🚀 Teraz każdy nasz kurs zgarniesz w obłędnie niskiej cenie! Nawet do 50% taniej >>CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ<<

SDA / absolwenci

Nasi absolwenci

Arkadiusz Montsko

Junior Java Developer

„Moja magiczna podróż z Software Development Academy zaczęła się od szczegółowego przeszukania googla na temat kursów związanych z programowaniem Java. Tak trafiłem na SDA. Stwierdziłem: „Zaryzykuję” i wybrałem pakiet „Gwarancja pracy”, który na późniejszym etapie okazał się strzałem w dziesiątkę.

Pierwsze wrażenie firmy SDA było rewelacyjne, pracownicy bardzo pomocni, a formalności szybko załatwione. Na zajęciach odczuwałem pełną swobodę i brak stresu, ponieważ panowała świetna atmosfera. Przez takie podejście jeszcze bardziej poczułem się zmotywowany do bycia aktywnym na kursie. Po każdym dziale były testy weryfikujące moją wiedzę, w moim odczuciu było to super rozwiązanie, ponieważ mogłem się sprawdzić, w jakim stopniu utrwaliłem wiedzę.

Po przejściu wszystkich bloków i pozytywnie zakończonych testach rozpoczął się pakiet „Gwarancja Pracy” i współpraca z doradcą kariery. Otrzymałem wiele materiałów oraz wskazówek dotyczących pracy na stanowisku programisty Java. Dzięki temu przygotowaniu nie stresowałem się rozmową rekrutacyjną.

Podsumowując z czystym sumienie bardzo polecam wybranie SDA i pakietu „Gwarancja pracy”, ponieważ bardzo szybko rozwinąłem swoje umiejętności i znalazłem pierwszą pracę”.

Magda Walnik

UX Designer

„Strach ma wielkie oczy…ale nie wtedy,  gdy masz przy sobie Doradcę Kariery SDA.  Decyzja o zmianie pracy, gdy ma się na głowie kredyt hipoteczny i wiesz, że musisz pracować, aby Twój pies mógł godnie żyć,  jest jedną z najtrudniejszych. Gdybym, po zakończonym kursie, nie podjęła współpracy w ramach pakietu Gwarancji Pracy,  nie wiedziałabym, jak SKUTECZNIE aplikować do pracy w nowej branży i pewnie zabrakłoby mi motywacji, aby nadal szukać.  Na szczęście, po “drugiej stronie” monitora miałam swoją doradczynię kariery, która przeprowadziła mnie przez ten proces bezboleśnie i do celu.

To dzięki temu, że miałam kogoś, kto motywował i wspierał — dzisiaj jestem spełniającą się UX Designerką, mam wspaniałą pracę pełną wyzwań i nieoczekiwanych zwrotów akcji, ciekawy projekt i szansę na sukces. 

Jeśli ktoś z Was jeszcze się zastanawia, to powiem krótko — WARTO. Warto zainwestować te pieniądze, bo rezultat sam Was zaskoczy.”

Kamil Musiałkowski

Java Developer

„W momencie szukania pierwszej pracy w branży IT pracowałem jeszcze u poprzedniego pracodawcy. Decyzja o zakupie pakietu Gwarancja Pracy wynikała z konieczności łączenia aktywnej pracy i poszukiwania nowej. Opieka w ramach gwarancji pracy pozwoliła mi ograniczyć działania do tych, które najlepiej przekładają się na znalezienie pracy. Dodatkowo wiele zadań, realizowanych w ramach pakietu, było dla mnie zupełną nowością i na pewno nie wykonałbym ich bez opieki w ramach pakietu. Ustawiczna, choć i elastyczna współpraca z SDA w ramach Gwarancji Pracy pozwoliła mi znaleźć pracę w branży IT, za co bardzo dziękuję :).

Najlepsze projekty naszych kursantów

Aplikacja internetowa The New You

Celem tego projektu było stworzenie internetowej aplikacji fitness, która angażowałaby trenerów i motywowała ludzi do prowadzenia zdrowego stylu życia.

Aplikacja zawiera takie funkcje jak plany żywieniowe, porady treningowe, biblioteka wideo z poradnikami oraz czat. Co więcej, pozwala użytkownikom brać udział w wyzwaniach, aby osiągnąć optymalną wagę i budować siłę. Oferuje ponadto użytkownikom obowiązkowy codzienny plan treningowy i żywieniowy wraz ze wszystkimi niezbędnymi poradami i wskazówkami.

Taxipy

Taxipy to aplikacja transportowa, która łączy taksówkarzy z potencjalnymi klientami.

Pasażerowie mogą zamówić taksówkę ze swojej aktualnej lokalizacji do określonego miejsca docelowego w promieniu 30 km, zarządzać swoim zamówieniem, zapłacić za nie i ocenić kierowcę.

Profil pasażera obejmuje historię przejazdów oraz funkcję umożliwiającą zgłoszenie rzeczy pozostawionych w samochodzie. Kierowcy mogą sprawdzać, przyjmować i realizować wszystkie otwarte zlecenia oraz edytować swój profil, na przykład dodając zdjęcie, które będzie widoczne dla klientów.

Autobusy NCO

Night of the Companies (NCO) to wydarzenie, podczas którego różne firmy organizują dni otwarte w swoich siedzibach, aby zaprezentować swoją działalność i zaprosić osoby, które chciałyby ubiegać się w nich o pracę.

Uczestnicy wydarzenia mogą odwiedzać firmy na własną rękę lub korzystać ze specjalnych autobusów kursujących między firmami. Aplikacja pomaga im monitorować linie autobusowe i jak najlepiej wykorzystać udział w wydarzeniu.

Użytkownicy mogą sprawdzić i zaznaczyć lokalizacje firm na mapie, aby symulować kurs autobusu na planie przypominającym szachownicę oraz szybko sprawdzić rozkład jazdy.

Beauty salon

Beauty salon to aplikacja internetowa, która umożliwia użytkownikom przeglądanie usług, tworzenie konta i łatwe umawianie wizyt.

Strona internetowa zawiera inspirującą galerię różnych fryzur i szczegółową mapę, która pomaga w dotarciu do salonu kosmetycznego. Co więcej, administrator może z łatwością rozszerzać zakres usług, zmieniać ceny i dodawać pracowników.

Napisz z nami swoją historię sukcesu

Weź udział w kursie, zbuduj swój zestaw umiejętności, skorzystaj z doradztwa zawodowego i wkrocz z przytupem do świata IT.

Sprawdź nasze kursy