Python od podstaw

Chcesz współpracować z gigantami technologicznymi lub innowacyjnymi start-upami? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: wszystkie używają języka Python oraz jego bogatego ekosystemu otwartych frameworków i bibliotek. Weź udział w tym kursie, aby poznać podstawy Pythona i jego bardziej zaawansowane aspekty. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą wprowadzać innowacje oraz tworzyć aplikacje oparte na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym.

chcę wiedzieć więcej
 • data
  02.07
  tryb
  weekendowy
  gdzie
  zdalnie
  czas trwania
  280h lub 291h
  cena
  od 9 990 zł
  sprawdzam close modal
  unikasz jesiennej podwyżki

  Zostaw swoje dane i dowiedz się więcej o kursie

  Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 48h i opowiemy Ci o szczegółach.
  • data
   26.07
   tryb
   wieczorowy
   gdzie
   zdalnie
   czas trwania
   280h lub 291h
   cena
   9 990 zł
   sprawdzam close modal
   unikasz jesiennej podwyżki

   Zostaw swoje dane i dowiedz się więcej o kursie

   Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 48h i opowiemy Ci o szczegółach.
   • data
    03.09
    tryb
    weekendowy
    gdzie
    zdalnie
    czas trwania
    280h lub 291h
    cena
    od 10 990 zł
    sprawdzam close modal

    Zostaw swoje dane i dowiedz się więcej o kursie

    Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 48h i opowiemy Ci o szczegółach.


     close modal

     Dlaczego warto wybrać ten kurs

     Python jest uznawany za jeden z prostszych języków. Dlatego to dobra opcja, jeśli chcesz szybko nauczyć się programować. To tylko jedna, choć kluczowa z zalet, która może pomóc Ci podjąć decyzję. Sprawdź, jakie inne mocne strony ma ten język.

     1. Intuicyjna składnia i wydajność

      Python ma intuicyjną składnię, czyli to, co musi zrozumieć komputer, aby przyjąć polecenie. Jest przy tym bardzo wydajny. Świetnie radzi sobie z przetwarzaniem dużych ilości danych. Jeśli pracujesz z Big Data, sprawdzi się tam doskonale!

     2. Bogata biblioteka standardowa

      Problemy? Większość masz już rozwiązanych. W bibliotece znajdziesz najczęściej używane funkcje. To nawet 200 000 pakietów! Dzięki temu nie musisz tworzyć powszechnych funkcji od początku. Wystarczy, że skorzystasz z gotowych rozwiązań.

     3. Zainteresowanie największych marek

      Spotify, Netflix czy Uber. To rozwiązania, z których być może korzystasz codziennie. Lista jest zdecydowanie dłuższa. Bo faktem jest, że Python ma sympatię gigantów technologicznych. A wszyscy dobrze wiemy, że nic nie buduje opinii tak, jak rekomendacja od cenionego gracza.

     Jakie są dodatkowe korzyści kursu

     Wiemy, że decyzja o Twoim przebranżowieniu może być wyzwaniem. Dlatego chcemy dać Ci możliwie, jak najwięcej wsparcia. W trakcie kursu otrzymasz nie tylko wiedzę. Zadbamy o to, aby jak solidny partner w zmianie, przygotować Cię do tego, co przed Tobą. Dlatego oprócz intensywnych zajęć z naszymi trenerami, przygotowaliśmy dla Ciebie pełen pakiet dodatkowych aktywności i narzędzi.

     Doradztwo kariery

     Podczas kursu weźmiesz udział w praktycznych warsztatach z doradcą kariery. Przygotujemy Cię do tego, jak zacząć szukać pracy w branży IT. Dowiesz się, jak dobrze wypaść na rozmowie rekrutacyjnej, gdzie znaleźć informacje o ciekawych wydarzeniach branżowych. Wszystko po to, aby pomóc Ci skutecznie wyróżnić się na tle innych juniorów.

     Indywidualne konsultacje CV

     W trakcie kursu pomożemy Ci stworzyć profesjonalne CV. Stanie się ono Twoją wizytówką na rynku pracy. Twój doradca kariery podpowie Ci również, jak budować swój wizerunek w serwisie LinkedIn. Dowiesz się, jak dzięki dodatkowej aktywności zdobyć pierwsza pracę w branży IT.

     Symulacja rozmowy technicznej

     Zaplanujemy Twoją próbę generalną przed oficjalną rozmową z przyszłym pracodawcą! Weźmiesz udział w grupowych zajęciach z trenerem, który na co dzień prowadzi rekrutacje w IT. Otrzymasz listę przykładowych pytań. Dowiesz się, jak sprawnie przygotować się do rozmowy i… nic Ci już nie będzie straszne!

     Wirtualna biblioteka

     Będziesz mieć dostęp do naszej wirtualnej biblioteki. Znajdziesz tam materiały w wersji elektronicznej, audio i wideo. Pozwolą Ci one zgłębiać tajniki świata IT i szlifować język angielski. Dostęp do wirtualnych półek będziesz mieć również po kursie.

     Zapisz się na kurs

     Wszystkiego nauczymy Cię podstaw. I to już w kilka miesięcy!

     chcę wiedzieć więcej

     Co czeka Cię po kursie

     Wsparcie doradcy kariery otrzymujesz od nas bezterminowo. Dlatego nawet wtedy, gdy już skończysz kurs, wciąż jesteśmy w kontakcie. Będziemy pomagać Ci wspinać się wyżej i wyżej! Jeśli chcesz, zagwarantujemy Ci, że znajdziemy dla Ciebie pracę.

     Twoje wynagrodzenie na start

     Według raportu JustJoinIT w 2021 roku junior ze specjalizacją w Pythonie mógł liczyć nawet na:

     • 8 300 zł w przypadku umowy o pracę,

     • 11 000 zł w przypadku współpracy B2B. 

     Twoje pierwsze stanowisko

     Przygotujemy Cię do tego, aby skutecznie znaleźć pracę w nowej branży. Otrzymasz od nas konkretne oferty pracy. Jeśli chcesz, zagwarantujemy Ci również, że znajdziemy dla Ciebie pracę już w kilka miesięcy po kursie!

     Data analysis, data science, machine learning, sztuczna inteligencja, gry mobilne, testing, hacking czy automatyzacje. Obszarów, jak i możliwości jest wiele!

     Historie naszych absolwentów

     Tomasz, Wrocław, MS SQL Junior Database Administrator w ING: Tomasz trafił do nas z jasnym planem na przebranżowienie. Wiedział, że chce specjalizować się w bazach danych. Dlatego wybrał pakiet Gwarancja Pracy. Na nową pozycję aplikował jeszcze w trakcie trwania kursu. Ta strategia okazała się strzałem w dziesiątkę. Przyszły pracodawca czekał na Tomasza, kiedy ten jeszcze uczył się z nami.

     Dorota,Junior Technical Writer w Vector Synergy: Dorota wybrała pakiet Kariera w IT. Konsultowała więc z nami swoje CV. Powiedziała nam wtedy o swoich obawach. Bała się, że nie pogodzi macierzyństwa z pracą na pełny etat. Zbiegło się to z rozmową doradcy kariery z jednym z rekruterów. Firma poszukiwała kogoś do pracy w ramach zlecenia. Propozycję tę przekazaliśmy Dorocie. Obie strony dały sobie zielone światło!

     Dalsze kierunki Twojego rozwoju

     Gdy już rozgościsz się w branży IT, szybko dostrzeżesz, jak wiele masz możliwości rozwoju. Dlatego możesz czuć spory głód wiedzy! W podobnej sytuacji warto rozważyć takie kierunki, jak:

     • DataScience – Python jest przyjazny matematyce, a przez to dobrze rozumie się z algorytmami finansowymi. Język ten jest cennym narzędziem dla analityków danych, bo pozwala wykonywać powtarzalne zadania i manipulować danymi;

     • CyberSecurity – Python jest wykorzystywany w cyberbezpieczeństwie do automatyzacji zadań, takich jak wdrażanie testów penetracyjnych. Duża liczba aplikacji i narzędzi cyberbezpieczeństwa jest opartych na Pythonie i w dużym stopniu to właśnie na nim polega.

     Zapisz się na kurs

     Wszystkiego nauczymy Cię podstaw. I to już w kilka miesięcy!

     chcę wiedzieć więcej

     Czego się nauczysz w trakcie kursu

     Python
     123456

     Python

     Ten moduł wprowadzi Cię w świat programowania w Pythonie. Poznasz składnię tego niezwykle popularnego języka, zasady programowania obiektowego oraz podstawowe funkcje standardowej biblioteki. Co najważniejsze, nauczysz się, jak efektywnie z nich korzystać.

     Następnie nauczymy Cię, jak skutecznie używać tych narzędzi, aby być świetnym developerem. Odkryjesz ponadto cały ekosystem Pythona oraz dowiesz się, jak tworzyć własne moduły.

     Pod koniec tego modułu opanujesz możliwości wyrażeń regularnych, pojęcie wyjątków, a także wykorzystanie i tworzenie elementów języka takich jak dekoratory, menedżery kontekstu i lambdy.

     Praca z danymi

     Aplikacje bardzo często korzystają z danych. Z tego względu nauczymy Cię pracy z mechanizmami służącymi do wstawiania, modyfikowania i wyszukiwania danych. Doskonale poznasz język SQL używany do pracy z bazami danych. Kiedy już zapoznasz się z bazami danych, przyjdzie czas, aby użyć ich z poziomu Pythona.

     Dowiesz się, jak działa ORM i jak pogodzić świat obiektowy ze światem relacyjnym. Od teraz Twoje oprogramowanie będzie mogło przechowywać i przetwarzać informacje w bazach danych.

     Technologie internetowe

     Poznasz najważniejsze technologie w świecie frontendu, czyli tego, co widzimy, odwiedzając stronę internetową. Pokażemy Ci, jak stworzyć kod HTML, który będzie przedstawiał dokładnie to, co zechcesz, arkusze stylów, aby strona wyglądała tak, jak ma wyglądać, oraz kod JavaScript, aby wszystko na stronie działało poprawnie. Następnie przedstawimy Ci najpopularniejszy framework do tworzenia aplikacji internetowych w języku Python – Django.

     Dowiesz się, jak tworzyć panele administracyjne oraz obsługiwać formularze, mechanizmy sesji i pliki cookie. Zapoznasz się również z zachowaniami związanymi z autoryzacją i uwierzytelnianiem.

     Narzędzia pracy developerów

     Dowiesz się, jak pracować nad projektem w zespole i jak rozwiązywać problemy, które pojawiają się, gdy te same pliki modyfikuje wiele osób. Pokażemy Ci również, jak wygląda prawidłowy przebieg pracy z kodem, jak zorganizowana jest praca w zespołach programistycznych i dlaczego planowanie jest takie ważne.

     Dobre praktyki

     Kluczowym elementem w tworzeniu oprogramowania jest testowanie. W ten sposób upewniasz się, że napisany przez Ciebie kod działa poprawnie. TDD to podejście do tworzenia kodu, w którym najpierw tworzysz testy, a następnie piszesz kod tak, aby testy potwierdziły, że działa poprawnie.

     Nauczymy Cię, czym jest algorytm i dlaczego ma on tak ogromne znaczenie w świecie programowania. Dowiesz się również, jak rozwiązywać typowe problemy i określać skuteczność takich rozwiązań. Co więcej, zobaczysz, że dane mogą być przechowywane na wiele różnych sposobów, i dowiesz się, kiedy który z nich wybrać.

     W trakcie programowania często możesz napotkać problem, z którym ktoś już się zmagał. Wzorzec to uniwersalne, sprawdzone w praktyce rozwiązanie często występującego i powtarzającego się problemu. Poznasz najpopularniejsze wzorce, a także przypadki ich użycia i sposoby zastosowania.

     Zajęcia podsumowujące

     Na koniec stworzysz projekty praktyczne, który rozwiąże prawdziwy problem biznesowy. Możesz później dołączyć go do swojego CV i wykorzystać do zdobycia wymarzonej pracy. Twoim zadaniem będzie zaprojektowanie i wdrożenie bardziej złożonej aplikacji internetowej. Możesz pracować samodzielnie lub w zespole.

     Na koniec zaprezentujesz swoją działającą aplikację i omówisz, co udało Ci się zrobić oraz jakie pomysły masz na jej dalszy rozwój. Zarezerwujemy również czas na przejrzenie kodu w czasie zajęć.

     Python

     Ten moduł wprowadzi Cię w świat programowania w Pythonie. Poznasz składnię tego niezwykle popularnego języka, zasady programowania obiektowego oraz podstawowe funkcje standardowej biblioteki. Co najważniejsze, nauczysz się, jak efektywnie z nich korzystać.

     Następnie nauczymy Cię, jak skutecznie używać tych narzędzi, aby być świetnym developerem. Odkryjesz ponadto cały ekosystem Pythona oraz dowiesz się, jak tworzyć własne moduły.

     Pod koniec tego modułu opanujesz możliwości wyrażeń regularnych, pojęcie wyjątków, a także wykorzystanie i tworzenie elementów języka takich jak dekoratory, menedżery kontekstu i lambdy.

     Praca z danymi

     Aplikacje bardzo często korzystają z danych. Z tego względu nauczymy Cię pracy z mechanizmami służącymi do wstawiania, modyfikowania i wyszukiwania danych. Doskonale poznasz język SQL używany do pracy z bazami danych. Kiedy już zapoznasz się z bazami danych, przyjdzie czas, aby użyć ich z poziomu Pythona.

     Dowiesz się, jak działa ORM i jak pogodzić świat obiektowy ze światem relacyjnym. Od teraz Twoje oprogramowanie będzie mogło przechowywać i przetwarzać informacje w bazach danych.

     Technologie internetowe

     Poznasz najważniejsze technologie w świecie frontendu, czyli tego, co widzimy, odwiedzając stronę internetową. Pokażemy Ci, jak stworzyć kod HTML, który będzie przedstawiał dokładnie to, co zechcesz, arkusze stylów, aby strona wyglądała tak, jak ma wyglądać, oraz kod JavaScript, aby wszystko na stronie działało poprawnie. Następnie przedstawimy Ci najpopularniejszy framework do tworzenia aplikacji internetowych w języku Python – Django.

     Dowiesz się, jak tworzyć panele administracyjne oraz obsługiwać formularze, mechanizmy sesji i pliki cookie. Zapoznasz się również z zachowaniami związanymi z autoryzacją i uwierzytelnianiem.

     Narzędzia pracy developerów

     Dowiesz się, jak pracować nad projektem w zespole i jak rozwiązywać problemy, które pojawiają się, gdy te same pliki modyfikuje wiele osób. Pokażemy Ci również, jak wygląda prawidłowy przebieg pracy z kodem, jak zorganizowana jest praca w zespołach programistycznych i dlaczego planowanie jest takie ważne.

     Dobre praktyki

     Kluczowym elementem w tworzeniu oprogramowania jest testowanie. W ten sposób upewniasz się, że napisany przez Ciebie kod działa poprawnie. TDD to podejście do tworzenia kodu, w którym najpierw tworzysz testy, a następnie piszesz kod tak, aby testy potwierdziły, że działa poprawnie.

     Nauczymy Cię, czym jest algorytm i dlaczego ma on tak ogromne znaczenie w świecie programowania. Dowiesz się również, jak rozwiązywać typowe problemy i określać skuteczność takich rozwiązań. Co więcej, zobaczysz, że dane mogą być przechowywane na wiele różnych sposobów, i dowiesz się, kiedy który z nich wybrać.

     W trakcie programowania często możesz napotkać problem, z którym ktoś już się zmagał. Wzorzec to uniwersalne, sprawdzone w praktyce rozwiązanie często występującego i powtarzającego się problemu. Poznasz najpopularniejsze wzorce, a także przypadki ich użycia i sposoby zastosowania.

     Zajęcia podsumowujące

     Na koniec stworzysz projekty praktyczne, który rozwiąże prawdziwy problem biznesowy. Możesz później dołączyć go do swojego CV i wykorzystać do zdobycia wymarzonej pracy. Twoim zadaniem będzie zaprojektowanie i wdrożenie bardziej złożonej aplikacji internetowej. Możesz pracować samodzielnie lub w zespole.

     Na koniec zaprezentujesz swoją działającą aplikację i omówisz, co udało Ci się zrobić oraz jakie pomysły masz na jej dalszy rozwój. Zarezerwujemy również czas na przejrzenie kodu w czasie zajęć.

     Jak organizujemy zajęcia

     Nie musisz mieć doświadczenia w branży IT. Wszystkiego nauczymy Cię od podstaw!

     Kursy prowadzimy według trybu wieczorowego, od poniedziałku do czwartku w godzinach 17.30–21:00, lub weekendowego, od soboty do niedzieli w godzinach 9.30–16.00.

     Programy przygotowujemy zgodnie z naszą autorską metodykę SDA in IT. Opiera się ona na kilku filarach:

     1. Lubimy, gdy teoria równa się z praktyce

      Dlatego Twoi trenerzy to osoby, które na co dzień pracują w branży IT. Współpracuje z nami ponad 1000 ekspertów! To ważne, bo trener jest pierwszą osobą, która potwierdzi Twoje umiejętności. Tym samym może dać Ci pierwszą rekomendację dla Twojego przyszłego pracodawcy.

     2. Pracujemy zespołowo

      Zależy nam na tym, aby Twój kurs był obrazem tego, co czeka Cię w nowej pracy. Zbieranie potrzeb i wspólne szukanie rozwiązań często będzie dla Ciebie codziennością. Dlatego pracujemy w grupach, które liczą zwykle około 20 osób. Trener dzieli grupę na mniejsze zespoły, w których pracujecie nad konkretnymi zadaniami.

     3. Wspieramy Cię w pracy indywidualnej

      Otrzymasz od nas oryginalne materiały. Tworzy je zespół blisko stu specjalistów IT z zakresu programowania, testowania, projektowania i analizy danych. Na bieżąco sprawdzamy materiały i kontrolujemy ich jakość. Ważne jest dla nas to, aby nakierować Cię na rozwiązanie. Wszystko po to, aby efektywne wykorzystać Twój czas.

     4. Śledzimy Twój postęp w nauce

      Zależy nam na tym, aby Twoja motywacja stale była na jak najwyższym poziomie. Dlatego przeprowadzamy testy, które pozwolą ocenić trenerowi poziom Twojej wiedzy. Wszystko po to, aby zareagować w odpowiednim momencie i np. powtórzyć zajęcia. Twój kurs zakończymy egzaminem, który potwierdzi Twoje nowe umiejętności.

     Kim są Twoi przyszli trenerzy

     Absolwent kierunku teleinformatyka wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Członek honorowy zespołu PolSl Racing, zajmujący się budową bolidu, a także konstrukcją motocykli elektrycznych. Odpowiedzialny podczas swojej działalności za systemy elektroniczne i informatyczne implementowane w pojazdach. Na co dzień pracujący jako Architekt oprogramowania w firmie zajmującej się m.in. automatyką przemysłową, systemami dla górnictwa, a także rozwiązaniami dla elektromobilności.

     Łukasz Okoń Python Developer

     Miłośnik Pythona, wzorców projektowych oraz wysokiej jakości oprogramowania. Na co dzień zajmuje się wytwarzaniem RESTFull serwisów opartych o architekturę mikroserwisową.

     Patryk Wiener Python Django Developer

     Roman jest inżynierem Big Data w SoftServe Polska. Posiada ogromne doświadczenie w Pythonie. Matematyka i uczenie maszynowe to jego hobby. Ukończył Doniecki Narodowy Uniwersytet Techniczny na Ukrainie z tytułem magistra informatyki. Stawia na samodoskonalenie, dlatego studiował również robotykę na Politechnice Warszawskiej oraz matematykę stosowaną na Moskiewskim Instytucie Fizyki i Techniki.

     Roman Dryndik Big Data Engineer

     Zapisz się na kurs

     Wszystkiego nauczymy Cię podstaw. I to już w kilka miesięcy!

     chcę wiedzieć więcej

     Jakie masz możliwości finansowania

     Zapłać jednorazowo

     Za kurs możesz zapłacić tradycyjnym przelewem. Jeśli skorzystasz z tej opcji, otrzymasz od nas dodatkową zniżkę.

     Płatność rozłóż nawet na 60 rat

     Ucz się najbardziej perspektywicznego zawodu i buduj swoją historię kredytową:

     • łączny koszt kredytu to 0,35% w skali miesiąca,
     • płatność rozłożysz na wybraną liczbę rat – od 3 do 60,
     • formalności to tylko jeden prosty formularz, resztę ustalisz z nami telefonicznie,
     • decyzję o ratach otrzymasz niemal błyskawicznie.

      

     Odsuń płatność w czasie

     Wybierz kurs, rozpocznij naukę, a pierwszą ratę za kurs zapłać dopiero po trzech miesiącach.

     Skorzystaj ze środków Urzędu Pracy

     Masz status osoby bezrobotnej? Pomożemy Ci zdobyć dofinansowanie z Urzędu Pracy (UP). To tylko kilka kroków:

     • złóż wniosek o dofinansowanie kursu w swoim regionalnym UP. O szczegóły, takie jak kryteria czy wysokość dofinansowania, zapytaj doradcę zawodowego UP;
     • UP skontaktuje się z nami, aby otrzymać od nas ofertę na Twój kurs;
     • jeśli UP zaakceptuje naszą ofertę, otrzymasz dofinansowanie do swojego kursu;
     • skontaktujemy się z Tobą i załatwimy ostatnie formalności.
     Zdobądź dofinansowanie z Bazy Usług Rozwojowych

     Podpowiem Ci, jak zdobyć dofinansowanie naszego kursu w ramach Bazy Usług Rozwojowych (BUR). Dzięki temu, możesz otrzymać wsparcie nawet do 80% ceny kursu.

     Skorzystasz z tej opcji, jeśli jesteś pracownikiem lub przedsiębiorcą mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa, osobą samo-zatrudnioną. Decyzję o przyznaniu dofinansowania osobom indywidualnym podejmuje operator danego województwa.

     Aby zdobyć dofinansowanie:

     Aplikuj o pożyczkę z programów rządowych

     Pomożemy Ci skorzystać z niskooprocentowanych pożyczek w ramach projektu OPEN lub Inwestuj w rozwój (PIWR).

     Jakie są opłaty za kurs

     Wiedza

     9 990 zł

     Zdobądź solidne podstawy do rozpoczęcia kariery w branży technologicznej. Pakiet obejmuje podręcznik, sesje na żywo i szkolenie wideo.

     • Yes Kurs
     • Yes Dostęp do Strefy Kursanta
     • Yes Materiały szkoleniowe
     • Yes Egzamin
     • Yes Zaświadczenie o ukończeniu kursu
     • Yes Certyfikat SDA
     • No Przygotowanie z Doradcą Kariery CV i Linkedin
     • No Warsztat Scrum
     • No HR Class
     • No IT Interview
     • No Indywidualne Doradztwo Kariery
     • No Job Coaching
     • No Indywidualne konsultacje z trenerem
     • No Usługa Gwarancji pracy
     • No Szkolenie wideo z aplikacji ASANA
     • No Test wiedzy technicznej
     • No English in IT
     • No Obrona projektu końcowego z Feedbackiem od Trenera
     • No Symulacja rozmowy miękkiej z Doradcą Kariery
     • No Oferty pracy
     • No Zadania rozwojowe od Doradcy Kariery

     Gwarancja Pracy

     17 990 zł

     Pakiet zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby płynnie rozpocząć karierę w branży IT. Sprawdź poniżej wszystkie aktywności, które na Ciebie czekają.

     • Yes Kurs
     • Yes Dostęp do Strefy Kursanta
     • Yes Materiały szkoleniowe
     • Yes Egzamin
     • Yes Zaświadczenie o ukończeniu kursu
     • Yes Certyfikat SDA
     • Yes Przygotowanie z Doradcą Kariery CV i Linkedin
     • Yes Warsztat Scrum
     • Yes HR Class
     • Yes IT Interview
     • Yes Indywidualne Doradztwo Kariery
     • No Job Coaching
     • No Indywidualne konsultacje z trenerem
     • Yes Usługa Gwarancji pracy
     • Yes Szkolenie wideo z aplikacji ASANA
     • Yes Test wiedzy technicznej
     • Yes English in IT
     • Yes Obrona projektu końcowego z Feedbackiem od Trenera
     • Yes Symulacja rozmowy miękkiej z Doradcą Kariery
     • Yes Oferty pracy
     • Yes Zadania rozwojowe od Doradcy Kariery
     Kurs Dostęp do Strefy Kursanta Materiały szkoleniowe Egzamin Zaświadczenie o ukończeniu kursu Certyfikat SDA Przygotowanie z Doradcą Kariery CV i Linkedin Warsztat Scrum HR Class IT Interview Indywidualne Doradztwo Kariery Job Coaching Indywidualne konsultacje z trenerem Usługa Gwarancji pracy Szkolenie wideo z aplikacji ASANA Test wiedzy technicznej English in IT Obrona projektu końcowego z Feedbackiem od Trenera Symulacja rozmowy miękkiej z Doradcą Kariery Oferty pracy Zadania rozwojowe od Doradcy Kariery

     A może ciekawi Cię inna technologia?