🤖 Ucz się AI, dzięki pożyczce ze środków unijnych – z umorzeniem do 35% wartości kursu >>CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ<<

SDA / O nas

Zbudowaliśmy największą akademię programowania w Europie Środkowo-Wschodniej

Nasze kursy powstają na bazie doświadczeń dwóch największych i najbardziej doświadczonych akademii IT w Europie – Software Development Academy i Codecool.

5 powodów, aby Twoje kompetencje rozwijać z nami

1. Jedna specjalizacja

Nie proponujemy Ci szerokiego wachlarza kursów. Obserwujemy trendy i stawiamy na konkretną specjalizację. Czas przed podjęciem decyzji jest kluczowy, spędźmy go wspólnie i sprawdźmy czy AI jest dla Ciebie. Jeżeli będziemy widzieli, że to jeszcze nie jest Twój moment na zmianę, nie zawahamy się, aby Ci o tym powiedzieć.

2. Praktyczne usługi

Oprócz kursu możesz wybrać dodatkowe usługi, których naprawdę potrzebujesz – na przykład dostęp do nagrań z zajęć, konsultacje z doradcami kariery, audyt CV czy przerwę od nauki.

3. Społeczność

Podczas kursu poznasz inne osoby, tak samo ambitne i zdeterminowane, jak Ty. Wymieniaj się wiedzą i zawieraj przyjaźnie przez dostęp do społeczności w zamkniętej grupie na Slacku.

4. Autorska metoda nauczania

Twoja nauka nie może być przypadkiem Opracowaliśmy metodę, która jest wynikiem doświadczeń i sukcesów naszych absolwentów. Połączyliśmy pracę własną, zajęcia z trenerem oraz projekty indywidualne i grupowe w jedną spójną całość.

5. Wiarygodny partner

Łączymy doświadczeń dwóch największych i najbardziej doświadczonych akademii IT w Europie – Software Development Academy i Codecool. Powierz swoją przyszłą karierę firmom, które tworzyły branżę edukacji w IT od podstaw. Byliśmy świadkami sukcesów tysięcy absolwentów.

Jak zaczynaliśmy i gdzie jesteśmy dzisiaj

Pomysł na akademię programowania narodził się w 2013 roku, kiedy szukaliśmy talentów z technologicznymi kompetencjami do naszej firmy. Wtedy nie spodziewaliśmy się, że już za kilka lat będziemy prowadzić międzynarodową firmę, która dostarcza profesjonalną wiedzę ludziom w całej Europie.

4.6/5

614 opinii

4.7/5

448 opinie

4.7/5

470 opinii

Partnerzy naszych kursów

„Codziennie obserwujemy zapotrzebowanie na komptencje technologiczne, ale to, co dzieje w tak zwanym data triangle – Data Analyst, Python, AI – to już więcej niż trend. To nowa epoka myślenia o kompetencjach cyfrowych. Jestem przekonany, że ten, kto dzisiaj wybierze te specjalizacje, może liczyć na karierę pełną perspektyw w wielu sektorach nowoczesnej gospodarki, w dowolnym miejscu na świecie”.

Michał Mysiak CEO SDA

Co piszą o nas media