🚀 Teraz każdy nasz kurs zgarniesz w obłędnie niskiej cenie! Nawet do 50% taniej >>CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ<<

SDA / Czas na zmiany! SDA – restart!

Czas na zmiany! SDA – restart!

Co nowego w SDA?

Rozpoczynamy nowy rozdział w historii SDA! Zdecydowaliśmy się na aktualizację i przede wszystkim unowocześnienie nie tylko logotypu, ale i całościowego wizerunku firmy. Przyszedł taki moment, gdy dokonując analizy naszej marki, poczuliśmy, że różnica między tym, czym się zajmujemy, a tym jak się prezentujemy, jest zbyt duża, dlatego też podczas tworzenia nowej identyfikacji naszym priorytetem było oddanie ducha współczesności oraz odzwierciedlenie tego, kim jesteśmy, czyli Największą Akademią Programowania w Europie!

Skąd ta zmiana?

“Z biegiem lat, znak graficzny SDA nieco się zdezaktualizował, a motyw graficzny marki stracił na spójności. Na podstawie tych konkretnych problemów wyciągnęliśmy wnioski i zabraliśmy się za opracowanie nowego języka graficznego. Pozostaliśmy przy oryginalnym, trafnym pomyśle na znak, odświeżyliśmy za to i uprościliśmy stylistykę. Powstała bardzo żywa, ilustracyjna identyfikacja wizualna, pokazująca temat programowania w przystępny i przykuwający oko sposób. Dzięki tej prostocie łatwiej jest w tym momencie odczytać, zapamiętać i zidentyfikować sygnet” – Mikołaj Sałek, Workshop91

Nowy logotyp

Nowy logotyp został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o przejrzystości i łatwości jego odbioru przez naszych przyszłych kursantów oraz partnerów biznesowych. Celem tych zmian było wskazanie naszych mocnych stron, którymi wyróżniamy się jako firma oraz podkreślenie unikatowości widocznej już na pierwszy rzut oka. Aktualna wersja logotypu jak i zupełnie nowa kolorystyka są bardziej reprezentacyjne, a tym samym zdecydowanie lepiej oddają dzisiejsze trendy oraz misję i wizję naszej firmy.

Nowa identyfikacja wizualna

Czarne logo SDA ma wskazywać odbiorcom na profesjonalizm i wysoki standard usług. Pomarańczowe dodatki mają świadczyć o dynamizmie, dobrej energii i pobudzeniu do działania. Z kolei żaden inny kolor nie mówi tyle o bezpieczeństwie, stabilizacji i zaufaniu co niebieski. Nie bez powodu postawiliśmy na te barwy! Nasz obecny profil działania i nareszcie także i wizerunek dowodzi, że jesteśmy firmą nowoczesną, technologiczną, ale w dalszym ciągu przede wszystkim szkoleniową.

Będziemy dążyć do tego, by symbolika powyższych kolorów znalazła odzwierciedlenie w codziennych działaniach SDA!