Wybierz kurs 50% taniej, a drugi zgarnij w prezencie jeszcze przez 2023.11.30 19:59:59 >>SPRAWDZAM<<

SDA / O nas

Jesteśmy po to, aby pomóc Ci rozpocząć podróż po świecie IT

W branży technologicznej może pracować każdy, kto interesuje się IT. Jesteśmy przekonani, że aby zostać developerem, nie potrzeba dyplomu z informatyki.

Ponad 75 wykwalifikowanych koordynatorów monitoruje jakość naszych kursów, ponieważ Twoja opinia i satysfakcja są dla nas ważne.

Zawsze sprawdzamy poziom zadowolenia kursantów w trakcie i po zakończeniu kursu. Mamy cały dział, który zajmuje się wsparciem kariery i doradzaniem uczestnikom naszych kursów, dzięki czemu mamy pewność, że są w stanie wykorzystać nowo zdobytą wiedzę w praktyce.

Dołącz do tysięcy zadowolonych absolwentów naszej szkoły

Jesteśmy Software Development Academy i od lat z powodzeniem pomagamy tysiącom ludzi znaleźć pracę w wymarzonej branży IT. Myślisz, że nadszedł czas na zmiany w Twoim życiu? SDA to miejsce idealnie skrojone pod Twoje potrzeby.

Nasza szkoła powstała z pasji do nauczania i branży IT. Wierzymy, że każdy może pracować w branży technologicznej, a aby stać się developerem nie potrzeba dyplomu z informatyki. Nasi absolwenci są najlepszym dowodem na to, że w każdym momencie swojego życia możesz być kim chcesz. Już dzisiaj spełniają się jako Programiści, UX/UI Designerzy czy Testerzy oprogramowania. Dołącz do nich i zacznij pracę w stabilnej i dobrze płatnej branży przyszłości!

4.6/5

614 opinii

4.7/5

448 opinie

4.7/5

470 opinii

Pomagamy spełniać Twoje marzenia

Najważniejsi są ludzie

Jesteśmy grupą pasjonatów z wieloletnią praktyką w komercyjnych projektach IT. Nasi instruktorzy są nie tylko teoretykami, ale również prowadzą swoje kursy na podstawie własnych doświadczeń z branży. Kochamy przekazywać wiedzę i pomagać naszym kursantom w rozwoju. Wierzymy, że IT jest dla każdego. Wystarczy znaleźć w sobie odwagę i zrobić pierwszy krok.

Dołącz do nas i dokonuj zmian

Dołącz do zespołu SDA

Jesteś gotowy codziennie podważać status quo i nieść pomoc innym w zmianie ich kariery? Nieustannie poszukujemy utalentowanych osób, które są gotowe do poszukiwania nowych rozwiązań, zdeterminowane i nastawione na klienta we wszystkim, co robią. Brzmi interesująco?

Zobacz kogo szukamy

Zostań trenerem

Jeśli chcesz zostać profesjonalnym mówcą, rozwinąć umiejętności miękkie i poszerzyć wiedzę, mamy coś dla Ciebie. Dołącz do naszego zespołu, aby zostać mentorem nowego pokolenia developerów i poszerzyć swoje kompetencje!

Sprawdź oferty pracy

Napisz z nami swoją historię sukcesu

Weź udział w kursie, zbuduj swój zestaw umiejętności, skorzystaj z doradztwa zawodowego i wkrocz z przytupem do świata IT.

Sprawdź nasze kursy

Partnerzy naszych kursów