Software Development Academy jest największą akademią programowania w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

Historia naszej Akademii sięga 2013 roku, kiedy to obecny CEO –  Michał Mysiak borykał się z problemem znalezienia programistów do firmy z którą wtedy współpracował. Rozwiązanie które mu przyszło do głowy było początkiem naszej firmy. W tamtym momencie Michał nie spodziewał się, że po kilku latach jego pomysł przemieni się w międzynarodową firmę, która w krótkim czasie osiągnęła spektakularny sukces w Polsce. Misją firmy jest przede wszystkim kształcenie kadr dla branży IT, a przez rosnącą liczbę wakatów na stanowiska programistyczne w całej Europie  w 2017 roku firma postanowiła rozpocząć działalność w Rumunii, na Litwie i w Estonii. W kolejnych latach SDA kontynuowała ekspansje w kolejnych Państwach Europy. Obecnie firma działa w 8 krajach. Przez jej mury przewinęło się ponad 5 tys. kursantów z całej Europy, których edukuje kadra prawie 600 trenerów.  Oficjalnie pod nazwą Software Development Academy naucza programowania od 2015 roku. Wcześniej firma funkcjonowała jako Pomorska Fundacja Inicjatyw Gospodarczych i realizowała kursy programowania we współpracy z trójmiejskimi Urzędami Pracy. SDA ma ambitne plany podbicia kolejnych Państw w Europie i na Bliskim Wschodzie.

SDA

Misja i wizja

Wizja i misja są dla nas inspiracją do codziennej pracy.

Nasza misja

SDA jako ekspert w kształceniu umiejętności z zakresu nowych technologii, zapewnia klientom i partnerom maksymalne wykorzystanie ich potencjału dla realizacji założonych celów.

Nasza wizja

Największa i najszybciej rozwijająca się w Europie firma szkoleniowa kształcąca umiejętności z zakresu nowych technologii, ściśle współpracująca z biznesem, wykorzystująca potencjał oraz pasję swoich klientów, opracowując innowacyjne i kreatywne rozwiązania w kształceniu kadr.

Historia SDA

Poznaj historię SDA i kamienie milowe naszego rozwoju.

Debiut SDA w Wielkiej Brytanii i Finlandii

A to nie koniec!

Ekspansja na rynek w Rumunii, Estonii, na Litwie i Łotwie

Jesteśmy już w 16 miastach w Polsce

Nominacja do konkursu Digital Skills EU Award

Pierwsze projekty B2B

Start pierwszego komercyjnego kursu w Gdańsku

Utworzenie segmentu B2B

Przekształcenie fundacji w spółkę SDA

Pierwsze spotkanie dotyczące kursów dla indywidualnych klientów

Założenie Pomorskiej Fundacji Inicjatyw Gospodarczych

Pierwsze kursy organizowane dla Urzędów Pracy

Nasz zespół

To właśnie ta grupa stanowi podstawę SDA.

SDA