Szukasz swojego kierunku w IT? Weź udział w webinarze z ekspertami IT i znajdź odpowiedź >>ZAPISUJĘ SIE<<

SDA / strefa jak zacząć

Myślisz o karierze w IT, ale trochę się gubisz?

Wykonaj 5 prostych zadań, aby zweryfikować swoje plany i zgarnąć nawet 700 zł ekstra zniżki na kurs.

rozwiązuję zadania jak to działa

Jak to działa?

  1. 5-stopniowy plan

    W naszej strefie „Jak zacząć” przedstawiamy Ci prosty, 5-stopniowy plan, który pomoże Ci zrozumieć, czy IT jest dla Ciebie.

  2. Zniżka na kurs za każde zadanie

    Za każde wykonane zadanie otrzymasz 100 zł zniżki na nasz kurs. Ukończ wszystkie zadania, a otrzymasz dodatkowe 200 zł zniżki, co da Ci łącznie 700 zł!

  3. Po kolei albo tak, jak lubisz

    Nasz plan to 5 zadań. Możesz wykonać je jedno po drugim albo według własnej kolejności.

1. Test logicznego myślenia

Twoja pierwsza misja: przebrnięcie przez asteroidy logicznych łamigłówek. Czy masz umiejętności pilotażu, by manewrować przez zawiłości problemów IT?

rozpoczynam test

Webinar: najgorętsze ścieżki IT na 2024 rok

Podczas tego webinaru zrozumiesz, które obszary najlepiej odpowiadają Twoim zainteresowaniom, umiejętnościom oraz aspiracjom zawodowym. Dzięki temu będziesz móc świadomie podjąć decyzję o swojej ścieżce kariery. Dołącz do nas 28 lutego.

zapisuję się

2. Test predyspozycji

Każdy ma inny zestaw umiejętności. Ten test pomoże Ci zrozumieć, które aspekty IT mogą być dla Ciebie najbardziej pasjonujące i gdzie masz największy potencjał.

rozpoczynam test

Webinar: jak zacząć budować AI

Weź udział w webinarze z naszym ekspertem. Dowiedz się, dlaczego warto czym prędzej wkroczyć w świat sztucznej inteligencji (AI) i zacząć ją budować. Dołącz do nas 6 marca.

zapisuję się

3. Test języka angielskiego

Język angielski to międzynarodowy język IT. Nie martw się, nie musisz być ekspertem, ale podstawowa znajomość angielskiego jest ważna. Sprawdź swój poziom naszym testem.

rozpoczynam test

4. Konsultacja z doradcą kariery

Porozmawiaj z naszym ekspertem! Doradca pomoże Ci zrozumieć branżę, odpowie na Twoje pytania i pomoże wyznaczyć ścieżkę kariery, która będzie dopasowana do Twoich umiejętności i zainteresowań.

poproszę konsultację

5. Lekcja próbna na żywo

Przetestuj nasz kurs bez żadnych zobowiązań. Doświadcz, jak to jest uczyć się IT z najlepszymi i zdecyduj, czy jest to coś, co Cię pasjonuje. Podczas lekcji próbnej spotkasz się na żywo z trenerem.

poproszę lekcję próbną