🚀 Teraz każdy nasz kurs zgarniesz w obłędnie niskiej cenie! Nawet 40% taniej >>CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ<<

SDA / Rewolucja w GoldenLine – nowy start!

Rewolucja w GoldenLine – nowy start!

Rewolucja w GoldenLine

Za zmianą portalu Goldenline stoi jego nowy prezes. Od lipca br. jest nim Tadeusz Kuropatwiński – ekspert w dziedzinie fintech i e-commerce, z doświadczeniem w tworzeniu cyfrowych przedsięwzięć, które zdobywał m.in. w Accenture Naspers, XTB i Billion, absolwent SGH w Warszawie.

W ciągu kilku pierwszych miesięcy pracy nowy prezes przewodził zmianie modelu biznesowego GL oraz wynikającej z tego zmianie kulturowej organizacji – wzmocnione zostały działy e-commerce oraz technologii, a także dział rozwoju produktu, obsługi i sprzedaży. Skompletowanie utalentowanego zespołu ma zagwarantować realizację podejścia humanistyczno-technologicznego i finalnie oszczędzać użytkownikom czas i pieniądze. Cel Kuropatwińskiego to być blisko ludzi i organizacji  – dzięki cyfryzacji pozostać partnerem w sukcesie. 

Aby osiągnąć założone cele, do współpracy zaproszono najlepszych ekspertów i organizacje zajmujące się szkoleniem, technologiami oraz doradztwem biznesowym, m.in. Software Development Academy. Rolą SDA będzie tworzenie aktualnych i angażujących treści na temat branży IT – jak zacząć, z czym należy się liczyć, co brać pod uwagę, jak zaplanować rozwój, jakie są trendy w branży. Poza tym SDA będzie dzielić się informacjami na temat rekrutacji w IT, dostarczając inspirujące oraz rzetelne dane użytkownikom prywatnym i pracodawcom.

Dzięki cyfryzacji GoldenLine portal zbliży się do użytkownika, a dzięki wartościowej zawartości dostarczanej przez wszystkie współpracujące firmy powstanie kwitnące i aktywne środowisko biznesowe. Odśwież swoje konto lub zarejestruj się na portalu i bądź częścią tej zmiany!