🤖 Ucz się AI, dzięki pożyczce ze środków unijnych – z umorzeniem do 35% wartości kursu >>CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ<<

SDA / IT to pewny wybór w niepewnych czasach. Zapłać 50% teraz, a resztę po otrzymaniu zatrudnienia

IT to pewny wybór w niepewnych czasach. Zapłać 50% teraz, a resztę po otrzymaniu zatrudnienia

Jeszcze niedawno nasze życie toczyło się w mozolnym, lecz sielankowym tempie. Dzisiaj ciężko jest nie dostrzec zmian zachodzących dookoła nas. Ceny podstawowych produktów rosną w nienaturalnym tempie, wartości mieszkań zmieniają się jak kalejdoskopie, a człowiek z mniejszą chęcią wychodzi “zjeść na mieście”. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zdecydowaliśmy się dodać do naszej oferty opcję uszytą na dzisiejsze czasy.

Wprowadzamy opcję ISA. Od teraz zapisując się na nasze kursy, zapłacisz tylko 50% pierwotnej ceny, a jednocześnie zyskasz 100% gwarancji na to, że ukończysz go nie tylko z certyfikatem, ale również stabilnym zatrudnieniem w IT u jednego z naszych partnerów. Dopiero wówczas zapłacisz pozostałą kwotę. 

Inflacja zmienia nasze postrzeganie pracy

Rosnąca inflacja wpływa nie tylko na nasze decyzje zakupowe, ale również zawodowe. Jak wskazują analitycy, rosną koszta produktów pierwszej potrzeby, takich jak olej, margaryna czy masło, ale również cukru, mięsa czy makaronów. We wrześniu ceny w sklepach wzrosły średnio o 24,1% w porównaniu z analogicznym okresem zeszłego roku. Czy wraz z tym trendem wzrastają zarobki Polaków?

Rośnie w nas chęć na podwyżkę w pracy, lecz gdy pracownik odbija się od drzwi szefostwa, coraz częściej myśli o zmianie zawodu i przebranżowieniu się do IT. Jak wynika z badania Pracuj.pl Nowe oblicza pracy, 44% Polaków jest bardziej skłonnych do zmiany pracy na lepiej płatną ze względu na inflację. A w kryzysie, najlepszym ratunkiem jest branżą IT.

Polski rynek potrzebuje IT

Technologia nie zatrzymuje się w miejscu, tylko bezustannie się rozwija i z każdym dniem potrzeba nowych specjalistów, którzy potrafią poruszać się w tym świecie. Jest to zatem ogromne pole, które nie tylko czeka, aż zostanie wypełnione, ale stale się poszerza. 

Jeszcze niedawno nowoczesne technologie, z których korzystamy na co dzień żyły tylko w obrębie naszej wyobraźni. Dzisiaj są już powszechnością, co sprawia, że jest ogromna potrzeba, aby rozwijać je jeszcze mocniej. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby to od Ciebie zależała ta zmiana. 

Historia naszych absolwentów jasno pokazuje, że możesz być kim chcesz. Wśród nich znajdziesz byłych lekarzy, mechaników, a nawet tych, co dołączyli do nas prosto z plaży. Dzisiaj spełniają się, kodując z domu, testując oprogramowanie, projektując strony czy utrzymując systemy bezpieczeństwa największych firm technologicznych.

Przejście do IT to inwestycja, która będzie Ci się zwracać przez całe życie. Branża technologiczna do wynagrodzeń podchodzi bardzo transparentnie, więc nie stanowi tajemnicy to, że są one wysokie. Już na stanowisku juniorskim można liczyć na wynagrodzenie sięgające 8 tysięcy brutto, a awans na tzw. mida/regulara można zdobyć nawet w przeciągu 2 lat – wówczas podana kwota może być nawet dwukrotnie wyższa.

Praca w IT to:

  • niski próg wejścia,
  • stabilność i pewne zatrudnienie,
  • możliwość dobrego zarobku,
  • spokój ducha, a jednocześnie możliwość rozwoju.

Tylko jak się tam dostać? Zaufaj nam, zrobisz to z nami, no i przede wszystkim…

Nie musisz płacić teraz. Możesz to zrobić później

Staramy się być bliskim partnerem zmiany dla każdego kursanta Software Development Academy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasz program był odpowiednio dostosowany do bieżących czasów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że żyjemy w czasach pełnych zmian, więc chcemy być możliwie najlepszym wsparciem dla osób, których pragnieniem jest kariera w IT. 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych kursantów, postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertą o opcję ISA, czyli umów z odroczoną datą płatności. Co w związku z tym?

  1. Za kursy Java, Python, Tester oprogramowania i Data Science zapłacisz 50% pierwotnej ceny.
  2. Kursy odbędą się w standardowej liczbie godzin, z solidnym wsparciem naszych trenerów.
  3. Po zakończeniu nauki otrzymasz certyfikat oraz rozpoczniesz proces rekrutacji
  4. Dopiero wtedy zapłacisz pozostałą kwotę.

Nie obawiaj się o swoją przyszłość. Postaw pierwszy krok, aby przyuczać się do branży odpornej na kryzysy! 

Kliknij tutaj i sprawdź ofertę ISA