Szukasz wykwalifikowanych programistów?
Zostaw to nam!

Znajdź i przeszkol z nami swój nowy zespół IT

SDA to nie tylko kursy programowania i testowania. Pracujemy z firmami z całej Polski i innych krajów europejskich przy dedykowanych projektach, w których rekrutujemy i szkolimy całe zespoły IT. W ramach projektów dla obecnych pracowników zwiększamy kompetencje programistów, co umożliwia wprowadzanie nowych technologii i procesów w firmie.

SDA

Co możemy razem zrobić:

Kursy szyte na miarę

Potrzebujesz pracowników wąsko wyspecjalizowanych w konkretnych językach programowania, frameworkach i technologiach? Profil kandydata jest na tyle unikatowy, że trudno jest znaleźć właściwych kandydatów? Zleć rekrutację SDA!


Znajdziemy właściwych ludzi i przygotujemy praktyczne szkolenia dostosowane do potrzeb Twojej firmy – od A do Z. W ramach projektu dedykowanego IT Crew Delivering:


    •  zdiagnozujemy potrzeby w obszarze IT,
    •  przygotujemy strategię marketingową i promocję kursu,
    •  przeprowadzimy kilkuetapową rekrutację,
    •  przeszkolimy przyszłych pracowników
    •  i sprawdzimy, czy są odpowiednio przygotowani do pracy.


Kurs uzupełnimy o szkolenie z wybranych umiejętności miękkich, dostosowanych do specyfiki pracy.


Zobacz przykłady kursów, które już zrealizowaliśmy:

Przekwalifikowanie kadry (Reskill)

Chcesz pozyskać nowych klientów i obsługiwać nowe procesy, ale masz za mało programistów o odpowiednich kwalifikacjach? W ramach projektu Reskill dla obecnej kadry pomożemy Ci oszczędzić czas i pieniądze na zatrudnianiu i wdrażaniu nowych pracowników i wypełnić lukę kompetencyjną w IT. Dzięki temu nie tylko lepiej wykorzystasz potencjał zespołu, ale i pokażesz pracownikom, że doceniasz ich pracę.

Podnoszenie kwalifikacji pracowników (Upskill)

Upskilling to projekty szkoleniowe, dzięki którym Twoi pracownicy staną się specjalistami w swojej dziedzinie. Czas i forma realizacji projektu zależy wyłącznie od Ciebie – szkolenie dopasujemy do Waszego planu pracy i wyznaczonych celów.

Rekrutacja nowego zespołu (Talent Recommendation)

Nasze kursy ukończyło już kilka tysięcy absolwentów w Polsce i w innych krajach europejskich. To baza ludzi o wysokich kompetencjach programistycznych, nastawionych na rozwój i poszukujących nowych wyzwań zawodowych. Możemy pomóc Ci dotrzeć do absolwentów konkretnych kursów i znaleźć osoby o dokładnie takich kwalifikacjach, jakich potrzebujesz – w krótszym czasie niż przy standardowych rekrutacjach, ze znacznie większą skutecznością.

Redukcje etatów (Outplacement)

Trudne restrukturyzacje, ale i zwolnienia pojedynczych pracowników, mają istotny wpływ na employer branding i morale całej załogi. Usługa Outplacement jest szyta na miarę potrzeb firmy i skali zachodzących procesów redukcji zatrudnienia. Zorganizuj z nami szkolenie dla odchodzących pracowników i daj im realną możliwość wejścia na nową, stabilną ścieżkę zawodową.

Co zyskujesz, zostając naszym Partnerem?

Solidnych kandydatów dopasowanych do potrzeb Twojej firmy

Pracowników, którzy są nastawieni na ciągły rozwój własnych umiejętności

Niższe koszty rekrutacji na stanowiska IT

Wsparcie działań employer branding i CSR

Możliwość dodania do kursów elementów szkolenia wewnętrznego oraz szkolenia z umiejętności miękkich (np. etykieta biznesowa, prezentacja, współpraca w zespole)

Realizowaliśmy już projekty dla:

Porozmawiamy?
Skontaktuj się z naszym przedstawicielem

Magdalena Leśniak

IT Project Manager
+48 732 187 651
[email protected]

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz otrzymać informator na podany adres email i dostawać informacje, które pomogą Ci w rozwijaniu kariery w IT, a więc o kursach, promocjach, wydarzeniach branżowych, ofertach pracy, praktykach lub stażach itp., na podane przez Ciebie dane kontaktowe, zaznacz poniższe pole:

* Pola obowiązkowe

Piotr Dembowski

Business Development Manager
+48 732 044 951
[email protected]

Jeśli chcesz otrzymać informator na podany adres email i dostawać informacje, które pomogą Ci w rozwijaniu kariery w IT, a więc o kursach, promocjach, wydarzeniach branżowych, ofertach pracy, praktykach lub stażach itp., na podane przez Ciebie dane kontaktowe, zaznacz poniższe pole:

* Pola obowiązkowe

Lub wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą* Pola obowiązkowe