Kiedy jeśli nie teraz?
75% firm w UE zgłasza trudności ze znalezieniem pracowników IT. To Twoja szansa na lepszą przyszłość, której nie możesz przegapić!
Rozpocznij karierę w IT75% firm w UE zgłasza trudności ze znalezieniem pracowników IT. To Twoja szansa na lepszą przyszłość, której nie możesz przegapić!
Rozpocznij karierę w ITW tej branży nie można narzekać na niskie przychody, a do tego zarobki w IT co roku wzrastają. W 2022 zwiększyły się o 15% na stanowiskach juniorskich, 24% na stanowiskach mid i 28% w przypadku seniorów*
po kursie programowania
po 2-3 latach pracy
po 5 latach pracy
Nadal się wahasz? Masz wątpliwości czy nadchodzące lata nadal będą sprzyjały branży IT? A może słyszałeś opinie, że rynek na usługi programistów i specjalistów IT będzie się kurczył? Spójrz na konkretne liczby i przekonaj się, że w najbliższej dekadzie IT nadal będzie potrzebowało milionów ekspertów.
Nie przegap tej szansy i wykorzystaj ją, zanim inni zrobią to za Ciebie.
Tylu specjalistów IT będzie potrzeba w Unii Europejskiej do 2030 roku**
Odsetek firm, w Unii Europejskiej, które używają zaawansowanych technologii Cloud/AI/Big Data do roku 2023**
Tyle pieniędzy zostanie przeznaczonych na digitalizację i innowacje na rynku EU do 2027 roku***
Tylu specjalistów IT brakuje obecnie w Polsce****
Jeśli te dane przemawiają do Ciebie, to nie trać czasu. IT potrzebuje zarówno programistów, jak i osób, które nie są zainteresowane kodowaniem, ale chcą wykorzystać inne swoje kompetencje w branży technologicznej.
źródło: *wg szacunków justjoin.it
źródło: **cel Komisji Europejskiej wyznaczony w ramach planu cyfrowej transformacji do 2030
źródło: *** Multiannual Financial Framework 2021-2027 and NextGenerationEU allocations
źródło: ****wg szacunków Bulldogjob.pl
Uzupełnij poniższy formularz, aby dostać link do testu predyspozycji, który pomoże Ci wybrać odpowiednią ścieżkę kariery. Dzięki testowi bez problemu podejmiesz decyzję, czy lepiej sprawdzisz się na programistycznym stanowisku, czy może przeznaczona jest Ci droga UX/UI designera lub testera oprogramowania.
Jesteśmy Software Development Academy i od lat z powodzeniem pomagamy tysiącom ludzi znaleźć pracę w wymarzonej branży IT. Myślisz, że nadszedł czas na zmiany w Twoim życiu? SDA to miejsce idealnie skrojone pod Twoje potrzeby.
Nasza szkoła powstała z pasji do nauczania i branży IT. Wierzymy, że każdy może pracować w branży technologicznej, a aby stać się developerem nie potrzeba dyplomu z informatyki. Nasi absolwenci są najlepszym dowodem na to, że w każdym momencie swojego życia możesz być kim chcesz. Już dzisiaj spełniają się jako Programiści, UX/UI Designerzy czy Testerzy oprogramowania. Dołącz do nich i zacznij pracę w stabilnej i dobrze płatnej branży przyszłości!
Sprawdź, jaka jest Twoja ścieżka kariery w IT!
Wypełnij formularz i sprawdź, czy możesz dołączyć do grona pracowników najszybciej rozwijającej się branży.
Jak wskazuje Indeks gospodarki cyfrowej i społeczeństwa cyfrowego (DESI) 4 na 10 dorosłych i co trzecia osoba pracująca w Europie nie ma podstawowych umiejętności cyfrowych. Wprowadzenie Europejskiego Roku Umiejętności ma nadać nowy impuls uczeniu się przez całe życie, dając obywatelom i przedsiębiorstwom możliwość przyczynienia się do transformacji ekologicznej i cyfrowej, wspierając innowacje i konkurencyjność. Zaczyna się cyfrowa rewolucja, nie prześpij jej!
Komisja Europejska wyznaczyła cele w europejskim programie na rzecz umiejętności i planie działania w dziedzinie edukacji cyfrowej, aby do 2025 r. 70% dorosłych miało podstawowe umiejętności cyfrowe. Dzięki temu będzie możliwe uzupełnienie luki na rynku pracy przyszłości.
77% firm w UE zgłasza trudności w znalezieniu pracowników o niezbędnych umiejętnościach cyfrowych, dlatego tak istotne jest, aby te umiejętności posiąść w najbliższym czasie i nie martwić się przyszłością.
Czas na transformację cyfrową przedsiębiorstw! Na przestrzeni kilku lat 75 proc. przedsiębiorstw w UE powinno korzystać z chmury, AI i dużych zbiorów danych. Ma w tym pomóc rozwój scale-upów i odpowiednie finansowanie.
Komisja będzie realizować ambicje cyfrowe UE na 2030 r. w konkretny sposób, przy pomocy projektów z udziałem różnych krajów opartych na wspólnych inwestycjach UE, państw członkowskich i sektora prywatnego.