software Development Academy zaczęła się od szczegółowego przeszukania googla na temat kursów związanych z programowaniem Java. Tak trafiłem na SDA. Stwierdziłem, że zaryzykuję. Wybrałem pakiet Gwarancja Pracy, który na późniejszym etapie okazał się strzałem w dziesiątkę”.

Branża IT od zera? Posłuchaj historii naszych absolwentów

Zastanawiasz się, czy znalezienie pracy w branży IT po naszych kursach naprawdę jest możliwe? Posłuchaj, co na ten temat mają do powiedzenia nasi absolwenci i przekonaj się, że rozpoczynanie kariery od zera to norma, a nie wyjątek!

Nasi absolwenci wybierają najlepsze firmy

Sprawdź oferty pracy w IT

Według raportów, które badają satysfakcję pracowników, podstawowym powodem niezadowolenia z pracy są niskie zarobki. Skoro myślisz o przebranżowieniu, prawdopodobnie problem ten jest Ci znany. Małe pensje odbierają motywację, a w połączeniu z rosnącą inflacją potrafią bardzo skutecznie uprzykrzyć życie. Całe szczęście kwestia ta nie dotyczy branży IT. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Pracując w IT posiadasz kompetencje przyszłości, na które zapotrzebowanie rośnie w ogromnym tempie. To Twoje osobiste super moce, dzięki którym możesz żyć tak jak chcesz, bez kompromisów. 

Co więcej, branża IT oferuje wysokie zarobki nie tylko dla wieloletnich pracowników, lecz również dla osób bez wcześniejszego doświadczenia. Dlatego jeśli boisz się, że po kursie nie znajdziesz dobrze płatnej pracy, odetchnij z ulgą. 

Wielkość zarobków sprawdzisz na portalach, które ogłoszenia kierują do specjalistów IT. Przykłady takich stron opublikowaliśmy poniżej.

justjoin.it

Sami o sobie mówią, że są “mapą rynku pracy w branży IT”. Możesz tam wyszukać ofertę poprzez wybór miasta, stawki czy też wiodącej technologii.

sprawdzam

Bulldogjob

Portal, który kusi hasłem „oferty pracy z wieloma szczegółami”. Możesz zatrzymać się tam na dłużej i znaleźć idealny projekt dla siebie.

sprawdzam

No Fluff Jobs

To portal, który wymaga od pracodawców publikacji widełek płacowych w każdym ogłoszeniu.

sprawdzam

Pracuj

Oferty pracy IT dla programistów java, php, pyhton, .net, javascript i devops, specjalistów IT, testerów oraz designerów.

sprawdzam

Weź udział w bezpłatnej lekcji demo

Lekcja demo to doskonała okazja, żeby jeszcze lepiej przygotować się do kursu. Dzięki niej poznasz naszą formę i sposób nauczania, poczujesz klimat zajęć i zaczniesz odliczać dni startu!

Darmowe lekcje demo!

Wybierz dogodny dla siebie termin.

sprawdzam

Masz pytania?

Jeśli masz wątpliwości, lub coś jest dla Ciebie nie jasne, skontaktuj się z nami [email protected]