Zrekrutujemy i przeszkolimy zespół programistów dopasowany do potrzeb Twojej firmy!

Szukasz firmy dzięki której zdobędziesz nowych, wykwalifikowanych pracowników lub podniesiesz kompetencje obecnym? Idealnie trafiłeś! SDA zrealizowało już 30 projektów skierowanych do firm, dzięki którym prawie 500 osób zyskało nową pracę lub nowe umiejętności.

Brzmi zachęcająco? To porozmawiajmy. Opowiedz nam o swoich potrzebach, a przedstawimy Ci nasze możliwości współpracy w obszarze kompleksowych projektów rekrutacyjno-szkoleniowych, które każdorazowo szyjemy na miarę potrzeb i oczekiwań organizacji.

SDA

Projekty skierowane do firm

Nasza Akademia od lat z sukcesem realizuje projekty dla firm. Naszym głównym obszarem działalności są kursy dopasowywane do potrzeb firmy, podnoszenie kwalifikacji lub przebranżowienie dotychczasowych pracowników oraz rekrutacja absolwentów Akademii.

Kursy dopasowane do potrzeb firmy

Zajmujemy się pełną realizacją projektu – od diagnozy potrzeb poprzez strategię marketingową i promocję projektu, kilkuetapową rekrutację, przeszkolenie Twoich przyszłych pracowników oraz sprawdzenie ich przygotowania do wdrożenia ich do pracy. Oczywiście realizowane przez nas projekty różnią się między sobą, a końcowy przebieg projektu będzie dopasowany do Twoich potrzeb.

Przebranżowienia pracowników

Pomagamy zoptymalizować pracę Twoich dotychczasowych pracowników. Zamiast wykorzystywać czas i pieniądze na zatrudnianie i wdrażanie nowych pracowników zorganizuj razem z nami szkolenie, które pozwoli Twoim cenionym pracownikom zdobyć nowe, wartościowe kwalifikacje. Ten rodzaj szkoleń nie tylko pozwala lepiej wykorzystywać dostępne zasoby ludzkie, ale również jest formą gloryfikacji pracowników.

Podnoszenie kwalifikacji

Poprzez dopasowane do Twoich potrzeb programy szkoleniowe pomożemy przekształć członków Twojego zespołu w specjalistów w wybranym temacie. Czas i forma realizacji projektu zależy wyłącznie od Ciebie - dopasowujemy się do Waszego planu pracy, dzięki czemu udział w szkoleniu nie wpłynie na codzienną pracę w Twojej firmie.

Rekrutacja absolwentów

Nasza Akademia posiada już kilka tysięcy absolwentów zarówno w Polsce, jak i w innym krajach europejskich. Dzięki temu możemy pomóc Tobie w rekrutacji dokładnie takich kandydatów, jakich Twój zespół obecnie potrzebuje. Możemy pomóc Tobie również w dotarciu z informacją o procesach rekrutacyjnych do absolwentów określonych kursów.

Dlaczego warto rozpocząć współpracę z SDA?

Na rynku jest wiele firm szkoleniowych, ale tylko niewiele specjalizuje się w kształceniu branży IT!

Profesjonalne i praktyczne podejście do każdego szkolenia

Projekt przygotowywany przez doświadczony zespół

30 zrealizowanych szkoleń, szytych na miarę potrzeb branży IT

Działamy w Polsce i za granicą

Realizowaliśmy projekty dedykowane dla:

Spotkajmy się i porozmawiajmy o możliwościach, jakie stoją przed Twoim biznesem

Magdalena Leśniak

IT Project Manager
+48 732 187 651
[email protected]

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz otrzymać jetpackbook i dostawać informacje, które pomogą Ci w rozwijaniu kariery w IT, a więc o kursach, promocjach, wydarzeniach branżowych, ofertach pracy, praktykach lub stażach itp., na podane przez Ciebie dane kontaktowe, zaznacz poniższe pole:

*Pola obowiązkowe
Piotr Dembowski

Business Development Manager
+48 732 044 951
[email protected]

Jeśli chcesz otrzymać jetpackbook i dostawać informacje, które pomogą Ci w rozwijaniu kariery w IT, a więc o kursach, promocjach, wydarzeniach branżowych, ofertach pracy, praktykach lub stażach itp., na podane przez Ciebie dane kontaktowe, zaznacz poniższe pole:

*Pola obowiązkowe
Formularz kontaktowy* Pola obowiązkowe