🚀 Teraz każdy nasz kurs zgarniesz w obłędnie niskiej cenie! Nawet do 50% taniej >>CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ<<

SDA / Just BAE IT! – zostań Testerem i dołącz do BAE Systems Digital Intelligence

Just BAE IT! – zostań Testerem i dołącz do BAE Systems Digital Intelligence

Chcesz mieć nową pracę już we wrześniu? Świetnie się składa, bo z początkiem lipca mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość!  Właśnie rusza nowy projekt rekrutacyjno – szkoleniowy organizowany przez Software Development Academy i BAE Systems, w ramach którego możesz ukończyć kurs na Testera Manualnego i zdobyć pracę  międzynarodowej firmie. 

Sprawa jest prosta. Przejdź dedykowany kurs, zdobądź kwalifikacje testerskie i podbijaj branżę IT. Nowa ścieżka kariery czeka na Ciebie  – Twój przyszły pracodawca dofinansuje Twój kurs w 100%.

Jeśli myślisz o zmianie drogi zawodowej, interesują Cię nowe technologie a do tego jesteś z Poznania, nie zwlekaj! Biorąc udział w projekcie Just BAE IT nie płacisz za kurs, zdobywasz nowe kompetencje (aż 144 godziny kursu prowadzonego przez doświadczonych trenerów i trenerki z największej akademii programowania w CEE) a co więcej – dostajesz wynagrodzenie! Nieźle co?  

Po pomyślnie zdanym kursie, BAE System złoży Ci ofertę pracy!

Chcesz wejść do branży IT bez ryzyka a przy okazji rozpocząć pracę w międzynarodowej firmie technologicznej? Lepszej okazji nie będzie!

Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, poznaj historię Ani I Tomka. Zobacz jak praca w BAE Systems zmieniła ich życie i działaj!


1.       Jak to się stało, że postanowiłeś zmienić branżę na IT?
Mniej więcej cztery lata temu, zdecydowałem zmienić swoją drogę zawodową i spróbować w IT. Okazało się, że był to idealny moment, ponieważ akurat wtedy BAE Systems rozpoczęło program “Future Talents”.

2.       Czym jest program Future Talents?
Program Future Talents dedykowany jest uzdolnionym ludziom, którzy chcą znaleźć swoje miejsce w branży IT.

3.        Jak dalej potoczyła się Twoja droga?
Udało się i wraz z osiemnastką pozostałych kandydatów, zostałem zatrudniony. Następnie rozpoczęliśmy trzymiesięczne szkolenie mające na celu naukę podstawowych technologii wykorzystywanych do pracy w firmie.

4.       Co wydarzyło się kiedy zakończyłeś szkolenie?
Po zakończeniu szkolenia rozpocząłem pracę na stanowisku Product Implementation Engineer, w ramach którego rozwijałem swoje umiejętności przez kolejne 3 lata.

5.       Czym zajmujesz się w firmie na ten moment?
Obecnie przeprowadzam wewnętrzne szkolenia produktowe dla nowych pracowników. Niedawno rozpocząłem również pracę na stanowisku Career Manager.

6.       Co jest dla Ciebie największą wartością wynikającą z pracy w BAE Systems?
Tak jak pokazuje moja historia zawodowa, BAE Systems daje całą masę możliwości rozwoju, jednak nie jest to jedyny powód, który chciałbym podkreślić. Największą wartością jest świetna atmosfera i ludzie, tworzący niezwykle wspierające i przyjazne środowisko pracy. Zresztą, przyjdźcie i przekonajcie się sami!

1.       Jak rozpoczęła się Twoja praca w BAE?
Cześć, mam na imię Ania. Pracuję w BAE od 2019 roku. Swoją drogę rozpoczęłam od Akademii BAE Systems, dzięki której weszłam do świata IT.

2.       Opowiedz proszę jak wyglądała Twoja droga w BAE Systems
Podczas 3 lat pracy, osiągnęłam więcej niż kiedykolwiek mogłam zamarzyć. Koledzy z pracy niezwykle mi w tym pomogli. Dzięki nim nauczyłam się wszystkiego o wiele szybciej.

3.       Czy uważasz, że praca w BAE to była dobra decyzja?
Po 3 latach pracy w BAE widzę jak daleko zaszłam i rozwinęłam się na wielu poziomach. Teraz wiem, że jestem wartościowym członkiem zespołu. Dołączenie do BAE to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.

Chcesz aby kolejna historia była o Tobie? Wykorzystaj swoją szansę, aplikuj do projektu i dołącz do zespołu BAE Systems.

Wszystkie szczegóły oraz formularz, przez który możesz wysłać swoją aplikację znajdziesz na stronie https://justbaeit.pl/