🚀 Teraz każdy nasz kurs zgarniesz w obłędnie niskiej cenie! Nawet 40% taniej >>CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ<<

SDA / Jesienny prezent

Odbierz swój prezent na koniec lata!

Zgarnij darmową konsultację i wejdź taniej do świata IT!

Zakończenie lata nie musi być smutne. Może być za to ekscytującym początkiem Twojej przygody z programowaniem, otwierając przed Tobą drzwi do pracy w branży IT.

Złap okazję jeszcze przez 2023.09.22 23:59:59

Nie czekaj! Liczba miejsc na jesienne konsultacje jest ograniczona. Zarezerwowanych zostało już 76/100 konsultacji!

Odbieram darmową konsultację

Zapisz się na konsultacje z Doradcą Kariery

 

Uzyskaj darmową konsultację i skorzystaj z atrakcyjnej zniżki na kursy!

  Czy chcesz, aby Twoja praca wyglądała tak?

  Praca zdalna

  Twoja droga do pracy będzie zajmowała mniej niż minutę, a na lunch wpadniesz do własnej kuchni.

  Wysokie zarobki

  Zdobędziesz atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów. Następne wakacje możesz spędzić w tropikach.

  Tryb zadaniowy

  Liczy się efekt, a nie czas spędzony przed komputerem. Będziesz mieć więcej czasu wolnego na hobby i spędzanie czasu z rodziną.

  Marzysz o karierze w IT, ale nie wiesz od czego zacząć?

  Bez względu na to, w jakim miejscu jesteś na swojej ścieżce zawodowej, jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

  Co oferujemy?

  Indywidualne podejście — skupiamy się na Twoich unikalnych umiejętnościach, doświadczeniu i aspiracjach zawodowych.

  Rozumienie rynku IT — dzięki głębokiej wiedzy o tym, jakie umiejętności są obecnie najbardziej poszukiwane, pomożemy Ci znaleźć najlepszą dla siebie ścieżkę kariery.

  Wsparcie w rekrutacji — od tworzenia profesjonalnego CV po symulację rozmów kwalifikacyjnych.

  Nie czekaj, zostały 24 miejsca!

  Wykorzystaj jesienny czas na rozwój zawodowy. Zainwestuj swój czas w karierę przyszłości. Na konsultacje zapisało się już 76/100 osób.

  Odbieram darmową konsultację

  Zobacz, w jakich kierunkach możesz się rozwijać

  Python

  Cena: 9 499 zł 12 990 zł
  Data startu: 30.09 i 24.10
  Dostępne miejsca: 6
  Raty: już od 206 zł/mies.*

  Najniższa cena usługi z 30 dni przed obniżką to 9 499 zł

  aplikuję

  UX/UI Design

  Cena: 8 499 zł 12 990 zł
  Data startu: 30.09 i 24.10
  Dostępne miejsca: 8
  Raty: już od 184 zł/mies.*

  Najniższa cena usługi z 30 dni przed obniżką to 8 499 zł

  aplikuję

  Data Science

  Cena: 8 499 zł 13 990 zł
  Data startu: 03.10 i 14.10
  Dostępne miejsca: 5
  Raty: już od 184 zł/mies.*

  Najniższa cena usługi z 30 dni przed obniżką to 8 499 zl

  aplikuję

  Software Tester

  Cena: 6 499 zł 8 490 zł
  Data startu: 03.10 i 14.10
  Dostępne miejsca: 6
  Raty: już od 130 zł/mies.*

  Najniższa cena usługi z 30 dni przed obniżką to 6 499 zł

  aplikuję

  * SDA Sp. z o.o. współpracuje z Alior Bank S.A. i Santander Consumer Bank S.A. w kwestiach związanych z możliwością pozyskania finansowania na usługi świadczone przez SDA Sp. z o.o. Udzielenie kredytu zależy od dokonanej przez Bank oceny zdolności kredytowej Klienta i następuje po złożeniu wniosku klienta za pośrednictwem dedykowanego formularza banku na warunkach określonych przez bank. RRSO, tj. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, całkowita kwota kredytu i koszt kredytu oraz wysokość oprocentowania zależy od wartości usługi, okresu kredytowania oraz warunków na jakich Alior Bank S.A. lub Santander Consumer Bank S.A. udzielą kredytu. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy Kodeks Cywilny.

  Dlaczego kursy IT tyle kosztują?

  1. Kompleksowa nauka wymaga więcej czasu

   Kursy z branży IT zapewniają dogłębne zrozumienie tematu oraz umiejętności praktyczne. To nie jest jedynie krótki przegląd informacji. Kiedy inwestujesz w taki kurs, płacisz za kompleksowe przygotowanie do pracy w branży, które wymaga wielu godzin zaangażowania zarówno od uczestników, jak i prowadzących.

  2. Doświadczeni trenerzy

   Nasze kursy są prowadzone przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Nie są to tylko teoretycy, ale praktycy, którzy dzielą się realnymi przypadkami, problemami i rozwiązaniami. Ich wiedza, umiejętności i czas są bezcennymi atutami, które wpływają na koszt kursu.

  3. Aktualizowana wiedza w kursach

   Branża IT jest niezwykle dynamiczna. Technologie, narzędzia i praktyki regularnie się zmieniają. Dlatego też nasi trenerzy ciągle aktualizują materiały szkoleniowe, aby były one zgodne z najnowszymi trendami.

  4. Kurs zwróci się w ciągu kilku miesięcy

   Choć początkowa inwestycja może wydawać się znacząca, warto spojrzeć na nią jako na inwestycję w przyszłość. Po ukończeniu kursu i rozpoczęciu pracy w branży IT, zyski wynikające z wyższego wynagrodzenia sprawiają, że koszty szkolenia zwracają się często już po kilku miesiącach. Wysokiej jakości edukacja w dziedzinie IT to klucz do dobrze płatnej i stabilnej kariery.

  5. Studia czy kurs?

   Studia trwają 3 lub 5 lat, natomiast kurs od 3 do 10 miesięcy. Koszt kursu będzie o 3, 4 razy mniejszy niż czesne na studiach, a będziesz posiadać praktyczną wiedzę zdobytą pod okiem doświadczonych programistów.

  Otwórz drzwi do nowych możliwości!

  Skorzystaj z darmowych konsultacji, które pomogą Ci stanąć krok przed konkurencją. Nie czekaj, Zarezerwowanych zostało już 76/100 konsultacji!

  Odbieram darmową konsultację

  Poznaj opinie naszych kursantów

  Dość spontanicznie podjęłam decyzję o rozpoczęciu kursu i muszę powiedzieć, że nie mam czego żałować. Jestem jeszcze w trakcie – tester oprogramowania – i czuję że SDA rozpala we mnie chęć do zdobywania wiedzy coraz bardziej. Szczególne podziękowania dla trenerów – najbardziej Agaty Kozub- Szulist oraz opiekunce HR Beacie Szymańskiej, dzięki której stworzyłam bardzo profesjonalne CV. Mam nadzieję, że moja przygoda będzie miała jeszcze ciekawszy finał.

  Justyna Mikuła Opinia z Google

  Ukończyłam kurs Data Science w SDA. Ilość materiałów i jakość nauczania jest na bardzo wysokim poziomie. Z tego miejsca dziękuję Julii Wieczorek, która jako HR coach pomagała mi przygotować profil LinkedIn i CV pod branżę IT.

  Aneta Puszczewicz Opinia z Google

  Ukończyłem zdalny kurs programowania Python w SDA i jestem bardzo zadowolony z zaangażowania trenerów, przygotowanych materiałów i ogólnie z zakresu kursu. Na uwagę zasługuje także, że w ramach kursu otrzymujemy także porady informacje i wsparcie dotyczące dołączania do branży IT. Dobra, ale zawodząca okazała się platforma, na której odbywały się zajęcia – kursanci korzystający z mikrofonów witali się słowami: “cześć czy mnie słychać” 🙂 Osobiście poleciłbym kurs w SDA osobom , które szukają szkoły programowania, jednak kurs to nie wszystko, samodzielna nauka jest równie ważna.

  Arkadiusz Frel Opinia z Google

  Ukończyłem w SDA kurs programowania “Python od podstaw”. Oceniam całość przedsięwzięcia pozytywnie. Szczególnie zwróciła moją uwagę dbałość o jakość usług w postaci często zbieranych opinii uczestników. Moje były wysokie – zaangażowana i pomocna kadra, dostępne niezbędne narzędzia do nauki programowania. Sama nauka programowania jednak nie jest łatwa i wymaga dużego zaangażowania ze strony uczestników. Niestety nie ma dróg na skróty – przyszłych programistów czeka ciężka praca. Ze wsparciem SDA może być nieco łatwiej.

  Dariusz Birk Opinia z Facebooka

  Ukończyłem bootcamp dot. UX/UI i jestem bardzo zadowolony. W zasadzie dostałem to czego oczekiwałem. Fajnie, że kończymy kurs z jednym projektem do portfolio – to wiele ułatwia. Szczególne podziękowania dla trenerki Beaty Szymańskiej za pomoc w ogarnięciu CV 😉

  Karol Kozłowicz Opinia z Google

  Chciałabym bardzo polecić kurs testera manualnego 🙂 cała baza wiedzy udostępniona przez SDA, trenerzy – pomocni I otwarci. Ogrom wiedzy do kwadratu. Dodatkowo cała opieka nad kursantem i szukanie rozwiązań w razie pojawienia się problematycznych kwestii na 6! Poza tym Gosia B. (doradca kariery) petarda! 🔥Nie wiem jak (ale będąc ogromnym wsparciem merytorycznym w zakresie związanym z cv/rozmową kwalifikacyjną) ale w niesamowicie krótkim czasie (jeszcze w trakcie trwania kursu) dodała mi skrz dodała mi skrzydeł i pomogła przebrnąć przez różne zawisłości…i dostałam pracę. Ogromna wdzięczność i podziękowanie.

  Marta Miecznikowska Opinia z Facebooka

  Czy znajdę pracę w IT?

  Nasze kursy nie tylko wyposażają Cię w najnowszą wiedzę i umiejętności z zakresu IT, ale również dają dostęp do Doradcy Kariery. Masz pewność, że Twój profesjonalny obraz w środowisku zawodowym zostanie znacząco wzmocniony.

  Doradca pomoże Ci usprawnić CV, ulepszyć profil na LinkedIn oraz skutecznie przygotuje Cię do rozmowy kwalifikacyjnej.

  Dzięki temu masz wszystkie niezbędne narzędzia, by skutecznie poszukiwać i zdobywać nową pracę w branży IT.

  Najczęściej zadawane pytania

  Czy mogę kupić kurs na raty?

  Tak, oferujemy płatność ratalną.

  W jakiej formie są prowadzone zajęcia?

  Kursy prowadzone są w 100% zdalnie i w czasie rzeczywistym. 

  Czy muszę mieć doświadczenie?

  Nie, nie musisz posiadać żadnego wcześniejszego doświadczenia. Każdy może wziąć udział w kursie.

  Czy po ukończeniu kursu otrzymam certyfikat?

  Tak, otrzymasz oficjalny certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności i zdobytą wiedzę. Certyfikat ten będzie ważnym atutem na Twoim CV i pomoże Ci w budowaniu wiarygodności w branży IT.

  Co zyskam podczas darmowej konsultacji?

  Konsultacja z Doradcą Kariery ma na celu ukierunkować Twoje predyspozycje i ambicje, aby pomóc Ci wybrać najlepiej dopasowaną ścieżkę kariery.

  Podjąłeś już decyzję?

  Uzyskaj wsparcie ekspertów w rozpoczęciu Twojej kariery w IT! Nie czekaj, przed Tobą na konsultacje zapisało się już 76/100 osób!

  Odbieram darmową konsultację